Jump to content
Dogomania

Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!


Nette

Recommended Posts

Cała jestem w skowronkach 1f603.png:D, jest ewidentnie lepiej. Ptyś dzisiaj dziarsko pobiegł na siusiu a śniadanie zmiótł z miseczki jak na na prawdziwego psa przystało. Widać że czuje się o wiele lepiej po podaniu leków

100_6704.JPG

100_6707.JPG

100_6712.JPG

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dla Ptysia najwyższą wartością jest mieć swojego człowieka i być z nim. Nie lubi przyjmować leków, ale karnie melduje się na swoje miejsce, bo wie że po podaniu pigułek będą głaski i mizianka.Nie wiem co ten pies przeszedł w swoim życiu, pewnie jak wszystkie, bardzo dużo złego i trochę dobrego
Ptyś ma głęboko ukrytą urodę. Przypomina mi z pychola starego, brudnego, rzuconego w kąt misia, którego nikt już nie chce. I pewnie tak wyglądało jego życie. Zawsze na drugim planie, zawsze niby zaopiekowany, ale nie najważniejszy, nie jedyny

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bez przesady. To moja Kula powinna była być biedna_nieszczęśliwa, bo dwa spore kundle ukochane, a ona najmniejsza, i jeszcze musiała się wyrabiać bez smyczy na spacerach, bo te dwa przygłuche i przyślepawe, więc na flexi. Jedyny to mało który pies jest.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

Bez przesady. To moja Kula powinna była być biedna_nieszczęśliwa, bo dwa spore kundle ukochane, a ona najmniejsza, i jeszcze musiała się wyrabiać bez smyczy na spacerach, bo te dwa przygłuche i przyślepawe, więc na flexi. Jedyny to mało który pies jest.

Nie przesadzam,opowiadam życie z perspektywy Ptyśka a nie człowieka, Jestem domem tymczasowym, być może znów czeka go zmiana, może znów jakiemuś nowemu człowiekowi będzie musiał zaufać

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, joi napisał:

Nie przesadzam,opowiadam życie z perspektywy Ptyśka a nie człowieka, Jestem domem tymczasowym, być może znów czeka go zmiana, może znów jakiemuś nowemu człowiekowi będzie musiał zaufać

Moim zdaniem Kapciuch jest fantastyczny, chodzi mi tylko o to, że u Was się odnalazł, przytula się, niekoniecznie musi zawładnąć człowiekiem po całości.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, WiosnaA napisał:

Łapie za serce widok Tak wtulonego Kapciuszka....i w ogóle sam Kapciuszek...poczciwy psiak.

 

ed.  ups...imię ma chyba  teraz inne...Ptysio? dostał nowe?

Kapeć, Kapciuszek ...przez gardło mi nie przechodziło, przecież nie będę mówić do pieska ty kapciu i nazwałyśmy Ptysiem...słodkim ciasteczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Cuda cuda przecudenka

 dziekuje za radosci w sercu

 ktore sprawiacie ciociu joi ciociu Moli@

 wyczarujecie zawsze najpiekniejsze dnie najpiekniejsze miesiace

 i lata

Podobny obraz

 dla lapeczek okrutnie skrzywdzonych

 przez czleka marnego

 dziekuje

 pozdrawiam lapenki wszystkie

Link to comment
Share on other sites

Pracowita niedziela, wszystkie pieseły uczestniczyły w wiosennych porządkach w ogrodzie. Na pierwszy ponadplanowy pobyt na świeżym powietrzu musiałam Ptysia wyciągać za uszy. Na drugi poszedł już z mniejszymi oporami, tak jakby się ciągle bał, że nie będzie mógł wrócić do domu. Zdjęć nie było, bo czasem brakło trzeciej i czwartej ręki do prac porządkowych 1f603.png:D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ptyś i Promyczek byli dziś i weta na badaniach kontrolnych. Ptysiowi została pobrana krew, i kał do badania wyniki będą wieczorem. Koszt 78 zł, zapłacono gotówką
Rano o zgrozo nie było śniadanka, żałość w oczach Ptysia nie do opisania. Po powrocie wymiatał miseczkę, nie patrzył sucha karma czy konserwa
Jestem oburzona, ludzie na ulicy, w lecznicy widzą tylko Promyczka, komplementują, zachwycają się. Mało brakowało a jakaś starsza pani zaliczyłaby ode mnie wiązkę. Tylko weci stanęli na wysokości i dopieszczali obu chłopaków jednakowo

100_6851.JPG

100_6849.JPG

100_6855.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...