Jump to content
Dogomania

Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Elu, Boguniu, dziękuję za Zuzię ! Fajnie, ze jest już wątek, bo to początek zmian, jakie nadejdą w życiu suni. Oczywiście zapisuję !

Witaj Elunia    493120302_kwiatkile2ra.gif.19adc32cbb599a6ae5b54befba3c81b1.gif

Z|miany w jej życiu już się zaczęły w momencie, gdy spotkała na swej drodze Człowieka o wielkim sercu, który nie przeszedł obojętnie obok maleństwa błąkającego się na ulicy. Ciekawa jestem jak długo biedactwo było bezdomne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Anula napisał:

I ja też przybywam do Zuzi-kruszynki.Nigdy nie zrozumiem i nie przyjmę tego,jak można takie maleństwo wypuścić z domu,porzucić na pewną śmierć,przecież jest zima.Nawet dorosłym psom ciężko jest przetrwać zimę w budzie a co dopiero takiemu maleństwu na przestrzeni.

 

Witam Anula   1520764535_kwiatkile2ra.gif.d3212502c0cf7bdbbca04757c126d964.gif    Bardzo się cieszę, że zaglądasz do suni  :) Nasze psiaczki część drogi pojadą razem. Nie wiem w którym miejscu się rozdzielą, bo to Martusia zajmuje się logistyką, ale jak na mój gust  :) to tak gdzieś połowę drogi będą jechały razem.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

Biorę się za rozsyłanie zaproszeń.

Niestety wczoraj po pracy padłam.

 

Cudna Zuleczka :)

part000001.thumb.jpeg.91cd8f89fc3fcd4ae2738dbbecccad81.jpeg.d06c04d48d389f59c5115eb558400a31.jpeg

 

Śliczna jest ta nasza Zuzia  846494655_serce9bijce.gif.05ccc02234c7342d63298355b402c8ca.gif     Pyzioreczek tak trochu do cocker spaniela podobny, ale uszy to  już nie :)  Spaniel, nie spaniel, ale śliczności.

Ja wczoraj w pracy nie byłam, a też padłam około 21-wszedj co rzadko mi się zdarza. Widocznie taki śpiący dzień był wczoraj :)

Zapraszaj Boguniu zapraszaj, bo kasiorki naszej suni potrzeba :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Rozmawiałam z Tolą i Zuzia to podobno bardzo żywiołowy, zdrowy szczeniaczek. Niestety będzie musiała byc oddzielona od drugiej szczeniorki, tej ze schroniska, bo tamta ma biegunkę.

Mi przysłała MMS-em zdjęcia małej i napisała, że Zuzia jest zdrowa i ma energię za dwie Zuzie :)  To dobrze.

Biedna ta sunia ze schronu :( Podobno ma wyniszczoną sierść i jelita. Dlatego pewnie ta biegunka :(  Biedactwo :(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Co napisać w banerku małej?

Boguniu, wczoraj czułam się fatalnie i bardzo wcześnie położyłam się do łóżka, dlatego nie odpowiedziałam na Twój post.

Co napisać? Hmmm może -Zuzia prosi o wsparcie- 

Teraz musimy jechać na działkę uzupełnić karmę dla kotów. Jak wrócę może coś lepszego wpadnie mi do głowy, a może ktoś podpowie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Przed chwilką psiaki wyjechały ze schroniska, szczeniaki TZ zabrał wcześniej z lecznicy. Dobrze, że wet Kuba zgodził się na wcześniejsze otwarcie lecznicy. 

Super wiadomość :)

Psiaczki rozpoczęły start po nowe, dobre życie. Oby jak najprędzej dotarły wszystkie do mety - DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...