Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

4 godziny temu, MALWA napisał:

 

Dziękuję Tysiu za ogłoszenia !

Poproszę tylko o dopisanie, że pomożemy w transporcie za zwrot kosztów paliwa.

Nie chcę, by wyszło tak jak przy adopcji Igi, ze kobieta dostała psa za darmo i nie poniosła w związku z tym ani złotówki. Za paliwo tez nie zwróciła.

Zastanawiam się jeszcze nad zapisem, że Gwiazdka jest wysterylizowana. W sumie do końca tego nie wiemy. Badanie hormonu, które miało być wykonane we Wrocławiu nie doszło do skutku, bo probówka z krwią została uszkodzona. Pani doktor podejrzewała, że Gwiazdka nie jest sterylizowana, usg nie było jednoznaczne, a badanie hormonu miało to tylko potwierdzić. To badanie zostanie wykonane na początku czerwca.

 

A czy możesz ją wyróżnić, skoro robiłaś to ogłoszenie? Pytam, bo nie umiem robić ogłoszeń, i nie wiem gdzie i jak trzeba wyróżniać. Jeżeli z wyróżnieniem wiąże się jakaś opłata, a zwykle tak jest, to napisz proszę ile trzeba zapłacić, to elik - jako skarbnik Gwiazdki przeleje do Ciebie potrzebną kwotę.

Na razie tylko olx, bo czasowo się nie wyrabiam :) mam całą listę rzeczy do zrobienia na studia.

Dopisane wszystko wg sugestii - wzmianę o sterylizacji usunęłam, do czasu wyjaśnienia jak to z naszą Gwiazdeczką jest.

Mogłabym ją wyróżnić, ale poproszę powiedzieć, jaki mam pakiet wykupić?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, MALWA napisał:

. . .Badanie hormonu, które miało być wykonane we Wrocławiu nie doszło do skutku, . . .

To badanie zostanie wykonane na początku czerwca.

. . .

Czy koniecznie tak długo musimy czekać ? Jeśli okaże się, że Gwiazdeczka nie jest wysterylizowana, to trzeba będzie ten zabieg wykonać, a co jeśli ktoś odpowiedni będzie chciał adoptować sunię. A niech jeszcze, skoro nie jest sterylizowana, dostanie cieczkę, bo ten czas, to trzeba będzie odczekać z zabiegiem około 3 miesiące.

Proponowałabym jak najszybciej zbadać krew Gwiazdeczki pod kątem sterylizacji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, MALWA napisał:

. . .

A czy możesz ją wyróżnić, skoro robiłaś to ogłoszenie? . . .

. . .elik - jako skarbnik Gwiazdki przeleje do Ciebie potrzebną kwotę.

 

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

. . .

Mogłabym ją wyróżnić, ale poproszę powiedzieć, jaki mam pakiet wykupić?

Podrzuć link do tego ogłoszenia, to ja je wyróżnię :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dzięki :)

Czy mogłabyś zrobić zrzut ekranu z zestawieniem wszystkich Twoich ogłoszeń, tak żeby było widoczne, że ogłoszenie Gwiazdeczki jest wyróżnione i do kiedy ?  Oczywiście dopiero po tym, jak dam znać, że już opłaciłam wyróżnienie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Czy koniecznie tak długo musimy czekać ? Jeśli okaże się, że Gwiazdeczka nie jest wysterylizowana, to trzeba będzie ten zabieg wykonać, a co jeśli ktoś odpowiedni będzie chciał adoptować sunię. A niech jeszcze, skoro nie jest sterylizowana, dostanie cieczkę, bo ten czas, to trzeba będzie odczekać z zabiegiem około 3 miesiące.

Proponowałabym jak najszybciej zbadać krew Gwiazdeczki pod kątem sterylizacji.

 

Przekażę Twoją sugestię kikou. 

Krew ma zostać ponownie zbadana w czerwcu, po trzech miesiącach od ostatniego badania w celu sprawdzenia enzymow trzustkowych, ktore były ostatnio podwyższone. (Informacja na 41 stronie). Przy okazji miał zostać zbadany poziom hormonów. 

W sumie racja, nie ma co czekać, skoro nie wiadomo co ze sterylizacja Gwiazdki. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Dzięki :)

Czy mogłabyś zrobić zrzut ekranu z zestawieniem wszystkich Twoich ogłoszeń, tak żeby było widoczne, że ogłoszenie Gwiazdeczki jest wyróżnione i do kiedy ?  Oczywiście dopiero po tym, jak dam znać, że już opłaciłam wyróżnienie :)

Nie ma problemu :) Tylko daj znać:))

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Na razie tylko olx, bo czasowo się nie wyrabiam :) mam całą listę rzeczy do zrobienia na studia.

Dopisane wszystko wg sugestii - wzmianę o sterylizacji usunęłam, do czasu wyjaśnienia jak to z naszą Gwiazdeczką jest.

Mogłabym ją wyróżnić, ale poproszę powiedzieć, jaki mam pakiet wykupić?

Dziękuję Tysiu :)

A o co chodzi z pakietem ? O czas trwania ogłoszenia ?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Biorąc pod uwagę Twoje działania na dogo i fb, to wielki kawał dobrej roboty Tysiu :)

Szkoda, że niektóre psiaki muszę odświeżać miesiącami :( 
Mam nadzieję, że niedługo Gwiazdka trafi do zakładki "zakończone". Bardzo lubię ten moment, kiedy mam kliknąć "zakończ".

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Szkoda, że niektóre psiaki muszę odświeżać miesiącami :( 
Mam nadzieję, że niedługo Gwiazdka trafi do zakładki "zakończone". Bardzo lubię ten moment, kiedy mam kliknąć "zakończ".

Tak, ja też baaaardzo to lubię :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Obecnie tylko 26 ;) Do niedawna miałam ponad 50 ogłoszeń i kolejkę psiaków do ogłaszania - teraz przystopowałam:)

 

12 godzin temu, elik napisał:

Biorąc pod uwagę Twoje działania na dogo i fb, to wielki kawał dobrej roboty Tysiu :)

 

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Szkoda, że niektóre psiaki muszę odświeżać miesiącami :( 
Mam nadzieję, że niedługo Gwiazdka trafi do zakładki "zakończone". Bardzo lubię ten moment, kiedy mam kliknąć "zakończ".

 

Tysiu - bardzo pracowity z Ciebie Przyjaciel Psiaków!  :)

I chciałoby się rzec: oby, oby...w Zakończonych !

Link to comment
Share on other sites

Dostałam sms od kikou, w którym informuje, że u Neli i Gwiazdki wszystko ok, są zdrowe.

Niestety Kasia ma problemy rodzinne, i z tego powodu nie była w stanie skupić się na zdjęciach czy fakturach.

 

Odpisałam, że ma ogarniać swoje sprawy, bo w tej chwili to najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Założyłam wątek plaskatemu biedakowi, bo nie mogę przejść obojętnie na widok tych oczu, nie mogę....

Liczę, że przy wsparciu wielu przyjaciół z dogomanii uda się mu jakoś pomóc

 

Oto  DRAMAT

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...