Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/08/25 in all areas
-
Alaskan nadal bez dostępu do dogo, ale przekazała mi super wieści, ze piesuś jedzie do Murki już jutro i to za pół ceny, bo razem z kotami. Dodatkowo razem z naszą Tosią dostali z Fundacji Alternatywa dla Zwierząt, którą prowadzi Lidka wolontariuszka dostały worek 12 kg karmy, co obniży koszty ich utrzymania Bardzo jesteśmy wdzięczne, każda pomoc jest ma wagę złota. Maleńki nie wychodzi z budy. Jeszcze jedna noc i jutro koło 12 zaczyna nowy rozdział w życiu. W książeczce ma wpisany rok urodzenia 2020. Czyli ma 4 lata.5 points
-
Dziękuję za info :). Pieniążki już na koncie u Gucia - bardzo dziękuję . edit 23.01 - doszły z bazarku jeszcze 17zł - bardzo dziękuję - pieniążki przeznaczyłam na zakup leku Luminal - zdjęcie paragonu na bazarku. Bardzo dziękuję . Rozliczenie wpłat na fundację ZEA Gucia zrobiłam na jego bazarku, i tam wklejam info o wpłatach od Toli. A potem całość wkleję także tutaj. A Gucio wreszcie doszedł fizycznie do siebie choć jeszcze powoli chodzi i dużo śpi i odpoczywa. Ale zaczął już machać ogonkiem co mnie bardzo cieszy :). Bo najważniejsze jest dla mnie jego zdrowie i komfort życia. W tym tygodniu mamy badania z krwi do rezonansu i usg brzucha a początkiem tygodnia mamy termin do neurologa, na rezonans ew. badanie płynu. Prosimy o dobre myśli dla Guciątka.2 points
-
2 points
-
Gucio dostał pieniążki z bazarku 42zł - bardzo dziękuję Tobie Nadziejko i Kupującym .1 point
-
A Gucio wreszcie doszedł fizycznie do siebie choć jeszcze powoli chodzi i dużo śpi i odpoczywa. Ale zaczął już machać ogonkiem co mnie bardzo cieszy :). W tym tygodniu czekają nas badania z krwi do rezonansu i usg brzucha a początkiem tygodnia mamy termin do neurologa, na rezonans ew. badanie płynu. Prosimy o dobre myśli dla Guciątka!1 point
-
Z powodu choroby dogo, przedłużam bazarek do 10.01.1 point
-
Póki co mam i z kompa i z telefonu..Ale nie mogłam wejść na swoją aktywność. Przedłużę bazarek.1 point
-
Większość osób nie na dostępu do Dogo, ja mam tylko z telefonu. Niektórzy mogą czytać zawartość postów ale nie mogą nic napisać.1 point
-
Bardzo się cieszę. Artur to przeuroczy misio.1 point
-
1 point