Jump to content
Dogomania

|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||


Isadora7

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nenufar']Trzymam kciuki że mała znajdzie szybciutko chociaż tymczas - naprawdę jest wspaniała.[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Kiedy jest szansa na diagnozę co będzie z łapinkami?...[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Kto będzie diagnozował? Ile trzeba uzbierać?...[/QUOTE]

Na wątku jest [B]wolontariuszka Nenufar[/B] z Fundacji w której przebywa Foczka. MYslę że przybliży nam/Wam temat

[quote name='joi']Melduję się u jamniczki. Służę pomocą. Pisz co jej do szczęścia potrzeba. Ja jestem popieprzona na punkcie jamników i bassetów[/QUOTE]

[quote name='joi']Na razie zrobiłam przelew na podane konto dla Foczki[/QUOTE]

Bardzo dziekuę. No i witam w gronie popieprzonych

[quote name='Sarunia-Niunia']Koniecznie trzeba pomóc Foczuni... myślę, że wspólnymi siłami damy radę....[/QUOTE]

Otóż to, jakoś musimy dzieciakowi pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Najprawdopodobniej Foczka ma DOM . Czekam na potwierdzenie.[/QUOTE]
Przyszlam z FCB a tu takie dobre wiesci.................Mam nadzieje, ze z lapkami tez jeszcze da sie cos "zrobic", bidula z tej foczki ale jaka radosna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Przyszlam z FCB a tu takie dobre wiesci.................Mam nadzieje, ze z lapkami tez jeszcze da sie cos "zrobic", bidula z tej foczki ale jaka radosna.[/QUOTE]

Wiesci raczej z łyżką nadziei, dobre do końca będa jak już będzie w domu. Czekamy teraz na wyniki badań i diagnozeę, w sumie od tego najbardziej zależy jakośc jej życia i Dom. A jamnisia jest urokliwa, słodziak absolutny, ale zdecydowanie to Pani Jamniczka i ma charakter. Jak jej się cos nie podoba to daje znać i to wyraźnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']Czyli Suńka złapała kogoś za serducho. Trzymam kciuki :)[/QUOTE]

Tak i wiesz to jest wspaniałe. Pomyslę nad felietonem na stronę. Niech ludziska wiedzą, ze "najładniejsze jest niewidoczne dla oczu".

A tu informajca jaka otrzymałam mailowo od wolontariuszki Fundacji Wzajemnie Pomocni

[QUOTE]Foczka ma dom w Toruniu ale [B]najpierw leczenie w Fundacji[/B]. Bardzo się cieszę że znalazła się osoba która zdecydowała się podarować dom Foczce:)
Niesamowita historia.
Dziękuję w imieniu Foczki za wszystkie ogłoszenia, wydarzenie itp.

Będę informowała Panią jak tylko trzymam informację po konsultacji co i jak u Foczki.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...