Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/11/25 in all areas

  1. Po 3 dniach odbijania się od drzwi do drzwi i odmawiania naszej trójce pomocy z różnych powodów - od obiektywnych po wzięte z sufitu - udało się w końcu załatwić hotelik dla Toffika. Jutro skoro świt ruszamy do miejscowości Rychtal w Wielkopolsce, gdzie jest pani, która jest gotowa pomóc temu charakternemu rudzielcowi. Warunkiem przyjęcia go do hoteliku była kastracja (chemiczna) i ta odbyła się dzisiaj po południu. Toffi wymęczony, na lekach uspokajających odpoczywa sobie i jutro dla niego ważny i pewnie trudny dzień. Dla nas też, ale równocześnie cieszymy się, że sytuacja jest opanowana, a Toffi na dobrej drodze do znalezienia nowego domu. Wszelka pomoc w znalezieniu nowego opiekunka, który poradzi sobie z jego charakterkiem, ale też doceni oddanie, nieniszcenie domu, inteligencję i słodkość tej istoty, będzie na wagę złota. Ale o tym będę jeszcze pisał.
    3 points
  2. Mała mordka, jak zwykle, w lecznicy była bardzo dzielna. Pewnie dlatego, że lubi naszą panią doktor. Na oko, ucho i dotyk mała mordka jest w dobrej formie. Po wizycie dostała smaczki kupione w recepcji. Wyniki krwi będą po niedzieli i jak skonsultujemy na pewno napiszę.
    1 point
  3. Rozliczenie zbiórek dla Gucia: 1 zbiórka na Ratujemy Zwierzaki: 2 215,58 zł · faktura za badanie krwi i USG brzucha w lecznicy Jakubek - 350zł · faktura za rezonans Proton - 1 670,00 zł. 2 zbiórka na Ratujemy Zwierzaki: 9 400,00 zł faktura ORTOWET usunięcie guza mózgu - 8 000,00 zł Wpłaty zbierane na konto fundacji ZEA: 1 330,00 zł faktura za operację usunięcia śledziony - 1400,00 zł, lecznica Jakubek Na koncie fundacji pozostało: 1525,58 zł
    1 point
  4. 1 point
  5. 1 point
  6. Jeszcze raz proszę o sprawdzenie w 2 poście czy wszystko w porządku,czy kogoś nie pominęłam,alebo nie wpisałam
    1 point
  7. Dziekuję za obecnośc na bazarku zaglądanie,kupowanie fantów i cegiełek I proszę o sprawdzenie na bazarku czy wszystko się zgadza.Bo o pomyłki u mnie nie trudno.
    1 point
  8. Poproszę 4A i 5B za KT. Oraz 4B, 6, 20, 23 rozm. L za CW Poproszę o wymiary spodni nr 30 i 31.
    1 point
  9. Jak chwilka przerwy to warto przypomnieć o bazarku.
    1 point
×
×
  • Create New...