Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/16/24 in all areas

  1. Wiadomości z dziś Dwa razy zauważyliśmy, że próbował podsikiwać, uparł się na tymczasowo postawiony karton w worku, więc w sumie się cieszymy, że na nim skupia swoją uwagę. Żona ma środek w sprayu zniechęcający do oznaczania, i daje naprawdę niezły efekt. A jest zupełnie bezpieczny dla psów. Generalnie, jak w ogłoszeniu – pies ideał
    7 points
  2. Witam wszystkich, dziś Tofik pierwszy raz poszedł z nami nad morze. Wbrew naszym oczekiwaniom, bardziej zaciekawił go las w drodze na plażę niż sam Bałtyk. Trochę pobiegał sobie na smyczy treningowej, parę razy prawie go liznęła fala i wróciliśmy do lasu, bo od wczoraj wieje niemiłosiernie i warunki są mocno sztormowe. Co do pierwszych dwóch dni w nowym domu, generalnie dużych problemów brak. Pracujemy z tym żywym sreberkiem nad skupianiem uwagi, od dziś na długiej lince doszło przywoływanie. Siadać potrafi, ale to już prezentował we Wrocławiu w domu tymczasowym. Co do Flexi - czasem zapinamy ją jako drugą-zapasową, bo tak nam wygodniej, ale docelowo będzie porządna smycz. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Tofikowi w jego drodze na Mierzeję Wiślaną i Żuławy (mieszkamy na samej granicy). Od czasu do czasu damy znać, co słychać u chłopaka. Pozdrawiamy serdecznie - Arek, Aga i Tofik
    6 points
  3. Łaaaaałłłłł witajcie na wątku Waszego Toficzka Fajnie, że jesteście. Teraz sami będziecie mogli opowiadać co u Toficzka. Będziemy mieli wiadomości z pierwszej ręki Piękne zdjęcia, piękne, artystyczne. Toficzek wygląda na nich jak Strażnik Wybrzeża
    2 points
  4. Wspólnie z Poker będziemy dzielić się z Wami relacjami z Domu Toficzka. Fajnie Pan Arek wybrał się dzisiaj z Toficzkiem na spacer nad morze. "Dzień dobry Pani Elu! Kolejny dzień z Tofikiem. Właśnie spacerujemy po samiutkiej granicy Żuław i Mierzei Wiślanej, która przebiega akurat za naszym domem. Dzisiaj być może pierwsza wyprawa nad morze, jeśli pogoda pozwoli bo od wczoraj mamy sztorm. Ale przynajmniej do lasu się przejdziemy. Chłopak bardzo grzeczny, trochę szkolenia chodzenia na smyczy i będzie idealnie." W drodze nad morze. Tofiś pięknie zabezpieczony. Ma dwie smycze Zapytałam, czy w tamtym lesie są dzikie zwierzęta. "Tak, od Sarny przez Daniela i dzika po Łosia. Dlatego nigdy nie puszczamy psa luzem. Zagrożenie i dla niego i dla zwierząt" Pan Arek obiecał relację ze spotkania Tofika z morzem, ale na razie spadam, muszę iść z psami na spacer. Acha, zaprosiłam Pana Arka na wątek i być może Pan Arek zawita do nas, a już na pewno będzie podczytywał
    2 points
  5. " Chyba nareszcie kompan do zabawy Na początku chciał zjeść kolegę ale to jest na szczęście pies bez nawet cienia agresji i chyba w końcu będzie kompan na spacery i do zabawy. Kolega jest na szczęście tak ogromny że nic sobie nie robił z pierwszych niemiłych prób Bonuska"
    2 points
  6. Wklejam przez "wstaw grafikę z adresu URL" i podaję link do dysku Google. Zwykle działa na różnych forach. Zauważyłem, że zdjęcia, które zniknęły mają nadane tytuły "spacer.png" - nie nadawałem takiego tytułu - może ktoś moderował i zmienił nazwy i zdjęć i link się posypał? Wstawiam raz jeszcze jedno zdjęcie testowo.
    1 point
  7. Tak przy okazji - gdy trafił do mnie Tito-Malutek z Zamościa, wyglądający zresztą jak starszy o 10 lat brat Tofika, przez pierwsze dwa dni wychodziłam z nim co dwie-trzy godziny, także w nocy, oczywiście nie kończąc spaceru po jednym sikaniu. Oprócz przerw na sen - jego i mój - obserwowałam zwierzaka wyprowadzając dodatkowo, gdy przymierzał się do zaznaczenia czegoś w domu. Trzeci i czwarty dzień i noc - co trzy-cztery godziny, i tak dalej. Po dwóch tygodniach do tej chwili Malutek wymaga wyprowadzenia 4 razy dziennie, noc wytrzymuje. Nie próbuje niczego znaczyć, ale gdybym zaprosiła do domu kogoś z psem-samcem, Malutek być może czułby potrzebę zaakcentowania swoich praw.
    1 point
  8. Duni zdarzają się wpadki z utrzymaniem czystości w domu Zdarzyło się, że po powrocie z godzinnego spaceru, na którym było si, zrobiła siku w domu. Dunia w Domu Milka na porannym spacerze.
    1 point
  9. Warszawa https://warszawa.lento.pl/mlodziutki-uroczy-pies-w-typie-teriera,13367154.html Lokalizacja: Warszawa w promieniu 50 km Kategoria: Zwierzęta » Psy » Psy do adopcji Rembertów https://rembertow.lento.pl/rudy-terierowaty-rudzik-szuka-domku,13367285.html Lokalizacja: Rembertów w promieniu 50 km Kategoria: Zwierzęta » Psy » Psy do adopcji
    1 point
×
×
  • Create New...