Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/03/24 in all areas

  1. Tak. Mój ci on... I ferajna kotów . Dwa chcę wyadoptować. Kotka którą karmiłam przytaszczyła. Ją musimy sterylizować nie ma innej rady. Wszystkie inne sterylizowaliśmy z mężem sami i znów nowa przylazła
    2 points
  2. Kawunia, obecnie Nerunia, od zaraz wpisała się w nową rodzinę. Zauroczyła wszystkich domowników, także tych czworonożnych. Jakby tam była od dawna
    2 points
  3. Ogłoszenie jako Rebusa na Rybnik https://www.olx.pl/d/oferta/rebus-8-miesieczny-podrostek-czeka-na-dom-CID103-ID10jhWt.html?bs=olx_pro_listing
    1 point
  4. 1 point
  5. Z ciekawości zetknęłam na swój wątek. Nie dałabym rady pomagać bez bazarków,pomocy finansowej .Może warto założyć jak chcesz dalej ratować kocie biedy.Jakby co Jola i ja służymy pomocą.
    1 point
  6. porwallam zdj z wątku psinunia tutaj po kąpieli a tutaj na spacereczku tutaj psinunio na zdj z wolontariuszką dzielną ktora zawiozla maluszka do hoteliku
    1 point
  7. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwa. Dałam karmę i puszkę na pierwsze dni, bo państwo nie kupili. Poinstruowałam, żeby zrezygnowali z planów zatrzymywania się po drodze na parkingach i wypuszczania Arii, tym bardziej, że nie przywieźli szelek, tylko miała obrożę. Przegadałam z panią godzinę przed przyjazdem i mam nadzieję, że przekonałam do wykonania sterylizacji. Dałam fundacyjne zobowiązanie do wykonania zabiegu do ukończenia roku przez Arię. Mam nadzieje, ze po tych latach leczenia poprzedniej suczki na zapalenia macicy, teraz już państwo zrozumieli, że kastracja to nie okaleczanie, jak wcześniej uważali. Chciałam podziękować Toli za zakup pierwszego jedzonka. Kolejne miała u nas. Zrobię rozliczenie, bo koszty to jeszcze 50 zł za szczepienie wpisane powyżej i 50 zł paliwo , kiedy mąż jechał po Arię. Nie wiem, czy jest jeszcze jakiś bazarek, bo z pierwszego Poker chyba tyle nie będzie.
    1 point
×
×
  • Create New...