W niedzielę Fado zmienia miejsce. Wyjeżdża od Jamora i jedzie do Anecik. Proszę o ciepłe myśli w stronę piesa oraz nowych opiekunów. Dla wszystkich to będzie nowa sytuacja.
Dunia na Warszawę - wyróżnione na miesiąc
https://www.olx.pl/d/oferta/nieduza-radosna-dzuli-o-oryginalnym-umaszczeniu-do-adopcji-CID103-IDX3kPO.html?bs=olx_pro_listing
Mam 60% zniżki na promowanie ogłoszeń. Wypromowałam ogłoszenie Duni (u mnie Viki) to prezent ode mnie dla sunieczki. Poznałam ją osobiście. Jest cudna
Viki - radosna, pełna pozytywnej energii suczka poleca się do adopcji! Kraków Stare Miasto • OLX.pl
Pestka już prawie na każdym spacerze coś robi, więc powoli do przodu. Do zachowywania czystości jeszcze daleko, ale już raz po nocy było czysto, więc to kwestia czasu. Kaszlu już nie ma :)
Na dniach jakieś zdjęcia porobię :)
Bardzo serdecznie dziękuję Nesiowatej i mgog za wpłaty 10 zł stałych. Na koncie znalazłam też niespodziankę - 50 zł od elik Bardzo dziękujemy! Eluniu, napiszę do Ciebie PW
Lunia ma się bardzo dobrze. Z początkiem stycznia skończyła jej się cieczka i 9 marca przeszła zabieg sterylizacji.
Wiosną tego roku rodzina wróciła na stałe do Polski.