Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Tak zrozumiałam, ma nadzieję, ze nie kręcę!
A tych 7 to: paru pOSŁÓW ;)[/QUOTE]
jasne że osły;)
ale chętnie poznam nazwiska żeby móc mieć o nich złe zdanie:evil_lol:

wspaniale że się udało!
macie moze jakiś link gdzie można zobaczyć raport? bo na sejmowej stronie jeszcze nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']jasne że osły;)
ale [FONT=Arial Black]chętnie poznam nazwiska[/FONT] żeby móc mieć o nich złe zdanie:evil_lol:

wspaniale że się udało!
macie moze jakiś link gdzie można zobaczyć raport? bo na sejmowej stronie jeszcze nie ma[/QUOTE]

Pięknie!!!:multi::multi::multi: Też jestem ciekawy przed wyborami...;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Brawo!!![/B] dla calego zespolu parlamentarnego w szczegolnosci dla [B]posla Pawla Suskiego[/B], ktory nie odpuszczal do ostatniej chwili. Zal tylko ze nie moglismy byc z wami na miejscu, ale za to licze ze kolejna rozprawa w OL ktora rozpoczyna sie jutro zakonczy sie 10 letnim zakazem wykonywania zawodu.

Link to comment
Share on other sites

Składam Gratulacje wszystkim co się przyczynili do tej podwójnej Very Special - marszu i zwycięstwa noweli nad ..... siłami zła.
Oczywiście konieczne jest poznanie nazwisk tych co przeciw i wstrzymanych. Jeszcze jedno ...... co ten Szkop w Polsce robi, to już nie ma nikogo na granicy żeby pilnować ......

G R A T U L A C J E ! ! !

PS. Ten Szkop [url]http://fakty.interia.pl/polska/news/beda-wyzsze-kary-za-znecanie-sie-nad-zwierzetami,1683081[/url]

Link to comment
Share on other sites

Oby senat, Prezydent ostatecznie "przyklepali" nowelizację i 2 stycznia jadę na rajd po targach :-D

Jutro w "kawa czy herbata" w TVP o 8.00 będzie rozmowa z członkami organizacji, które pracowały przy tworzeniu Ustawy. Myślę, ze padnie tam kilka mądrych słów na temat posłów, którzy byli przeciw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Oby senat, Prezydent ostatecznie "przyklepali" nowelizację i 2 stycznia jadę na rajd po targach :-D

Jutro w "kawa czy herbata" w TVP o 8.00 będzie rozmowa z członkami organizacji, które pracowały przy tworzeniu Ustawy. Myślę, ze padnie tam kilka mądrych słów na temat posłów, którzy byli przeciw.[/QUOTE]

Mała poprawka - wejście na antenę o 8.30.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K'][URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10136770,Sejm__beda_wyzsze_kary_za_znecanie_sie_nad_zwierzetami.html[/URL]

no normalnie aż jeszcze nie wierzę!:loveu::loveu:
[B]wujku Ubocze[/B] myślę, że poznamy ich już jutro i wywiesimy tutaj pięknie na forum :evil_lol:[/QUOTE]

[URL]http://orka.sejm.gov.pl/Glos6.nsf/nazwa/98_6/$file/glos_98_6.pdf[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...