Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/22/24 in all areas

  1. Przed chwilą dzwoniłam do weterynarza (byłam przed południem ale jeszcze nie było wyników) i u Rikiego nic się nie dzieje, Ma trochę niski cukier ale podobno to może być wynikiem strachu, mam spać spokojnie.
    3 points
  2. Fado - biegaj wolny i szczęśliwy po tamtej stronie, gdzie nie dosięgnie Cię już ręka ludzka, która tak mocno Cię skrzywdziła tutaj,na Ziemi. Czasami wstyd mi, że należę do gatunku, który potrafi zniżyć się do takiego niskiego poziomu i wyrządzić tyle złych, ohydnych i haniebnych rzeczy, szczególnie w stosunku do najsłabszych, którzy nie potrafią się sami obronić... Przepraszam i żałuję, że nie mogłeś cieszyć się życiem tak, jak na to zasługiwałeś.
    1 point
  3. O ile dobrze widzę, sunia ma grubą kość w łapkach. Uszy też postawiła szybko - może jeszcze załamią się w okresie zmiany zębów, ale potem powinny stanąć, głodna już na pewno nie będzie... Nie jest przekątowana na szczęście dla niej i przyszłych właścicieli, pewnie będzie taka o mało co on-ka w starym typie.
    1 point
  4. Od niedzielnego popołudnia był taki trochę cichszy, mniej szczekał, niechętnie wychodził z domku. Myślałyśmy, że to burze tak na niego działają. Dzisiaj popołudniu jak trochę chłodniej było, Aneta wyprowadziła go za smycz na wybieg. Zrobił jedno małe kółko po czym podszedł do niej i osunął się na jej nogi. Posiusiał się, otworzył szeroko pyszczek jakby chciał powietrza nabrać i zaraz języczek mu wypadł na bok i przestał oddychać. To chyba jego biedne umęczone serduszko nie dało już dłużej rady...
    1 point
×
×
  • Create New...