Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

[quote name='Kamila_']pierwsze komentarze nie na miejscu... już się pojawiły ''Małe sprostowanie to nie są obrońcy wszystkich zwierzą tylko obrońcy psów i kotów.
Inne zwierzęta ich nie interesują''[/QUOTE]

zaraz zaraz był chłopak z jakiejś fundacji z maską - wielką głową konia , były też fretki:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka_K']A i ten[B] chłopak z maską konia [/B]jest nawet na końcu filmiku;)
Na początku Pani Dorota Sumińska maszeruje :)

już nie bawiłam się w usuwanie dźwięku i komentarzy moich - w końcu sami swoi tutaj:)

[video=youtube;rFrQuMVu3EQ]http://www.youtube.com/watch?v=rFrQuMVu3EQ[/video][/QUOTE]
Ten w masce konia to był Mateusz Janda ze Straży dla Zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Wróciłam ze swoją gwiazdą, było fajnie i cieszy to,że jednak ludzie ruszyli tyłki i byli
A tyle futer w jednym miejscu to miód na me serce :)

Moja sucz padła zmęczona i pewnie do końca dni będzie spała[/QUOTE]

Nie dziwie sie ze zmeczona - w koncu walczyla o prawa swoich braci i siostr ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Wróciłam ze swoją gwiazdą, było fajnie i cieszy to,że jednak ludzie ruszyli tyłki i byli
A tyle futer w jednym miejscu to miód na me serce :)

Moja sucz padła zmęczona i pewnie do końca dni będzie spała[/QUOTE]
A to nie jej przypadkiem robiłam fotki pod Giełdą? ;) To ta z awatarka?

Link to comment
Share on other sites

my tez juz w domku i niestety robilysmy zdjecia i cos sie stalo ze sie nie zapisaly... :( jestesmy nie pocieszeni
na filmiku widac nas z Nika(owczarek niemiecki szczeniak) i wlasnoreczny plakat dziecka xD mam nadzieje ze na jakies fotki sie zalapalismy..
a NIka zmeczona spi juz..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagsam']my tez juz w domku i niestety robilysmy zdjecia i cos sie stalo ze sie nie zapisaly... :( jestesmy nie pocieszeni
na filmiku widac nas z Nika(owczarek niemiecki szczeniak) i wlasnoreczny plakat dziecka xD mam nadzieje ze na jakies fotki sie zalapalismy..
a NIka zmeczona spi juz..[/QUOTE]
A to ten plakat z jakby motylkiem? Bo jeśli tak, to mam Wasze fotki...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo żałuję, że nie mogłam przybyć wcześniej ( obowiązki służbowe nie do pokonania ) i zapewne wielu z Was poznać. Miło było mi poznać osobiście P. Krystynę , głównodowodzącą Fundacji Emir oraz P. Lidię E. Co rusz w radiu była mowa o marszu, więc echem się roznosi. Obyśmy poszli o krok, ten duży krok do przodu i przestali być krajem barbarzyńców w kwestii traktowania zwierząt , bo wcale nie tylko o psy i koty tu chodzi. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta1990']Oglądając dzisiaj tvn24 odniosłam wrażenie, że pan Jarosław Kuźniar trochę drwił sobie z tej nowej ustawy...
nie wiem może się myle :][/QUOTE]

Moim zdaniem nie drwił sobie tylko był kompletnie nieprzygotowany i nie ogarnął tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagsam']plakat z kostka i haslo na nim oddaj glos na tak!
a dziecko zamecza mnie o foty i wogole i tak szukam po necie xD[/QUOTE]

a to nie przypadkiem Twoja pociecha i suczka?:)
[URL]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zwierzeta-prosza-o-glos,4824218,10155853,fotoreportaz-maly.html[/URL]

przeglądałam właśnie zdjęcia z tvn warszawa i mi wpadło w oko:)

Link to comment
Share on other sites

Zofia.Sasza nie wiem może Ty, tak to ta sunie z avatara, Agnieszka wstwiała gdzieś tu jej fotkę
Dagsam ja też chyba mam jakieś Wasze foty, ale to ogarnę jak wróce do domu, teraz już w pracy siedzę

Jeszcze jak wracałam to złapała mnie jakaś laska z radia,żebym jej parę słów powiedziała
Niestety nie pamiętam nawet nazwy radia ale nawet się cieszę bo zapewne ze stresu plotłam głupoty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta1990'][URL="http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,-quot-zwierzeta-prosza-o-glos-na-tak-quot-,264175.html"]http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...t-,264175.html[/URL]

czytając komentarze do tego tekstu, aż włos się jeży na głowie :shake:[/QUOTE]

Tragedia, to tylko pokazuje jakim jestesmy zacofanym krajem jesli chodzi o prawa zwierzat... Pojedyncze komentarze to az mroza krew w zylach ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...