Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

21 minut temu, terra napisał:

Bura koteczka też cudna i szylkretka wykapana mamusia, ma tak samo rozmieszczone złote znaczenie na pysiu.

Przesłodkie te maluchy. I coś tam skubią z miski naśladując mamusię.

Wszystkie są śliczne,przesłodkie,kochane.I juz jedzą:)  i to jakie apetyty mają:)

jedza juz sucha i mokrą,a jak ślicznie korzystaja z kuwety,takie mądre bestyjki:)

Malutka szylkretka to wykapana mamusia,miniaturka kotki:)

Link to comment
Share on other sites

ON-ek z łańcucha bedzie szukal domu

jest to 4 letni psiak,musze jeszcze zapytac o charakter,wiem,ze kury zagrozone,podejrzewam,że koty też

i dobrze,że zgodzili sie go oddac

może znajdzie dom gdzie nie bedzie uwiązany na łancuch

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, DORA1020 napisał:

 

Tyska podpowiedziała mi imie dla czarnulki---Puma:)

O masz, i zostałam matką chrzestną :)
Sprawdzę jaki mam stan konta, ale coś podeślę dla swojej "chrześnicy" ;) Tylko podeślij mi konto.

Gdzie teraz maluszki są? w lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, DORA1020 napisał:

ON-ek z łańcucha bedzie szukal domu

jest to 4 letni psiak,musze jeszcze zapytac o charakter,wiem,ze kury zagrozone,podejrzewam,że koty też

i dobrze,że zgodzili sie go oddac

może znajdzie dom gdzie nie bedzie uwiązany na łancuch

O tym ONku daj znać ali123, bo ona mi mówiła, że ma dom dla ONka. Mówiłam jej o naszym Maxie, ale on schorowany, starszy, bez ucha, więc szanse ma kiepskie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

O tym ONku daj znać ali123, bo ona mi mówiła, że ma dom dla ONka. Mówiłam jej o naszym Maxie, ale on schorowany, starszy, bez ucha, więc szanse ma kiepskie.

Dzwoniłam do ali123,ale juz nieaktualne,dom chyba sie wycofał

ON-ek  szuka domu

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

O masz, i zostałam matką chrzestną :)
Sprawdzę jaki mam stan konta, ale coś podeślę dla swojej "chrześnicy" ;) Tylko podeślij mi konto.

Gdzie teraz maluszki są? w lecznicy?

Dziekuję:)

Maluszki sa w tej chwili w pustostanie

w środe/chyba/ pojada do lecznicy na odrobaczanie,a koteczka na testy

i szukamy transportu do Madie

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje terra za wstawienie fotek i ogloszenia:)

Poprosiłam również Tyske o ogłoszenie koteczek na fb

im więcej ogloszeń,tym większe szanse na dom

Perełka,która żyła sobie na wolności teraz siedzi w klatce,sierść jej wypada ze stresu:(

wypuścic jej nie można ,bo okazało sie,ze ma białaczkę.........czy te problemy nigdy sie nie skończą?:(

Kometa jest w innej sytuacji,jeśli nie znajdzie domu,wypuszcze ją.

Natomiast Perełka nie moze dłużej siedziec w klatce.

Link to comment
Share on other sites

Kocia rodzinka pojechała we wtorek do lecznicy

koszt transportu  50zł   /30zł sharka,20zł buuenos,bardzo dziekuję:)/

do lecznicy w Zamościu pojechały w poniedziałek  również 2 bezdomne kotki

koszt transportu 20zl

obie były w ciąży i zostały wczoraj wysterylizowane /niestety nie udało sie złapać jeszcze jednej,która niestety okociła sie/

zostana wypuszczone w miejsce skąd zostały zabrane,chociaz nie wiem.....czy dla jednej nie trzeba bedzie szukac domu,ma przyrośniete uszko,więc to ucho jest narazone na różne choroby

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Dorą i Baltimore. Kocia rodzinka przyjedzie do mnie w środę wieczorem/po południu. Potencjalnie jest nawet szansa na dobry dom dla jednego z kociaków (oczywiście po odpowiednim czasie karencji z matką). 

U nas dobrze, Bakuś/Rambo kończy walkę ze świerzbem i oprócz tego jest idealnym kawalerem do adopcji <3 Trochę go uczłowieczyliśmy i daje przy sobie robić proste zabiegi (leki, pazurki, etc). Ma także apetyt za 3 koty i tyleż samo energii. 

 

Mam prośbę do czytających. Może dałby radę ktoś kociej rodzince zafundować karmę i żwirek? Zrobiłam więcej zamówienia weterynaryjnego dla swojego towarzystwa w tym miesiącu  i szczerze nie bardzo mnie stać teraz na kolejne zamówienia. Mama jeszcze karmi  a kociaki rosną więc powinny jeść dobrej jakoś karmę. Myślałam o Purizon Kitten, ale co będzie to damy. Ze żwirku dla maleńtasów najlpeszy Benek Corn Cat (bo małe kotki mogą go jeść).

 

@Doro, tę kotkę co się okociła będziecie też z dziećmi łapać?

Link to comment
Share on other sites

Również dołączam do prosby Madie o karmę i żwirek

pomaganie zwierzakom jest bardzo kosztowne

kolejne koszty to wysterylizownane 2 kotki,kolejny dlug w lecznicy za dwie sterylki i 5 dniowy pobyt posterylkowy w lecznicy

kotki zostały wczoraj zabrane i wypuszczone,obie były w ciąży.......przybyłoby troche kotków

będe miała fotki to wyślę do niezawodnej terry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...