Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Trzymam kciuki za Bojke

 

Sharka ale masz fajny utarg w tych trudnych czasach :)

 To prawda :)

Teraz na FB niektórzy osiągają ogromne kwoty, mnie jakoś tam nie idzie, dlatego wolę tutaj, może mniej, ale zwykle coś się uzbiera dzięki zaprzyjaźnionym cioteczkom :)

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

Dora a co się stało z tą, na którą kiedyś złożyłam się z Madie?  Coś mówiłaś, że nie umiesz z niej korzystać, może inni by umieli? 

Mam ta klatke,jesli ktos chcialby oddam.

Ona jest za wąska,nadaje sie tylko do łapania kotów póldzikich,takich,ktore daja sie pogłaskac,a do kontenera nie mozna ich włozyc,wtedy mozna postawic ten łapak i kotka do niego wepchnac/w taki sposob jednego kotka złapalam./

Natomiast dziki kot nie wejdzie do tego łapaka,próbowałam kilka razy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Mam ta klatke,jesli ktos chcialby oddam.

Ona jest za wąska,nadaje sie tylko do łapania kotów póldzikich,takich,ktore daja sie pogłaskac,a do kontenera nie mozna ich włozyc,wtedy mozna postawic ten łapak i kotka do niego wepchnac/w taki sposob jednego kotka złapalam./

Natomiast dziki kot nie wejdzie do tego łapaka,próbowałam kilka razy.

Ja chętnie zobaczę tę klatkę i spróbuję. Jeżeli to nie gilotyna?

Link to comment
Share on other sites

Cały czas próbuję się skontaktować z behawiorystką - Olimpią Kłosińską, ale bez rezultatu. Nie mam odpowiedzi na fb ani na emailu, w telefonie ciągle komunikat,że przebywa na urlopie do 15 września... Może ktoś ma jakiś inny sposób komunikacji z nią, ktoś ją zna osobiście? Dt Bojki bardzo chętnie skorzystałby z pomocy fachowca.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Udało mi się dodzwonić do p.Olimpi  za pierwszym razem. Ona przebywa obecnie w innym województwie lecz dostałam namiary na inną behawiorystkę też z Gliwic i drugą z Katowic. Później napisze na pw.

Cieszę się,że się dodzwoniłaś, ja nie miałam szczęścia :)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A co z Plamkiem? Nadal nie ma domu?

Nadal jest u mnie, apetyt mu dopisuje, urósł już, przymierzam się do kastracji w następnym tygodniu. Czasem zadzwoni ktoś,ale do tej pory nikt konkretny się nie trafił. Jakoś Plamek nie ma szczęścia, a to taki super kocurek :) I ładny jest przecież.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że jest szansa dla Bojki... a my przymierzamy się powoli do udomowienia Zorki. Jestem bardzo ciekawa jak odnajdzie się w domu. Domowe zdjęcia na pewno pomogą w jej adopcji. Zorka jest w lepszym "stanie" niż Bojka, więc mam nadzieję, że będzie nieco łatwiej z domkiem dla niej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Murka napisał:

Bardzo się cieszę, że jest szansa dla Bojki... a my przymierzamy się powoli do udomowienia Zorki. Jestem bardzo ciekawa jak odnajdzie się w domu. Domowe zdjęcia na pewno pomogą w jej adopcji. Zorka jest w lepszym "stanie" niż Bojka, więc mam nadzieję, że będzie nieco łatwiej z domkiem dla niej.

:) :) Kliknij, aby wybrać plik

Cytat

Tyś(ka)

Trzymam kciuki za Zorkę - sunia jest śliczna, więc gdyby udało się ją jeszcze udomowić to będzie łatwiej znaleźć dla niej Rodzinę...

Plamek jest cuuudny, dasz radę zrobić mu nowe zdjęcia?

Plamek jest naprawdę cudny  i charakter ma fajny. Mam kilka nowych zdjęć, ale wszystkie są do siebie podobne, dlatego pstryknę jeszcze inne.

20171115_133118.jpg

20171115_133124.jpg

20171115_133128.jpg

20171115_133132.jpg

20171115_133153.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Olena84 napisał:

I jeszcze jeden mały bazarek także dla psiaków pod opieką Ali

 

Dzięki kochana :)

A ja dzisiaj wieczorem zgarnęłam z ruchliwej drogi w gminie Szczebrzeszyn taką starowinkę :

20171119_183017.jpg.f5c1fcc8cb97f9b285547857efc2ee38.jpg

20171119_183004.jpg.d017ed184caa25a2c77cf4835b628bff.jpg

20171119_183020.jpg.3f8bf773bdaf05d43746327193ac3e89.jpg

20171119_184209.jpg.e1ff7a9c011e88a73d34405b95fbb8b1.jpg,sc

Niewidoma,malutka - 6,5kg, starutka - min.15 lat, schorowana - objawy neurologiczne, trzęsąca się, bezradna.

Zawiozłam do Royal Vetu, może tam zostać do jutra, nie mają klatek, a ja nie mam już głowy do niczego, nie wiem, co z nią dalej będzie. Jeżeli zgłosi się właściciel, to niby dobrze, ale z drugiej strony, co to za właściciel, który pozwala zniedołężniałemu psu wychodzić na drogę krajową :(

A na dodatek wszystkiego, tak żebym już w ogóle nie mogła spać dzisiejszej nocy, to ze wsi przytargałam cztery ok. dwumiesięczne koteczki( dziewczynki): grzeczniutkie, cichutkie, leciutkie :(  Tydzień temu było jeszcze 5 szt., dzisiaj zastałam już tylko 4szt...., nie było się co zastanawiać.

Nigdy wcześniej nie były w domu, spały na gołej kostce brukowej obok garażu,bez niczego!

to..thumb.JPG.8dc2599a6ddbfc942255b0e7a4ba830e.JPG

Jutro trafią do Przychodni w Izbicy, wetka obiecała mi je przyjąć . Zostaną zbadane, odrobaczone odpchlone, zaszczepione. I szukam im domów. Pomóżcie proszę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2017 o 16:10, bakusiowa napisał:

Udało mi się dodzwonić do p.Olimpi  za pierwszym razem. Ona przebywa obecnie w innym województwie lecz dostałam namiary na inną behawiorystkę też z Gliwic i drugą z Katowic. Później napisze na pw.

Co z tym behawiorystą? Daj mi kochana namiary, bo nie daj Boże Bojka wróci do Murki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...