Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

2 godziny temu, Olena84 napisał:

to nie najlepiej? Ja nie znam tego schroniska, poszukałąam i znalazłam, że było bardzo źle 11 lat temu, teraz nie wiem

Zajrzyj na zamojski wątek. Moloch, brak wolontariatu, boksy przepełnione, dziurawe budy, psy śpią na gołej ziemi. Nie na darmo dogomaniaczki wyciągają psy ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zajrzyj na zamojski wątek. Moloch, brak wolontariatu, boksy przepełnione, dziurawe budy, psy śpią na gołej ziemi. Nie na darmo dogomaniaczki wyciągają psy ze schronu.

i nie da sie tego nigdzie zgłosić, korabiewice i łuków tak zgłoszono są sprawy a psiaki mają teraz o niebo lepiej

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2017 o 15:33, Olena84 napisał:

O rany:( najlepiej zabrac sunie ze schronu i psiaka i oba na dt - ale skąd kasa:(

Sunia to ta mała? A co z pieskiem? Został czy pobiegł za nią i juz nie ma go? Schronisko jest jak schronisko czy jak mordownia u was?

Cytat

Tyś(ka)

Olena, to schronisko w Zamościu :(

 

Cytat

Olena84

to nie najlepiej? Ja nie znam tego schroniska, poszukałąam i znalazłam, że było bardzo źle 11 lat temu, teraz nie wiem

Cytat

Tyś(ka)

Zajrzyj na zamojski wątek. Moloch, brak wolontariatu, boksy przepełnione, dziurawe budy, psy śpią na gołej ziemi. Nie na darmo dogomaniaczki wyciągają psy ze schronu.

Psy są już bezpieczne, przebywają w klinice, sunia w zaawansowanej ciąży :(

Nie obyło się bez afery i dużych nerwów,ale mam nadzieję,że nic już im nie grozi.

Mają trafić do hoteliku u Murki, oczywiście nie ma żadnych deklaracji, ale nie było czasu  na zastanawianie się i zabezpieczanie kasy.

Czy ktoś, kto jest stałym deklarowiczem Akcji Sterylizacji Fundacji Ostatnia Szansa mógłby zgłosić sunię do sterylki? Bardzo proszę. Ja ostatnio kilka zgłaszałam.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ala123 napisał:

Psy są już bezpieczne, przebywają w klinice, sunia w zaawansowanej ciąży :(

Nie obyło się bez afery i dużych nerwów,ale mam nadzieję,że nic już im nie grozi.

Mają trafić do hoteliku u Murki, oczywiście nie ma żadnych deklaracji, ale nie było czasu  na zastanawianie się i zabezpieczanie kasy.

Czy ktoś, kto jest stałym deklarowiczem Akcji Sterylizacji Fundacji Ostatnia Szansa mógłby zgłosić sunię do sterylki? Bardzo proszę. Ja ostatnio kilka zgłaszałam.

ufff dobrze że chociaż te psiaki bezpieczne. Jaki koszt hotelu będzie?

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, konfirm31 napisał:

Jestem deklarowiczką Akcji. Mogę zgłosić, tylko sunia chyba musi mieć wątek. 

Dziękuję Ci bardzo :) Już kiedyś zgłaszałaś jakąś "naszą", czyli zamojską suczkę, tylko nie pamiętam którą :)

Jeżeli chodzi o wątek, to chyba nie koniecznie musi mieć swój, ja zwykle tutaj piszę o psach i ten wątek wskazuję w zgłoszeniu.

Kosztów sterylki jeszcze nie znam, na pewno będzie aborcyjna, są co najmniej 4 płody...

 

Cytat

Tyś(ka)

ufff dobrze że chociaż te psiaki bezpieczne. Jaki koszt hotelu będzie?

Ja też się cieszę, jeszcze nie wiem, jaki będzie koszt, nie zdążyłam tego uzgodnić z Murką.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam od wetki z Izbicy podsumowanie kosztów za leczenie i pobyt kilku kotów w jej przychodni:

Trzykolorowa Bella z Radecznicy, którą adoptowała siostra wetki:

skanowanie0015.jpg.ae4311b990287bb04df4e8608290f283.jpg

Kizia-Mizia z białaczką, nadal przebywająca w przychodni oraz mały Lolek, który już ma dom w Lublinie:

5a1ffa06b3a85_kiziailolek.jpg.ee3f938be20bff6ab3058f87146c1c69.jpg

Razem 929zł

A tutaj za 5 kotów z Kosobud ( stado z lasu), za które mam nadzieję,zapłaci Chełmska Straż Ochrony Zwierząt:

skanowanie0014.jpg.7683d35d3d81194bd79b64758360427b.jpg

Trzy buraski nadal przebywają w przychodni: jedna z nowotworem ucha, zoperowana - Uszka, ma zapewnione hospicjum w Opolu, dokąd trzeba ją dowieźć (szukam transportu); druga Irka zostanie zabrana do jakiegoś gospodarstwa w okolicy Chełma, trzecia Miłka - najbardziej pro-ludzka kotka z całego stada, lubi głaskanie i towarzystwo człowieka, dlatego szukam jej normalnego domu z możliwością wychodzenia.

Miłka szuka domu. Rana na policzku wygoiła się, test ujemny, zaszczepiona, wiek ok. 1,5-2 lata:

20171129_141630.jpg.4c92236e9495f47ad1e93c7daf2b0115.jpg

20171129_141538.jpg.9df99071b19a65f357590d098fa998bd.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

Najwięcej kaski będzie z różniastego mojego bazarku - zamienię procenty z 15 na 40% z moim Grzesiem, Ty masz większe potrzeby - to będzie ok 70zł 

Dziękuję Ci bardzo !!!

Cytat

konfirm31

Sunia zgłoszona do Akcji Sterylizacja. 

Dziękuję, już byłam na wątku Akcji i uzupełniłam zgłoszenie o dane przychodni i kwotę (210zł).

Link to comment
Share on other sites

Wpisałam chęć zgłoszenia suni na  Akcji sterylizacja ,ale widzę ,że już konfirm zadziałała.

A wetka nie mogłaby dać trochę zniżki na kotkę , którą adoptowała jej siostra? Przepraszam ,że się wcinam ,ale żwirek tylko dla Belli kosztował 78 zł? czy to dla większej ilości kotków? I karmy tez poszło sporo jak na kotkę. Fakt ,że nie wiem jak długo ona przebywała w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Wpisałam chęć zgłoszenia suni na  Akcji sterylizacja ,ale widzę ,że już konfirm zadziałała.

A wetka nie mogłaby dać trochę zniżki na kotkę , którą adoptowała jej siostra? Przepraszam ,że się wcinam ,ale żwirek tylko dla Belli kosztował 78 zł? czy to dla większej ilości kotków? I karmy tez poszło sporo jak na kotkę. Fakt ,że nie wiem jak długo ona przebywała w lecznicy.

Ta wetka liczy nam na prawdę po kosztach, kotka siedziała u niej kilka miesięcy; chociaż jest ładna, to nikt jej nie chciał, bo to dzikuska. Siostra wetki wzięła ją z konieczności, właściwie z litości, bo pewnie do tej pory by siedziała w klatce. To jest ta kotka:

DSCN5564.JPG.31ecdcaa58cce9789a81a411415d0035.JPG

Wetka nie liczy nigdy kosztów operacji czy zabiegów, tak, jak np było w przypadku Uszki, czyli tej kotki z nowotworem ucha, policzyła tylko za badanie histopatologiczne, którego sama nie robiła, musiała wysłać wycięty guz  do Lublina. Gdyby wszyscy weci tak liczyli za bezdomne zwierzęta, to byłoby o wiele łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za listopad:
 

ZORKA

-300 zł hotelowanie (1-30.11)

Razem: -300 zł

 

----------------------------------------------------------------

 

Stan konta na 31 październik wynosił -2452 zł

-300 zł Zorka za listopad

+20 zł ranias

+1452 zł Stowarzyszenie Chełmska Straż dla Zwierząt

+200 zł sharka (bazarek)

+200 zł jess

+486 zł ala123 (bazarek)

+30 zł Elf i Mango

+633 zł ala123 (bazarek)

Razem: +269 zł

Stan konta na 30 listopad wynosi +269 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ja też bardzo się cieszę,że na plusie :) Hurra!!! Dziękuję cioteczkom za pomoc w spłacie: sharka, ranias,jess, Elf i Mango, Aldrumka, Olena84,  i wszystkim innym, których tutaj nie wymieniłam :) :) :) :) :)

Chciałabym jeszcze do końca roku spłacić długi w przychodniach za koty,żeby w nowy rok wejść bez długów, zobaczymy - może się uda.

Pomyślałam,że dochody z bazarków, które będą się niebawem kończyć można by było przeznaczyć na długi kotów?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A ja nieśmiało przypominam, że Iwka i Jogi nie mają deklaracji, więc żeby na nowo się nie dać zadłużyć u Murki... to zajrzyjcie na wątek:
Przypomnę tylko:
 

Psiaki adopcyjne bardzo, ale czasem na domki czeka się długo... no sami wiecie...

No tak, różnie to bywa z tymi adopcjami, ale bądźmy dobrej myśli. Na wątek piesków oczywiście zapraszam :)

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jak tylko mi powiesz, żeby ogłaszać, to ruszę z tym :)

Tyś(ko) ruszaj z ogłoszeniami :)

Cytat

Olena84

Moje z bazarków trzech mogą iść na koty, daj znać

Super! Chciałabym coś wpłacić w przychodni w Izbicy.

Do Royal Vetu w Zamościu po niedzieli wpłacę ok. 300zł z bazarku na fb, więc tam zostanie już stosunkowo niewiele do spłaty ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...