Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

3 minuty temu, Anula napisał:

Konkretnie: zabrać dwie sunie do anecik,jeżeli anecik nie da sobie rady to Suzi przenieść do nowego Hoteliku z behawiorystą a Hana zostanie u anecik.

Takie rozwiązanie też wygeneruje olbrzymie koszty....Transport...

Myślałyśmy tak: dać sunie do tego hoteliku z trenerem, jeśli okaże się, że Suzi jest ok, to anecik przyjedzie po obie....

Uwierzcie nam, my z Tolą nie śpimy od dwóch dni.....a telefony nam się grzeją...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Takie rozwiązanie też wygeneruje olbrzymie koszty....Transport...

Myślałyśmy tak: dać sunie do tego hoteliku z trenerem, jeśli okaże się, że Suzi jest ok, to anecik przyjedzie po obie....

Uwierzcie nam, my z Tolą nie śpimy od dwóch dni.....a telefony nam się grzeją...

Takie rozwiązanie też jest dobre.Przeraził mnie koszt 1200,00zł opłaty.Aneta chyba mniej policzy za hotelikowanie.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Koszt u anecik taki jak u Murki.

Asiu Anula miała na myśli koszty u p. Moniki1200, że u anecik będzie mniej.

Myślę sobie, że jak u Tropka będzie ok. można pieniążki przekazać dla suniek.

Link to comment
Share on other sites

Jak pomyślę, ze nie uda się znalezc innego rozwiązania i trzeba będzie jednak przystać na te ogromny koszt, to robi mi się słabo :(

Zostało tak niewiele czasu, a przecież najpóźniej we wtorek trzeba zabrać suczki ze schroniska:(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

NO tak,  warunki dobre, właścicielka z sercem do zwierząt, ale ceny nie dla bezdomniaków :(

Dobrze wiedzieć, ze coś takiego mamy w okolicy, czasami trzeba natychmiast umieścić bezpiecznie psa, ale nie na długo..

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu kochana!! Bardzo dziękujemy!!! Bardzo pragnę, aby Tropcio miał domek z bajki!!!

Miałam cichą nadzieję, że na miejsce Tropka wybierzemy jakąś kolejną bidę, ale sunie są w potrzebie.

Ja nie mam prawa tu nic sugerować, ale może trzeba dać sunie do p. Moniki na kilkanaście dni, okaże się jaka jest Suzi i najwyżej Hana pojedzie do anecik, a dla Suzi może w międzyczasie zwolni się miejsce u Murki.

A jeśli Suzi okaże się Normalnym psiakiem, tzn. nie wycofanym, pojadą do anecik razem/

Dobra, już się nie "wcinam" Decyzja należy do Was i do deklarowiczów

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, mar.gajko napisał:

A nie dało sie coś wynegocjować? Takie ma powodzenie hotel i zapchany?

To cena po negocjacji, dla fundacji - cena dla gości hotelowych znacznie wyższa...

Tam jest chyba 7 kojców, w tym 5 zajętych,  psy są pojedyńczo w boksach.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

To cena po negocjacji, dla fundacji - cena dla gości hotelowych znacznie wyższa...

Tam jest chyba 7 kojców, w tym 5 zajętych,  psy są pojedyńczo w boksach.

No proszę, to ja wykorzystam "rodzinną" posesję i hotel założę w lubelskim :) przy takich cenach to wystarczy 5-7 psów na utrzymanie :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

To cena po negocjacji, dla fundacji - cena dla gości hotelowych znacznie wyższa...

Tam jest chyba 7 kojców, w tym 5 zajętych,  psy są pojedyńczo w boksach.

Ja za Zulcię też płaciłam 600/miesiąc w hotelu z behawiorystą,

Na szczęście Zula była w domu, nie w kojcu.

Kilka tygodni wystarczyło, by Zulcia zrobiła ogromne postępy, oby z Suzi też tak było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...