Jump to content
Dogomania

parwo-Ptyś[*] Gucio walczy, Balbiny choroba nie dotyka. Trzy wyrzucone szczeniaczki :(


Recommended Posts

22 godziny temu, sylwija napisał:

dziękuję, Agnieszka się zgodziła, już jej wysłałam ankietę i namiary :)

No to trzymam kciuki za Gucia, żeby znalazł swój stały ul. ;)

Edited by inka33
literówka
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,
Sylwia, napisz prosze na watku Klubu WB, jakiej dokładnie pomocy potrzebujesz , klub może Ci przyznać 200-25% na lecznie psów, chyba ,że poprosisz sbd i Ona zawnioskuje o pomoc dla Twoich podopiecznych w większej kwocie, ponieważ płaciła skladki i ma do tego prawo.
Dużo zdrowia dla wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

hej

wizyta pa była - opinia jest pozytywna

jedyny niepokoj, choc niemaly w przypadkuGucia, że Państwo nie mają doświadczenia z psami

ale dzisiaj będę dzwoniła do Pani

no i trochę się martwię, ze mieszkanie i 7 godz, sam by zostawała, a u mnie on bardzo dużo na dworze jest

Link to comment
Share on other sites

Większość psów zostaje zostaje po 7-8h w mieszkaniu sam. Jeśli właściciele dadzą mu minimum parę dni na przyzwyczajenie się do tego to powinno być dobrze. I każdy z nas kiedyś miał swojego pierwszego psa - takie podlotki z DT wg mnie są najlepszą decyzją w takich sytuacjach. Jakby co, na pdfie mam parę książek o psach, które w sumie są takim minimum m.in.: mam p. Z. Mrzewińska. - mogę podesłać.
Trzymam kciuki za adopcję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...