Jump to content
Dogomania

EVA2406 i Jej Zwierzyniec


Gusiaczek

Recommended Posts

39 minut temu, Gusiaczek napisał:

 

Ewuniu,nie wiem czy mnie wypada się szarogęsić, zostałam przyjęta do grupy, ale jak chcesz to, oczywiście, wrzuć. Zamieściłam link u siebie, ale ja mało na fb bywam - prawie wcale :(

 

Wypada, wypada. Wrzuć. Cioteczka Cancer nie obrazi się na pewno, bo to Ona jest tam dyrektorem , pracownikiem  i sponsorem w jednej osobie ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Ja już po błotnistym spacerze z czwórnogiem :) A zaraz sobie idę poczytać w wannie dla relaksu - kolejnego relaksu, bo i spacer takowym był ♤♤♤

Jako i my po wieczornym obchodzie osiedla (jakże Wam zazdroszcze dreptania po moich ukochanych ścieżkach ... gdybyś wiedziała o jakimś niewielkim mieszkanku na naszym terenie proszę o info ;))Czytanie w wannie dla mnie tylko wspomnieniem - pięknym wspomnieniem i to nie tak, że się już nie myję!, ale pod prysznicem czytać się nie da ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2017 o 17:28, elik napisał:

Poproszę 10 perełek wirtualnych i nr konta do wpłaty.

10 perełek to 50,00 zł. Ewunia ma u mnie na bazarku zakupy za kwotę 44,80 zł. Myślę, że nie ma sensu, żeby nasze pieniądze wędrowały i proponuję, że ja pokryję należność na bazarku (tylko proszę o adres do wysyłki) i wyślę na konto Ewci 10,00 zł.

Ewciu, może tak być ?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

5 perełek to 50,00 zł. Ewunia ma u mnie na bazarku zakupy za kwotę 44,80 zł. Myślę, że nie ma sensu, żeby nasze pieniądze wędrowały i proponuję, że ja pokryję należność na bazarku (tylko proszę o adres do wysyłki) i wyślę na konto Ewci 10,00 zł.

Ewciu, może tak być ?

Wg mnie 5 perełek to 25.00 zł ;)

Cytat

Zachęcamy również do kupna wirtualnej perełki

Perła3.jpg= 5.00 zł 


Rozliczajcie jak Wam wygodniej ja tylko proszę o potwierdzenie wpłaty :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

5 perełek to 50,00 zł. Ewunia ma u mnie na bazarku zakupy za kwotę 44,80 zł. Myślę, że nie ma sensu, żeby nasze pieniądze wędrowały i proponuję, że ja pokryję należność na bazarku (tylko proszę o adres do wysyłki) i wyślę na konto Ewci 10,00 zł.

Ewciu, może tak być ?

Jasne, że tak.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jolantina napisał:

Wieczorową porą też zapraszamy!

 

1 godzinę temu, Ellig napisał:

Miłego wtorku, udanych zakupów. Zapraszamy serdecznie!

 

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Dzień dobry : )

 

22 minuty temu, atulek napisał:

Podnoszę we wtorek.

Witamy serdecznie wtorkovo :)
Miłego dnia, zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...