Lili była dokładnie badana przez neurologa., która również jak poprzednicy oceniła zespolenie kręgosłupa jako bardzo dobre.
Problemy z niepełną kontrolą kupkania i siusiania są pourazowe.
Zaleciła TK. Ale na pytanie co ono wniesie, powiedziała, że być może jest gdzieś ucisk przez pręty, ale operacja jest ryzykowna, bo można pogorszyć stan.
Doszłyśmy do wniosku, że nie ma sensu robić tomografii, bo u suni jest poprawa, a poza tym biega jak szalona, nie widać bólu po niej, więc badanie wniosło by tylko wiedzę.
Lili dostała Karsivan. Zobaczymy czy będą jakieś efekty.
Czekam na dobre zdjęcia i ogłaszamy.