Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/27/24 in all areas

  1. Mam tę torbę, jest superaśna! Milusia w dotyku, mocna, ma super uszy i ściąganie na sznureczek. Do tego cudne kolory. Uwielbiam chodzić z nią na miasto Polecam!
    2 points
  2. Już odebrane wszystko, dziękuję pięknie, kaska w drodze
    1 point
  3. 1 point
  4. Spanko u mnie. Babcia Kulka na razie przyglada się .
    1 point
  5. Potwierdzam, że książka z tego bazarku została dostarczona. Kolejka do czytania już się ustawiła - wychodzi na to, że jestem na końcu
    1 point
  6. Numer 2 - KT proszę. A można gdzieś nabyć pozostałe książki z tej serii? - Natalii 5 - Drugi przekręt Natalii - Do trzech razy Natalie
    1 point
  7. Moja przesyłka już u mnie. Butki super! Bardzo dziękuję Kasa w drodze
    1 point
  8. 1 point
  9. Bardzo dziękuję za pomoc na bazarku. Dziękuję za zakup cegiełek oraz za obecność i podbijanie. Dzięki Wam bazarek zakończył się sukcesem. Dziękuję w imieniu bezdomnych kotów za Szczebrzeszyna.
    1 point
  10. Dobranocy spokojnej a u na zimno normalnie zimno jak fajnie!
    1 point
  11. W poniedziałek mamy wizytę kontrolną z Orionem - krew i kał. Pokerku, chyba masz dar jasnowidzenia! Otóż w niedzielę, z ogłoszenia, przyjechała pani Maria z Warszawy, z córką-studentką i suczką Mimi (malotka, taki yorczek). Pół roku po odejściu wilkowatego psa, państwo zaczęli się rozglądać na jakimś nowym podopiecznym. Orion pokazał się z dobrej strony. Nawet ładnie się bawił z Mimi, łasił do pań, na spacerze trochę ciągnął. Na tydzień ci ludzie wyjeżdżają na Mazury i postanowili wracając (mieszkamy właściwie na trasie Mazury-Warszawa) przyjechać znów, zabrać Orionka do Warszawy. Na razie cieszę się cichutko, bo znam życie, i wszystko może się zdarzyć...
    1 point
×
×
  • Create New...