Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

MateuszNesterok

Members
 • Content count

  90
 • Joined

 • Last visited

About MateuszNesterok

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/25/1993

Contact Methods

Converted

 • Biography
  Założyciel Stowarzyszenia ANIMALI LEX
  Członek Stowarzyszenia Amnesty International Polska
  Członek Stowarzyszenia Młodzi Demokraci
  Członek Stowarzyszenia Bydgoska Masa Krytyczna
  Członek Zarządu Stowarzyszenia Biuro Rzeczników Praw Ucznia i Rodzica
  Wolontariusz Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

  Dnia 30 grudnia 2010 zrezygnowałem z członkostwa w ANIMALS Towarzystwo Pomocy Zwierzętom.
 • Location
  Bydgoszcz
 • Interests
  Przecież to widać... :)
 • Occupation
  Uczeń
 1. Młoda suczka shar-pei pilnie poszukuje domu!

  Wątek już można zamknąć, Pepka jest w Kędzierzynie-Koźlu.
 2. Młoda suczka shar-pei pilnie poszukuje domu!

  Nieczęsto bywam na Dogomanii. Kontakt ze mną możliwy jest pod numerem telefonu +48608107137 lub e-mailem [email][email protected][/email] ;)
 3. [B]Młoda suczka w typie rasy shar-pei priorytetowo poszukuje domu![/B] Kilka miesięcy temu Stowarzyszenie ANIMALI LEX wraz z Komisariatem Policji w Koronowie przeprowadziło interwencję, w wyniku której właścicielka dobrowolnie oddała roczną suczkę w typie rasy shar-pei przetrzymywaną całą dobę w ogrodzie przy domu - bez jakiegokolwiek schronienia prócz drewnianego stołu i folii... Trafiła ona do domu tymczasowego, gdzie odkryto problemy z jej zdrowiem. Początkowo rozpoznano u niej uogólnione ostre zapalenie skóry, sączące zmiany na nogach, brzuchu, twarzoczaszce, małżowinach usznych, łojotokowe zmiany na przedpiersiu, woszczynowe złogi w przewodach słuchowych. Zdiagnozowano powierzchowne ropne zapalenie skóry i przewodów słuchowych. W badaniu cytologicznym wydzieliny usznej przeprowadzonym pod koniec stycznia 2013 roku stwierdzono ziarniaki. Leczenie Pepy do dnia dzisiejszego kosztowało nas 466 złotych, co ogromnie nadszarpnęło skromny budżet naszej organizacji, jednak dzięki niemu jej stan znacznie się poprawił. Niestety najprawdopodobniej problemy skórne są wynikiem alergii. W domu tymczasowym z dużym prawdopodobieństwem wykluczono różnego rodzaju alergie pokarmowe, najpewniej jest to po prostu alergia na koty, możliwe również, że na drób. Obecnie Pepa poszukuje domu stałego, w którym będzie mogła spędzić resztę życia lub ewentualnie kolejnego domu tymczasowego, w którym nie ma żadnych kotów. Psiak jest naprawdę mało wymagający - większość doby po prostu przesypia, zabawnie i donośnie chrapiąc. Kiedy na dworze jest zimno lub mokro, Pepa po krótkim spacerze wręcz żąda powrotu do domu. Idealnie dogaduje się z dziećmi i innymi psami. Jesteś w stanie dać Pepie choćby dom tymczasowy? Skontaktuj się z nami! Adopcja jest oczywiście bezpłatna. [B]ZDJĘCIA: [URL]http://tablica.pl/oferta/suczka-shar-pei-do-pilnej-adopcji-ID2zsWh.html[/URL][/B]
 4. Bydgoszcz - NOWE STOWARZYSZENIE

  Hej :) Wątek się odnowił po pół roku, nieźle ;) Możecie odezwać się do mnie na Facebooku? Chciałbym zorganizować jakieś spotkanie dla chętnych przed Walnym Zebraniem Członków jeszcze...
 5. Bydgoszcz - NOWE STOWARZYSZENIE

  [quote name='vaness']to czyli jeszcze ile ?:> cztery lata :D[/QUOTE] A ja proponuję dołączyć teraz, kiedy Stowarzyszenie jest jeszcze "w budowie" i działa co raz prężniej ;)
 6. Bydgoszcz - NOWE STOWARZYSZENIE

  Czekam też na propozycje :) Ze Strażą dla Zwierząt chcemy współpracować, ale nie będąc ich częścią.
 7. Bydgoszcz - NOWE STOWARZYSZENIE

  Obecnie czekamy na odpowiedzi w sprawie Patronatów Honorowych i dotacji. 22.10.2011 mamy pierwsze Walne Zebranie Członków po rejestracji. Ale jasnym jest, że możemy już interweniować, ale niekoniecznie chwalić się tym na stronie :) Tak więc zapraszam do zgłoszeń!
 8. Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

  Uwielbiam te wszystkie oskarżenia, kłótnie i chore jazdy na forum. Jak widać, od kilku lat nic się nie zmieniło, a ludzie to dalej ludzie. Zawieszam swój udział w forum na kolejne kilka lat. Wolę zajmować się ochroną zwierzaków, a nie wymianą zdań z ludźmi plującymi jadem. Pozdrawiam i dziękuję za udaną akcję w Warszawie! :) Z wieloma z Was liczę na współpracę, kiedy to już KRS zarejestruje Animali Lex ;)
 9. Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

  [quote name='kahoona']sorry, to ponad 300 zdjęć, długo się ciągnęło [URL]https://picasaweb.google.com/fundacja.emir/MarszPoparcia?authuser=0&feat=directlink[/URL][/QUOTE] Super! :) Biorę się za oglądanie ;)
 10. Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

  [quote name='Isadora7']Siemka To akurat, że jest na prywatnym profilu to pikuś, no ale własnie to jest "zresztą" i "Jesli kogoś..". Wycieńczeni i zmęczeni bylismy wszyscy. Zycie Jest Git , Lans To Hit , A Ja Jestem Vip... i tyle w temacie. Dzięki za właściwy link, bo "Jeśliktosiów" jest więcej niż raz. Nara...[/QUOTE] Właśnie przez takie teksty i takie podejrzenia zrobiłem sobie kilkuletnią przerwę od Dogomanii. I chyba zrobię kolejną :shake:
 11. Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

  Hej! Wczoraj wieczorem z wycieńczenia nie segregowaliśmy zdjęć i w albumie z marszu były też te prywatne. Album jest zresztą na prywatnym profilu. Jeśli kogoś interesują zdjęcia wyłącznie z imprezy, zapraszam do albumu na fanpage Animali Lex: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.236859473024677.57286.214067415303883&type=1[/url] ;)
 12. Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

  [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2325709670943.2140134.1495701367[/url] A to nasze zdjęcia ;)
 13. Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

  Aż taka spokojna to ta podróż nie będzie, bo bym zasnął ;P Są już plany na jej urozmaicenie ^^ A poza tym będę wiózł suczkę boksera do nowych właścicieli w Warszawie - Fundacja SOS Adopcje Bokserów podrzuci mi ją na dworzec przed samym wyjazdem :) No cóż. Damy radę. Pakowanie i wyruszam! Do zobaczenia na miejscu ;)
 14. Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

  Za pięć godzin pociąg... Do zobaczenia na miejscu! :)
×