Jump to content
Dogomania

Młodziutka sunia - słodka, czarna Betinka


Recommended Posts

34 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Betinka ma u mnie dwa ogłoszenia na OLX

Kaowice

https://www.olx.pl/oferta/slodka-betinka-prosi-o-dom-CID103-IDvpwRF.html

Warszawa

https://www.olx.pl/oferta/mala-czarna-betinka-musisz-ja-miec-CID103-IDvHCuG.html

Nie są wyróżnione...Myślę też, że bez sensu są dwa ogłoszenia na jedno miasto..Na jakie zmienić?

Moze Kraków? Dziękujemy bardzo.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Była bardzo obiecujące spotkanie Betinki z rodziną, ale Państwo nie odezwali się od środy wieczorem, kiedy mieli jeszcze porozmawiać o Betince... Ta sunia ma jakiegoś pecha:(

Najwyraźniej nie był to dom odpowiedni dla jakiegokolwiek zwierzaka. Tak nie postępują odpowiedzialni ludzie. Betinka jeszcze trafi na swoich Ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

Domek zadzwonił, żeby urażonym głosem poinformować mnie, że rezygnują z adopcji, bo nie są w stanie przyjąć warunków adopcji, czyli wizyty przedadopcyjej w domu, wypytywania o różne sprawy i w końcu konieczności kontaktu z naszej strony, żeby zapytać co u suni słychać. Nieważne, że Betinka im się spodobała, oni chcieli wziąć psa od razu, a skoro my wymyślamy jakieś wizyty, to oni po przedyskutowaniu tego rezygnują.

Pani oznajmiła, że z mężem i mamą doszli do wniosku, że dziecko łatwiej wyadoptować niż psa i że oni dalej będą szukali. Dodam, że Betinka była kolejnym (jak Państwo twierdzili 30 psem), którego nie mogą adoptować z uwagi na idiotyczne wymogi. Powiedziałam, żeby nie dzwonili juz na żadne ogłoszenie na OLX, bo niebawem będą komuś opowiadać, że już czterdziestu psów nie mogli adoptować... 

Podobno w schronisku blisko ich miejsca zamieszkania psa dostaje się na dowód za 20 zł. Powiedziałam, żeby w takim razie pojechali i adoptowali jakąś bidę. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cóż - dobrze, że chociaż przyznali, że inni mieli podobne wymogi. A oni chyba sami nie wiedzą czego chcą.  Chyba już po pierwszych takich wymaganiach powinni wiedzieć, że nikt nie oddaje psa "od ręki" jak leci i komu leci. A poza tym - skoro maja w pobliżu schronisko to co to za problem tam zajrzeć?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Domek zadzwonił, żeby urażonym głosem poinformować mnie, że rezygnują z adopcji, bo nie są w stanie przyjąć warunków adopcji, czyli wizyty przedadopcyjej w domu, wypytywania o różne sprawy i w końcu konieczności kontaktu z naszej strony, żeby zapytać co u suni słychać. Nieważne, że Betinka im się spodobała, oni chcieli wziąć psa od razu, a skoro my wymyślamy jakieś wizyty, to oni po przedyskutowaniu tego rezygnują.

Pani oznajmiła, że z mężem i mamą doszli do wniosku, że dziecko łatwiej wyadoptować niż psa i że oni dalej będą szukali. Dodam, że Betinka była kolejnym (jak Państwo twierdzili 30 psem), którego nie mogą adoptować z uwagi na idiotyczne wymogi. Powiedziałam, żeby nie dzwonili juz na żadne ogłoszenie na OLX, bo niebawem będą komuś opowiadać, że już czterdziestu psów nie mogli adoptować... 

Podobno w schronisku blisko ich miejsca zamieszkania psa dostaje się na dowód za 20 zł. Powiedziałam, żeby w takim razie pojechali i adoptowali jakąś bidę. 

Od dawna kibicuję Betince.

Czy ludziom tak trudno zrozumieć, że chcemy dla psiaka jak najlepiej?

Po co w ogóle zawracali głowę, skoro wiedzieli, jakie są wymogi przy adopcji,

ech, szkoda słów.

Na pewno już niedługo zadzwoni TEN WŁAŚCIWY TELEFON

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...