Jump to content
Dogomania

Młodziutka sunia - słodka, czarna Betinka


Recommended Posts

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

U Betinki też podmieniłam zdjęcia. to ogloszenie malutkiej nie jest promowane

https://www.olx.pl/oferta/slodka-mala-betinka-prosi-o-dom-CID103-IDuZsHl.html

Bardzo Ci dziękuję! WyroNialam niedawno jej 2 ogłoszenia. Nie dam rady wyróżniać każdego, ale jutro postaram się choć to jeszcze opłacić. 

Link to comment
Share on other sites

Wstrzymam się jeszcze dzisiaj z wyróżnieniem, bo do innego mojego psiaka, który jest u Anecik, ale nie ma wątku na dogo przyjeżdża dzisiaj rodzinka. Naszym zdaniem to rodzinka idealna dla Betinki i zaproponowałyśmy Państwu, żeby zapoznali się również z nią. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2018 o 13:40, Ewa Marta napisał:

Wstrzymam się jeszcze dzisiaj z wyróżnieniem, bo do innego mojego psiaka, który jest u Anecik, ale nie ma wątku na dogo przyjeżdża dzisiaj rodzinka. Naszym zdaniem to rodzinka idealna dla Betinki i zaproponowałyśmy Państwu, żeby zapoznali się również z nią. 

 

I co? Jak tam wizyta?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

No niestety Betinka nie skradła serc:( Do tego taka była zaaferowana, że jacyś nowi ludzie chcą ją głaskać, że podrapała do krwi Panią. 

Biedna kruszynka z radości , z emocji dostało się pani i to pewnie skreśliło ją zaraz :(

A chociaż ten drugi piesek skorzystał?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Biedna kruszynka z radości , z emocji dostało się pani i to pewnie skreśliło ją zaraz :(

A chociaż ten drugi piesek skorzystał?

Pani to nie przeszkadzało, ale serce skradł całej rodzinie Pako, do którego przyjechali. Wyróżnie Betince ogłoszenia, ale teraz jestem poza domem. Odbieram sunie, której pewnie auraa założy wątek, bo ja nie mam możliwości prowadzenia kolejnego. Sunieczka będzie w DT i mojej koleżanki w Warszawie. To mama suni, która miesiąc temu wyadoptowalam rodzice, która ma już jedną sunie od nas. 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Ewa Marta napisał:

Pani to nie przeszkadzało, ale serce skradł całej rodzinie Pako, do którego przyjechali. Wyróżnie Betince ogłoszenia, ale teraz jestem poza domem. Odbieram sunie, której pewnie auraa założy wątek, bo ja nie mam możliwości prowadzenia kolejnego. Sunieczka będzie w DT i mojej koleżanki w Warszawie. To mama suni, która miesiąc temu wyadoptowalam rodzice, która ma już jedną sunie od nas. 

Szczęśliwy Pako :)

Trafi i Betinka na swoich !

Kolejny psiaczek będzie Wam zawdzięczał zmianę swojego losu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...