Jump to content
Dogomania

Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zajrzym Goniu...

Maluchy doopska juz grzeja w swoich domkach.

Spiacy Mis nie zrobil rzygu, rzygu w samochodzie, ze stoickim spokojem przyjal fakt wsadzenia go w ramiona nowego Pana i tylko dziwnie nam sie przygladal, zupelnie nie rozumial o co tyle zamieszania, a tak w ogole to czemu te dziwne ludki cmokaja nad nim, miziaja zamiast dac mu sie wyspac.
Beza oczywiscie obrzygala wszystko elegancko, bo i w samochodzie Abry i w klateczce u mnie w bagazniku, nowego Pana zalizala na wstepie i byla bardzo zaaferowana.

Na wszystko sa foty, ale padam na dziob, obu Panow zaprosimy na watek i mam nadzieje, ze sprostaja zadaniu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Abra ze pojechalas ze mna, uff...chyba sie starzeje padlam jak dluga i przespalam noc niczym niemowle. Przeslalm linka mam nadzieje, ze nowi opiekunowie szczyli zajrza. A tak na dzien dobry foteczka z wczoraj

[IMG]http://images27.fotosik.pl/314/a220cd0275da9e33med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Dzieki Abra ze pojechalas ze mna, uff...chyba sie starzeje padlam jak dluga i przespalam noc niczym niemowle. Przeslalm linka mam nadzieje, ze nowi opiekunowie szczyli zajrza. A tak na dzien dobry foteczka z wczoraj

[IMG]http://images27.fotosik.pl/314/a220cd0275da9e33med.jpg[/IMG][/quote]

Erazm... brak mi słów... odnośnie Twojego starzenia się :evil_lol:
Pie****isz głupoty jak potłuczona :lol:.

Następnym razem jedziemy moją bryczką.
Ja będę prowadzić, a Ty będziesz mnie raczyć historiami o psiakach i swoim dzieciństwie :evil_lol:!
Albo o koledze twojego brata. Albo o siostrze... brata? kolegi? kolegi brata? Dawno się tak nie uśmiałam:loveu:

Malagos! A może Twoje suczki będę miałą okazję gdzieś dowieźć? Masz u mnie jak w banku!

Mogę Cię słuchać godzinami! Dniami! Tygodniami! Miesiącami!

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiscie pomonologowałam sobie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozytywem jest, ze przynajmniej sie usmiałaś. Ja dziś na moim zadoopiu, z moimi burkami. Parę dni posiedzę, bo mam kupę spraw do załatwienia. Malagos pamiętamy o Twoich sunieczkach, nie będę obiecywac nic bo mam znowu urwanie głowy z psiakmi, które mam teraz pod skrzydłami. Mogę jedynie jesli ktos napisze tekst do all, wrzucic je do siebie na konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Rzeczywiscie pomonologowałam sobie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozytywem jest, ze przynajmniej sie usmiałaś. Ja dziś na moim zadoopiu, z moimi burkami. Parę dni posiedzę, bo mam kupę spraw do załatwienia. Malagos pamiętamy o Twoich sunieczkach, nie będę obiecywac nic bo mam znowu urwanie głowy z psiakmi, które mam teraz pod skrzydłami. Mogę jedynie jesli ktos napisze tekst do all, wrzucic je do siebie na konto.[/quote]

malagosowe all szykuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Taszka ma się świetnie-jest bardzo żywiołowa bardzo szybko się za klimatyzowała-po krótkiej chwili od przyjazdu do domu zaczęła poznawać wszystkie kąty po czym zaczęła się z nami bawić:multi:.Jest bardzo energicznym psiakiem,ani na chwile nie zatrzymała się w miejscu-chyba cudem udało się nam zrobić zdjęcie:lol:Patrzenie na nią to sama radość a możliwość bycia z nią blisko,codziennie to prawdziwy skarb!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taszka'][URL="http://img513.imageshack.us/my.php?image=dsc00405cd2.jpg"][img=http://img513.imageshack.us/img513/5002/dsc00405cd2.th.jpg][/URL]
-na swoim nowym wyrku[/quote]

A ja nie wierzyłam, że przesadziliście z rozmiarem tego łoża :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Kurcze - ja nie mam tyle miejsca do spania :crazyeye:

Mała lepiej trafić nie mogła - liczymy na zdjęcia i relacje z dorastania małej diablicy Taszeńki!

A jak czuje się Czaruś? Jak jego relacje z Czarunią?
Czekamy na dalsze wiadomości, nie dajcie się prosić!

Link to comment
Share on other sites

Foteczki się otwierają:lol:
Ciekawe kiedy Pani Rozbójnicka oprawi żabkę i jak długo będzie jej służyć to śliczne legowisko:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.

To czekamy jeszcze na Czarusiów, mamy nadzieję, że kot nie pożarł psiaka kiedy ten spał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...