Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

bardzo dziekuje mar.gajko za karme dla kotkow-puszki felix:)

tymbardziej,ze kolejny kotek podrzucony na dzialke,gdzie karmie koty

byl bardzo glodny i przerazony,teraz wie,gdzie jest jedzenie i budka,ktora zrobulam dla niego,zeby mial schronienie przed zimnem i deszczem

tylko tak moge mpomoc temu kociakowi

bardzo dziekuje mar.gajko:)

Link to comment
Share on other sites

Wyniki nie są złe. Czekamy na mocz do piątku (normalny + posiew). Młody był bardzo dzielny <3

Krew

dcd27f04e5267d26med.jpg

ea85c8b97412a116med.jpg

USG

ce525052c9870fccmed.jpg

Dodam że od piątku nie widziałam/nie wyczułam nigdzie sikowej niespodzianki. Kot od piątku dostaje 2x mięso, mokra puszkę i rozcieńczone mleko bez laktozy. Karmę traktuje jak zabawkę. Bierze kulkę suchej, wnosi ją na 1 piętro i zrzuca sobie na dół. Na dole bierze jeszcze raz i znów zrzuca....I tak non stop. Gorzej, że drugi kot sie nauczył i biegają we dwójkę. Czekam aż trzecie się dołączy....
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rysiek w nocy zaczął znaczyć, na szczeście mało i na schodach, ale zapachu nie da się z niczym innym pomylić. Ustawiam wizytę dziś popołudniu która oceni wielkość jąderek, i jeśli będzie OK to będziemy się w tym tygodniu kastrować. 

Stasiek też zaczyna się za dziewczynami rozglądać....

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, sharka napisał:

Madie podeślij proszę nr konta, po wypłacie wpłacę grosik

Sharka, jeśli możesz to podeślij po wypłacie grosik do Dory- do lecznicy wysłałą dzisiaj kolejnego małego kociaka (nazwałam go Rudzik) z ciężkim kk, jedno oczko czerwone i wpadnięte :(((

A do zapłacenia będzie ten wcześniejszy Maluszek z ciężkim kk, dla którego pomoc przyszła w ostatniej chwili.

Organizuję mu właśnie transport do DS pod Warszawą :)

Na kastrację Rysia przelałam Madie 170 zł- uzupełnienienie do Bakusiowej :) Madie jest w dołku finansowym "na już".

I zamówilam karmę i żwirek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...