Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry :)
Był w moim życiu Czin - łobuziak zawzięty ;), mam ogromny sentyment do terierkowatych. Flipper po SPA pokaże się światu i wszystkim kopary opadną ;) :)
Powodzenia szorściaku :)
Dostawa karmy przewidywana na piątek, mam nadzieję, że dotrze. 

dziewczyny kochane! 

Link to comment
Share on other sites

Zwyczajowo wklejam potwierdzenie zamówienia

ZAMÓWIENIE: 80677623 11.01.2017 19:49
 
Ilość Artykuł Cena Suma
1 521204.0 - Animonda GranCarno Sensitive, 6 x 800 g- Wołowina 44,80 PLN 44,80 PLN
1 433886.1 - Przysmak Rocco Bar-B-Q, 12 sztuk, kaczka- Kaczka 0,00 PLN 0,00 PLN
3 528036.0 - Kurze łapki, 5 sztuk- 5 szt. 0,00 PLN 0,00 PLN
2 521204.2 - Animonda GranCarno Sensitive, 6 x 800 g- Jagnięcina 44,80 PLN 89,60 PLN
1 1.5 - - Twoja zniżka -5,36 PLN -5,36 PLN
Do zapłaty: 129,04 PLN
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Zwyczajowo wklejam potwierdzenie zamówienia

ZAMÓWIENIE: 80677623 11.01.2017 19:49
 
Ilość Artykuł Cena Suma
1 521204.0 - Animonda GranCarno Sensitive, 6 x 800 g- Wołowina 44,80 PLN 44,80 PLN
1 433886.1 - Przysmak Rocco Bar-B-Q, 12 sztuk, kaczka- Kaczka 0,00 PLN 0,00 PLN
3 528036.0 - Kurze łapki, 5 sztuk- 5 szt. 0,00 PLN 0,00 PLN
2 521204.2 - Animonda GranCarno Sensitive, 6 x 800 g- Jagnięcina 44,80 PLN 89,60 PLN
1 1.5 - - Twoja zniżka -5,36 PLN -5,36 PLN
Do zapłaty: 129,04 PLN

Gusiaczku Kochany,dziękuję,kolejny raz pomagasz nam.Zawsze to jest troszeczkę taniej a grosiki się bardzo liczą.Flipperek jeszcze będzie miał 5 łapek gratis do obgryzania.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, danka488 napisał:

nie mogę zrobić przelewu :( dziewczyny coś jest nie tak! może mam zły nr konta, proszę o przesłanie jeszcze raz danych ! 

Czy nadal nie możesz zrobić przelewu? Nr.konta jest prawidłowy,jest to Bank Zachodni WBK.

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Przekonalyscie mnie ciocie, poprosze konto

Bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.Zaraz podam dane do przelewu.

16 minut temu, agat21 napisał:

Obróżkę i smyczkę już kupiłam, jedynie z szeleczkami mam problem, bo były albo na maleństwa kieszonkowe, albo na wilki. Muszę do innego sklepu się kopsnąć, ale to pewnie już jutro, bo dziś mam dzień zawalony do 22.00 :(

Agata bardzo dziękuję za zaangażowanie,nie masz wytchnienia w swoim działaniu.Szelki to powinien pasować rozm M.

Bardzo się martwię kontenerkiem.Może Patrycja ma wolny kontenerek? 

My mamy kontenerek zakupiony ale jest chyba w Zamościu u Toli.Nie da rady go ściągnąć w tak krótkim czasie.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

Nie martw się kontenerkiem, jak nie znajdę właściwego, to jakoś psiaka zabezpieczę inaczej, w końcu często woziłam psy bez kontenerka, niektóre też prosto ze schronu.. U niego po prostu obawiam się "żywiołowości" ;))

No tak może być wiercidupcią.Jeżeli Flipper jest kontaktowym psiakiem to będzie chciał koniecznie przedostać się do przodu,do Ciebie. Pomyślałam o Patrycji bo i tak Flipper będzie miał przesiadkę w Warszawie do kontenerka Patrycji.Patrycja raczej ma transportery,ponieważ kilka psiaków przewozi na raz.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

No tak może być wiercidupcią.Jeżeli Flipper jest kontaktowym psiakiem to będzie chciał koniecznie przedostać się do przodu,do Ciebie. Pomyślałam o Patrycji bo i tak Flipper będzie miał przesiadkę w Warszawie do kontenerka Patrycji.Patrycja raczej ma transportery,ponieważ kilka psiaków przewozi na raz.

 

18 minut temu, Anula napisał:

Dzięki za pomoc,bazarek się bardzo przyda.Dziękuję.

jeszcze dzisiaj powstanie

zalezy tylko jak mi grypa pozwoli podzialas

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, agat21 napisał:

Patrycja na pewno ma kontenerki - już ją pytałam na samym początku. Może dla niego mniej stresu będzie przy wkładaniu do dwóch kontenerków, a nie trzech! Więc w sumie może to i lepiej dla niego, i łatwiej będzie na siusiu wyjść w drodze.. 

Też tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

a ja melduję, że przed chwilą zrobiłam przelew - stała za  I i II oraz obiecane SPA:) jutro po 11.00 będzie na koncie:) coś u mnie jest nie tak z bankowością, bo czasami nie chce mnie zalogować do mojego prywatnego konta :) bardzo się cieszę, że dziewczyny tak sprytnie opracowują całą akcję logistyczną chłopaka :) trzymam kciuki i zapraszamy wątek , każda pomoc jest mile widziana :) oczy nam wyjdą z orbit jak wyjdzie ze SPA :):) nie mogę się doczekać !!!!

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, danka488 napisał:

a ja melduję, że przed chwilą zrobiłam przelew - stała za  I i II oraz obiecane SPA:) jutro po 11.00 będzie na koncie:) coś u mnie jest nie tak z bankowością, bo czasami nie chce mnie zalogować do mojego prywatnego konta :) bardzo się cieszę, że dziewczyny tak sprytnie opracowują całą akcję logistyczną chłopaka :) trzymam kciuki i zapraszamy wątek , każda pomoc jest mile widziana :) oczy nam wyjdą z orbit jak wyjdzie ze SPA :):) nie mogę się doczekać !!!!

Dziękujemy,jak dojdą pieniążki to potwierdzę i wpiszę w post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...