Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kahoona']Łatwo sprawdzić - wystarczy sobie obciąć ucho - nawet w znieczuleniu[/QUOTE]
Kasia, jak tam bym chlasnął, nawet w znieczuleniu, pewien niepozorny przyrząd rozrywkowy. Wtedy Sheltii, jak dokupi sobie do kompleciku antenę satelitarną sama zobaczy dlaczego to jest złe :evil_lol:

Kaśka - gdzie masz sygnaturę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Kasia, jak tam bym chlasnął, nawet w znieczuleniu, pewien niepozorny przyrząd rozrywkowy. Wtedy Sheltii, jak dokupi sobie do kompleciku antenę satelitarną sama zobaczy dlaczego to jest złe :evil_lol:

Kaśka - gdzie masz sygnaturę ?[/QUOTE]

odleciała w niebyt - poszukuję innej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']odleciała w niebyt - poszukuję innej[/QUOTE]
To znaczy Emir Cię 'doceniła' - to jakaś odmiana Mrożka czy co ? No to jakaś paranoja, jaki powód ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

To jest nie do wiary ! Czy fundacja przymierza się do likwidacji ????
a mówił mi mój Dziadek ŚP. żryj więcej soli to zrozumiesz !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Jestem w szoku! Niby w moim wieku nie powinno mnie już nic dziwić, a jednak:shake:
To Ty teraz Kahoona nawet sobie nie możesz ufać:diabloti:[/QUOTE]

Elu, monotonne życie szybko nudzi. Zaczynanie od nowa jest korzystne, bo inaczej człowiek zmurszeje...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']nie żryj soli, bo to szkodzi i pysk ci wykrzywi
w czasach dziadka żyło się łatwiej[/QUOTE]

To chyba jest odpowiedź. W czasach mojego dziadka uczciwość była w cenie, że o mądrości nie wspomnę. Teraz niestety ..... każdy wybiera wg tego czego się nauczył lub został nauczony. Nie no, do stu tysięcy połamanych ..... to nie jest normalne, to nie jest mądre, tu nie ma żadnej strategii, tu nie ma żadnej mądrości. I pomyśleć, że skakałem Ci na schaby nieraz za .... sygnaturę. Totalna załamka. Z taką mądrością i strategicznym przewidywaniem dalszych kroków w celu osiągnięcia celu daleko nie zajdziemy.
Nawet jak po dziesięciu - chyba ca. tyle tam byłaś ? - latach przestała Cię kochać, czy tolerować to tym komunikatem strzeliła sobie w stopę, d..., głowę jednocześnie. Kasia czy Krycha jest ........ myśliwym ? no taaaki strzał - podziwiać !!!
Dostałaś jakieś bardziej lub mniej stosowne podziękowanie, dyplom, list pożegnalny ? O oficjalny powód już nie pytam, bo wnioskuję , że nie był podany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Elu, monotonne życie szybko nudzi. Zaczynanie od nowa jest korzystne, bo inaczej człowiek zmurszeje...:evil_lol:[/QUOTE]

Widać Opatrzność chce Twoje walory i talenty wykorzystać tam, gdzie będą docenione;)

A zaczynanie od nowa jest ekscytujące - jesteś stworzona do wiru wydarzeń - świetnie się w tym odnajdujesz:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Wybaczcie, ale pomimo mojej diabelskiej natury, postaram się zachować umiar w wypowiedziach. Na pewno będę w temacie i na pewno będę szlifować sejmowe korytarze i donosić, co się dzieje. Możecie na mnie liczyć bez względu na to, co sobie wkleję w sygnaturę - dzięki raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']ustawa jest lecz teraz trzeba zadbać, żeby prawo było przestrzegane. Na przykład kopiowanie- jeżeli na wystawach nadal będą mogły być wystawiane psy z kopiowanymi to porażka Oczywiście psy, które zostały okaleczone przed nowelizacja niech biorą udział, ale młode z kopiowanym czym kol wiek już nie.. Jeżeli sądy nadal będą wydawać niskie wyroki mimo możliwości większych- to porażka. To jedynie malutki kroczek i nic więcej.
U mnie w Sanoku jest sklep zoologiczny, który trzyma zwierzaki w strasznych warunkach, małe, wilgotne akwaria bez odpowiedniej wentylacji, czasem bez świeżej wody, ale TOZ nie reaguje, bo sklep często ma skarbonki.
teraz wypada edukować ludzi, nie tylko na wsi, ale głównie w miastach. Źle mówi o wsiach, ale często i tam zwierzaki mają dobrze. Wiadomo, ze zbytnio starszych ludzi się nie przekona, to normalne i ludzkie, ale młodych, dzieci w szkołach można łatwo i prosto.
najszybsze co się zmieni to odstrzeliwanie psów przez myśliwych.[/QUOTE]

,,....u Ciebie w Sanoku..." STOnZ zrobił wiecej dla pokrzywdzonych zwierzat niż Ty kiedykolwiek bedziesz miała okazje zrobic!!! Wiec wypraszam sobie tego typu oskarżenia!!!!! Jeśli masz na tyle odwagi zeby wypisywac takie bzdury to zadzwon i zgłoś ten fakt, nikt do nas nie dzwonił i nie zgłaszał tego typu sprawy, ciekawa jestem który to sklep?!. Pamietam Cie zgłosiłas sie do mnie chcac zostac wolontariuszem mysle ze podziekuje Ci za to ofiarnosc Sonia, dorosnij dziewczyno!!!!!!!:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

To jest jakiś obłęd :shake:
Mimo wszystkich wcześniejszych symptomów jestem zszokowana ... :shock:

[quote name='kahoona']Wybaczcie, ale pomimo mojej diabelskiej natury, postaram się zachować umiar w wypowiedziach. [/QUOTE]
Bardzo dobrze i tak trzymaj.
Kahoona - życzę Ci szerokiej drogi i wiatru w żaglach :-)

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam te wszystkie oskarżenia, kłótnie i chore jazdy na forum. Jak widać, od kilku lat nic się nie zmieniło, a ludzie to dalej ludzie. Zawieszam swój udział w forum na kolejne kilka lat. Wolę zajmować się ochroną zwierzaków, a nie wymianą zdań z ludźmi plującymi jadem. Pozdrawiam i dziękuję za udaną akcję w Warszawie! :) Z wieloma z Was liczę na współpracę, kiedy to już KRS zarejestruje Animali Lex ;)

Link to comment
Share on other sites

Cóż…bywa, że cudze sukcesy bolą, a ich ciężar jest nie do udźwignięcia. Cecha ludzi małych…Tak sobie myślę, że wiele organizacji byłaby usatysfakcjonowana faktem, że ich rzecznik jest jednocześnie społecznym asystentem posła. Takie połączenie to wymierne korzyści w sferze ochrony praw zwierząt. ..(nie tylko zmiany prawa, ale również niesienia pomocy bezpośredniej – czyli tej, która niejednokrotnie, w danym momencie jest konieczna).
Kahoona, dobrze że tak się stało. Dasz radę. Twarda z Ciebie sztuka.
Ps. W TV wypadasz lepiej, niż niejeden prezes fundacji…szkoda, że i to stało się bolączką.

Link to comment
Share on other sites

kahoona-owocny marsz sie odbyl ,moze zamknac ten watek i przenies sie do dzialu o nowelizacji ustawy o zwierzetach.tam mozna punkt po punkcie rozwinac ,rozgryzc postanowienia ustawy,gdyz kazdego milosnika istot zywych bedzie czekalo wdrazanie ustawy w codzienne zycie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...