Jump to content
Dogomania

Pigwa - fajna, kudłata panienka z Radys doczekała się własnego DOMU, zamieszkała w Warszawie :)


Marysia R.

Recommended Posts

Był kolejny telefon ale raczej nie ten na który czekamy. Rodzina z dwójką dzieci, 3 i 4 lata ale Pani była strasznie szybka, chciała żebym jeszcze dzisiaj (!) przyjechała na wizytę pa razem z psem i od razu go zostawiła (a dzwoniła 1,5 godziny temu ;)). Pytała też, czy suczka załatwia się na spacerach i bardzo chciała wiedzieć w jaki sposób sygnalizuje, że chce wyjść na dwór. I jeszcze zapewniła mnie, że jej dzieci nie wykazują agresji w stosunku do zwierząt :P Wysłałam ankietę ale podejrzewam, że jej nie odeślą.

Dostałam też jedno zapytanie mailowe ale Pani szukała psa, który miałby przez cieplejszą cześć roku zostawać pod ich nieobecność sam w ogrodzie. Nie widzę Pigwy w takim układzie.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Marysia O. napisał:

Był kolejny telefon ale raczej nie ten na który czekamy. Rodzina z dwójką dzieci, 3 i 4 lata ale Pani była strasznie szybka, chciała żebym jeszcze dzisiaj (!) przyjechała na wizytę pa razem z psem i od razu go zostawiła (a dzwoniła 1,5 godziny temu ;)). Pytała też, czy suczka załatwia się na spacerach i bardzo chciała wiedzieć w jaki sposób sygnalizuje, że chce wyjść na dwór. I jeszcze zapewniła mnie, że jej dzieci nie wykazują agresji w stosunku do zwierząt :P Wysłałam ankietę ale podejrzewam, że jej nie odeślą.

Dostałam też jedno zapytanie mailowe ale Pani szukała psa, który miałby przez cieplejszą cześć roku zostawać pod ich nieobecność sam w ogrodzie. Nie widzę Pigwy w takim układzie.

3 i 4 lata:( tez nie lubie takich domów:( dwójka malutkich dzieci...za dużo dla jednego psa;)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, kiyoshi napisał:

3 i 4 lata:( tez nie lubie takich domów:( dwójka malutkich dzieci...za dużo dla jednego psa;)

Dzieci dziećmi, jeśli mają mądrych, świadomych rodziców a pies nie jest lękliwy czy wymagający spokoju np. z powodu wieku albo stanu zdrowia, to ja zasadniczo nie nie mam nic przeciwko (sama od maleńkiego wychowywałam się z psem, podobnie moje młodsze rodzeństwo). Wszystko zależy moim zdaniem od konkretnej rodziny i konkretnego psa :) Ale w tym wypadku Pani zdecydowanie nie wzbudziła mojego zaufania ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pigwa ma już ściągnięte szwy, wszystko się ładnie zagoiło :) Przy okazji zaszczepiłam ją na wirusówki (40zł, wrzucę do pierwszego postu) i chciałam zaczipować ale okazało się, że... Pigwa czip ma!

Sprawdziłam wszystkie znane i mniej znane bazy ale czip nie jest nigdzie zarejestrowany. Nie wiem, czy miała kiedyś jakiegoś właściciela, który ją zaczipował ale nie wprowadził danych do bazy, czy to jest czip z Radys o którym nie poinformowali, czy może zanim trafiła do Radys była w innym schronisku gdzie została zaczipowana (np. Wojtyszkach)? Nie wiem i pewnie się nie dowiem. Czip jest w dziwnym miejscu bo z prawej strony szyi a standardowo wszczepia się je z lewej. Tak czy inaczej nic z tego nie wynika (oprócz tego że zaoszczędziłam na czipowaniu ;)) bo nie ma jak sprawdzić skąd ten czip pochodzi...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że sprawdziłyśmy ją najpierw Z Panią Doktor czytnikiem, bo wszczepiłybyśmy jej drugi, nie mając pojęcia o tym pierwszym.

Ja też podejrzewam, że to może być czip z Wojtyszek ew. jakiegoś innego dziwnego schroniska. Szczególnie, że Pigwa w Radysach nie miała numeru, więc nie wiadomo od kiedy tam była i skąd trafiła.

Link to comment
Share on other sites

Piękna sunia :) a te oczy ma cudne...

I ja trzymam za nią kciuki :)

Marysiu proszę podaj mi nr konta (najlepiej ma maila, bo tu nie jestem zbyt często) to wpłacę parę groszy na Pigwę, tym bardziej, że Muszkę dostałam wysterylizowaną, zaszczepioną, zaczipowaną, więc nawet czuję się zobowiązana, żeby wspomóc jej następczynię :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Muszka Muszka napisał:

Piękna sunia :) a te oczy ma cudne...

I ja trzymam za nią kciuki :)

Marysiu proszę podaj mi nr konta (najlepiej ma maila, bo tu nie jestem zbyt często) to wpłacę parę groszy na Pigwę, tym bardziej, że Muszkę dostałam wysterylizowaną, zaszczepioną, zaczipowaną, więc nawet czuję się zobowiązana, żeby wspomóc jej następczynię :)

Pozdrawiam

No, jak Pingwinek ma takich przyjaciół, to i wspaniały domek już gdzieś na niego czeka. Serdecznie pozdrawiam obie Muszki :)). 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Muszka Muszka napisał:

Piękna sunia :) a te oczy ma cudne...

I ja trzymam za nią kciuki :)

Marysiu proszę podaj mi nr konta (najlepiej ma maila, bo tu nie jestem zbyt często) to wpłacę parę groszy na Pigwę, tym bardziej, że Muszkę dostałam wysterylizowaną, zaszczepioną, zaczipowaną, więc nawet czuję się zobowiązana, żeby wspomóc jej następczynię :)

Pozdrawiam

Bardzo Ci dziękuję! :))

Link to comment
Share on other sites

Pingwinek dostał od Muszka Muszka wpłatę w wysokości 200zł, którą już zapisałam w poście rozliczeniowym. Pięknie dziękuję! :))

Taką samą kwotę dostałam i przekazałam w imieniu Muszka Muszka na potrzeby psiaków pod opieką Mortes :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No właściwie nikt :( W zeszłą niedzielę miałam jeden telefon, rodzina na pierwszy "rzut ucha" fajna, ale mieli w tygodniu zapoznanie z innymi psiakami, mieli zadzwonić przed weekendem żeby się spotkać ale na razie nie zadzwonili, więc pewnie wybrali innego psa. A poza tym to cisza...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj było piękne wiosenne słonko, w związku z czym mam kilka ogrodowych zdjęć Pingwinka :) Niestety bardzo trudno zrobić jej zdjęcia z jej poziomu, bo jak tylko próbuję kucnąć małpa od razu się zrywa, biegnie do mnie i przewraca się na plecy tuż pod moimi nogami :D 

O0jm31C23acBT7xwKVZTARg5mAnfIMCCK_EMx4OUbXXTY_4QglX0JdLEKCdJ3G6I5bJpnxlt61MYbsprfqYqtVHY2DwLNFqx1psibFJ5WM-dk6XYVKp4ymXIekMC4Isy1FVDsVfnATyF9XhJPRV45lUv0W-HXmOsJ_tfoVaxe06fg2F5mwboMStDVxdrSSCFvI7psE9qjvOcPhHAg1dDOIklH3SuTzXElYdCKFYkfmD2oIwJ5njpFwllYY1qmfs4iDS1WfF0PFl8rNd-lHzcLcjBJiaqZCxYCTUfvctw3dhidtpNJ0TNaOyLbSFgtSR2TbsD1sVlqgjYJwjb0pXUGRfWyzXU-AW85DEqApgzej0NVuIh4MlU3yktRQOZ8HzJszYiZGjti5fh-4fMRY8iKv2Cov2-MYuO5d6mvaczGuKU_WD-XlinAZKz-yISeckcFEXMGW8oOK_ETBtb5yvM2BKi0lQBc7swbT0bkHcODCF4-HI7Ntfa6kWKLvAAbJ1hLizOlmOQo2k6CYFe7f08yPwTNawwlzJf5RbsuxCCdlZWz_dIZaaNwofMJLa_eeL-JWVisCxpWwbc0fSYWYmG4RBjWPh6RGSGCJoGUIoXUtk5I83NompO=w947-h629-no

uUQyNEX4EcDatsG0fBcC5t0CeTyGrBwJxb5ho83VDzTkh3bhpzwT1vsjLOPbZLhyyDXEtqbP0MSTVMIqTSNzYEZQweDpvLxH0TLrolu-yFUCGWfe0DnPOh1g4evKJP0_bHCESDywdp-jGeoYhbAJhv2KlH8qyJgkANzbAN6wmuJISAj6WJr_jLpP96AAPi-hcq6p-dgW7lFS-n3K1J10Jj-wEu9_9InXahEg30WunFCbfpcL_x0W2yrXrlbH04B-Yfi8PWsbvQjLB-JDiuKegNe6d2NcdixuM3WOU9eurz2EDCFVIvbsJmZppX4wSW3qT_EC2AhFCXGssBFalcI_2CF74a9mNlRvlhz-i77SfiUZ6dZG3ZwC4wTkke6MbwGNh-cDubO7uqcbFF3wSVoHGO5nLEk8MejLzZKEkx1AbZFkEU3x-NwHeC7-6p1MaAshcS_fxXV1Xz7DlsLi8YdoJDfP_0f0bOp3ToAJEUXTCbupYwfPJe1JT05rug5OUNrFSac6-qVnwe5iNhvIhLrXAaO0GUsMCeQWz6bEjZ4LTJRVGwC8xRFp5XBzIIBhq5zeYsQdTcPVezH4CSDAShmZAC2XjtfPUIPCaUt2tVYyP4KwH2eprJuH=w947-h629-no

Pu_cpEeFNQvZAJ5s1nxO-pZgm5F-YCNbvGT7fjGKMf6CvO6mel1p5wDC2mDBwNe3Y-Nxaflo0w2mpXFdL6TQQKdz92cd3A5hFuwEcmamzRvcnm2g_0zRJWNHSxpttrE6pch1R-Bl5qQh4XZLRqDlBgYgCSvFWyN5g7rFIO1UZG9rdbDmohNhp_ESxw1riU-QAedSuKL_HT93HerxXWe_MfGTzuwulf2DEiKcDs3QE6uYnd8GGAKPqSmHH9xksCtUSPHgI4CztLPuOuLoXqt6nkRv84rN3ZACyxQN5kFvZx_v29xi7Rwl25ZH7h_6YSwQZCs36vCwYRigLzN5HZW7VBPSCBaKoqkPGzI_R8VehIdnIMwOdqfgPSUdWPwvUXBT8BDCMh9snxAv20hHfRaFtNyQiyQMZzHjLfRk0dXHE3DazoaTF859FELwmio2ko4HNqJva2c3EHwBTG9MvyUYtJpXPxft1-21-P0BeaFuJgjRKoI-yhbJOFYSkg2bf9QU7Qbwt7vfFjm-JtvHM4UTa56QyOfIbDFutCZxR48Iz9uzO8DjXwRPBNqxdVNEZLyO3bTKxevO6cXjk2t_ptnrJWNjEEZzqhkn4BznDrPA_tAAM4E7CyY2=w947-h629-no

A to dowód na to, że Pingwiny wcale nie są nielotami :D

6boofQ5ran5X5qzeqhMetv8LDqL87hkRaTNmVertR5y1XCURiBnPBnQo9LsgO9gR_unvsxKzQnbxLdZbR0BcZ79BclMxOHd0B-ziUOkYLPMcsLQUsa3d2FNd5grv5vTdEZraVk1uxmKXWRAU0q4Hbotv-W_qlCrwXCTh6N_y-cRK2lWzYobMvAIS3dYyLYMewQfwvU3V1OXUVhQgLTcmVoOx4QaLgnwc5d7Hef0d6UvFpSchu40cG15H4kuYArcuC8Q7JrghqLcUQICvzpWAjhwcasPoa4gRzRfMabbOQ2aK2_CWuavOr4WXkJEVhJ4tu0KGNn40tPcJj_4NqG70Wmcep2CsHbjhJdcXY0PT-AE2Fr1-DmdT81kYHCJ69s3fS1TQHjpvv0BxDeA2xpG2N7i8BrjYtz-8Zr7nUTmC0RPZGRVnKD4M5kVKkK9RYb0HASbybk5caBX2bUOzbLR8uXM9HGKY3FolaOLcoqGTxAXR78emsEKR8cVlXulQOnp1hEVZBi3qbhYymakLzt3AmFqC0g5uIuCJpegRCJqk9wdH6RgYDkzzYGN_xajbemPtiPF38aIIGETJVGybbRM3UxYoL7EAtlIYYrMv8lwVuj34VqTc2YjY=w947-h629-no

XqcN7xXN2RTPtzuLeG4Ywp4mo2f2dYfJXv4vwO82OLp3iAr4P3HWxfo0OSxBe3cgGaMyv0JPH4K0TrTcnji4gaKPjKpsHHZ5NbekVpOSXwsYBnsVfvjMWfP_PmaRbNKTJVVQ6V7lyfFVusP3ZRC70eUbsG32Oq7BLwiWOTvK5oErSpGqM7-uikjYA9cWK_BIiUvQLGLcOb_j_Ke6AW8AwjvumlOyHlFB2ERx2RKlQfo_ZtaUfH0krhVEk_yQUK65Sr8sWLneTf3hyWbIlqh2uP6DS-DChSGr98QQjWjCOtlNmkITWPsTi95hMBMztxKnw7nJjll6m7Qjq3lesmmIHpC-5HJzh2XksvPEKMXFXu3Dcr2wSu5xqrLukylnpNTUH204Zg2krWWH_OoM5s3FhDYtlcuJRHPPR1-aVYkll-Bc_MRZCTLbYbjFvQM-y-ghL2V0CRgVXUZ99MwYoBrIvnCYgQozfwHvVy9rzG58B1prFH611ufhLsuRPYYm9hMLZ9I1WUSIovkNI3FB1BOXwN2eDk8Hb1EMHeIYMCWcbOshY2hyIKoAILg631fbV3NXhl57m5d2Q08YqEsGx7IgKDNl3nyscIzTXcD2Wy2XVgNYG9k6QrGm=w947-h629-no

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...