Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/01/25 in all areas

  1. W czwartek i piątek były dwie kontrole i okazało się, że jest wszystko dobrze. Szwy trzymają i goi się prawidłowo. Sunia dostaje antybiotyk i środki przeciwbólowe. Pan Doktor bardzo ją chwali, że taka dzielna, "pacjentka idealna". Generalnie zachowuje się jak gdyby nic się nie stało. Spaceruję z nią na smyczy, bo chce biegać i podskakiwać a jeszcze nie powinna. Jeśli będzie tak dalej to następna wizyta 12 marca na zdjęcie szwów zewnętrznych. Dziękuję za kciuki, podziałało. Pozdrawiam
    2 points
  2. Moja apka pogodowa dzisiaj mnie ostrzegała przed taką pogodą w działkowym regionie. W Warszawie tylko deszcz ze śniegiem był po południu i wieczorem. Taka przenikliwa dzisiaj pogoda. Ale pyszności.
    1 point
×
×
  • Create New...