Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/11/24 in all areas
-
Zamknęłam bazarek cegiełkowy zrobiony dla Nataszki a później dla szczeniaka, który nie przyjedzie. https://www.dogomania.com/forum/topic/362540-zamykam-bazarek-szczeniak-nie-przyjedzie-środki-zebrane-przeznaczam-na-dylana-jeżeli-ktoś-się-nie-zgadza-proszę-o-wiadomość-bazarek-cegiełkowy-z-nagrodą-na-sterylizację-do-111224-do-godz-1400/ Postanowiłam przekazać zebrane środki na leczenie Dylana. Czekam na potwierdzenie od osób, które kupiły cegiełki. Na jakie konto mam wpłacić potwierdzone cegiełki.2 points
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dotarły leki od Aska7. Na razie nie ma pogorszenia. Rana nie puchnie, nie otwiera się, nie leje sie jak wczesniej z niej. Szkoda tylko, że ten żel jest w tak malutkim opakowaniu. Za to przylepia się idealnie do rany. Jutro sterylka Nataszki, to weźmiemy jeszcze antybiotyk i ten nowy lek przeciwzapalny. Statnio dostal wieksza dawke niż wczesniej i chyba to pomoglo. Dziś miał spory apetyt. Oby już szło ku lepszemu, bo im mniej mięśni, tym trudniej będzie wstać. Byle ścięgna nie przykurczyły się. Tak się rozpuścił, że jak mnie widzi to czeka na suszone smaczki głodnym wzrokiem i nie sposób mu odmówić. Pochłonął prawie cały zapas na miesiąc No i nie wygląda tak chudo. Tak myślę, że on może odwadniał się, bo wszystko co wypijał, wylewało się tą raną. Po nocy były ogromne plamy na dwóch warstwach, a przecież i sikać musiał.1 point
-
1 point