Z ogromną radością przekazuję wiadomość - Jaśminka ma dom :).
Zamieszka w domu z ogrodem w Katowicach, tak jak jej siostra Złotka, w dwupokoleniowej rodzinie.
Państwo w ubiegłym roku stracili psa staruszka i dopiero teraz są gotowi na przyjecie następnego czworonoga.
Bardzo dziękuję anecik za wizytę
Państwo wyjeżdżają teraz na tygodniowy urlop, więc do swojego domu sunia pojedzie dopiero w następnym tygodniu.
Ankietę z Wrocławia przekazuję Poker, może uzna, że warto sprawdzić ten dom dla Kiki...