Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/29/24 in all areas

  1. Byliśmy u weta. To koteczka Shaza. Waży 1 kg ma 8 tygodni. Jest zdrowiutka. Testy ujemne. Odrobaczona. Pchełek nie ma. Jest bardzo grzeczna
    3 points
  2. Przyroda nie lubi próżni... Jak tylko pojawi się jakaś opcja domku dla zwierzaka to natychmiast na drodze staje kolejny w potrzebie... Znaleziony wczoraj na osiedlu malutki, czarny jak smoła kotek. Darł się ile sił miał w tych malusich płuckach.. wychudzony masakrycznie.. Zabrałam do domu...Nakarmiłam. Dzisiaj wizyta u weta. Mamy miejsce u Murki. Jutro zawiozę osobiście. Maluszek czarnuszek
    3 points
  3. Sunia jest bardzo fajna. Z psiakami się już zaprzyjaźniła, ogarnęła schody i wchodzenie do domu (wczoraj jeszcze był powrót na rączkach), czystość na razie zachowuje. Jest bardzo łagodna i przyjaźnie nastawiona. Śmieszna jest z wyglądu, bo jest długa i ma dużą głowę, krótkie, krzywe łapki i długi ogon.
    3 points
  4. W końcu gmina ruszyła bryłę z posad... Bardzo fajna sunia . właściwie to powinna nazywać się Panda . Nie mam jak jej wspomóc finansowo , bo mam wielkie długi za Lunkę i Kikunię.
    1 point
  5. 1 point
  6. Dobrze wróży jej zachowanie. Niedługo z nocki zrobi dzionek.
    1 point
  7. Ranka po sterylizacji prawie niewidoczna, goi sie 'jak na psie" Dr Magda ma złote ręce, cięcie malusie, żadnego kaftanika, kołnierza, żadnego zdejmowania szwów - genialne!
    1 point
  8. To poproszę do mojego breloczka pensetnika dwuokiego (to ta rybka na samej górze z lewej strony, w biało-żółte paski). Kocham wodny świat, póki Kicia nie zdemolowała mi akwarium miałam rybki przez 30 lat.
    1 point
×
×
  • Create New...