Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/13/23 in all areas

  1. Wpłynęło 56 zł z mini-bazarku, Besia11 kupiła transporterek, dziękuję! Proszę o ciepłe myśli jutro - jedziemy do lecznicy w Ostrołęce, by poradzić coś na tę łapkę. Gips? Gwoździowanie? Na pewno potrzebna będzie kasa na to wszystko, ale szkoda stracić szansę, skoro już jest rtg, a Rózia jest w domu, nie w kojcu i budzie. Coraz lepiej dogaduje się z kotami, właściwie w domu "ich nie widzi". Zachowuje czystość, wychodzi na spacery na smyczy - już opanowane zupełnie, ładnie jeździ w samochodzie. Mały, kochany ideał I tak się garnie do ludzi, tuli się, podaje tę chorą łapkę, a że ukradła kawał kiełbasy ... no cóż, nie wie, że z blatu nie zabiera się jedzenia
    3 points
  2. 2 points
  3. Te ogłoszenia są aktywne, gdy stracą ważność będę mogła je ponownie aktywować i wyróżnić na miesiąc, teraz znalazłam opcje promuj na 7 dni za 12, 30 zł x dwa ogłoszenia i to jest w prezencie ode mnie.
    1 point
  4. Nie wiem czy Benek (Bingo) nadal szuka domu, ale pewnie tak, bo nie mamy wiadomości, że już ma DS więc wyróżniłam jego ogłoszenie na Warszawę.
    1 point
  5. Kochany Grześ Niech robi to co lubi. Należy mu się.
    1 point
  6. Sciskam tulam cudnego matuszeczka i calą drużynkę
    1 point
  7. Dylan odsypia. Dziś bardzo zmęczył się, bo cały czas kiedy sprzątaliśmy, musiał nam pomagać i kręcić się przy nogach. Gdzie krok zrobilam, tam Dylan już swój też robił. Nic dziwnego, że senność go ogarnęła wielka.
    1 point
  8. Niepotrzebny ten elaborat. Każdy pyta z jakiegoś powodu. Chciałem odwiedzić grób, a ustalenie miejsca pochówku bez znajomości nazwiska to chyba za proste nie jest.
    1 point
  9. 1 point
  10. 16 lat minęło, a Rajko dalej jest w mojej pamięci.
    1 point
×
×
  • Create New...