Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

u nas co chwile gdzieś zakaz wstępu bo wycinki robią :( ale na szczęście ścieżek mamy mnóstwo, a całości nie zamykają :) aczkolwiek miałam już sytuację, że idąc spokojnie do lasu, trafiałam na strefę wycinki..a że cofać się nie lubię, to szłam gdzieś naokoło..a potem zamiast krótki 6 km spacer to wychodził 10/15 km :P

 

sprawdzaniu z matmy nie zazdroszczę, ale życzę powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Brzęczek podobno nie działa ;) Tzn. działa, ale nie jest 100% skuteczny :p

 

U nas zamknęli lasy, bo teraz pryskają je przed chrząszczami majowymi. Mnie to nie cieszy w ogóle.
A z mamty poprawiam geometrię. Nienawidze jej.

Link to comment
Share on other sites

Ja jak widzę, że u nas na polach robią opryski to też odpuszczam spacer... niby psy gospodarzy biegają po tym, jednak moim psom doopy nie urwie jak jeden dzień na spacerze nie będą, a ja nie będę mieć schiz... zwłaszcza, że jak jest okres pylenia to jak psy się zaciągają to potem i tak chrumkają...

Link to comment
Share on other sites

U nas w mieście psikają chodniki i pobocza alejek srodkiem chwastobojczym. Dla mnie jakas paranoja bo powinni choc dac kartkę że psikane a oni nic. Wszystkie psy zreja trawe jak kozy a wlasciciele nie spodziewajac sie ze chwike temu spadl tam roundap puszczaja psy.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

U nas dali wici w necie oraz tabliczki przy lesie, że są opryski i faktycznie latają sobie samoloty nad lasami... natomiast tabliczki postawili w tak świetnym miejscu, że trzeba mieć szczęście, by je zobaczyć, więc heh, ciężko.

Z HiSu dostałam 4, hłehłe, a myślałam, że gorzej :D. Za to matma - porażka, chyba sie nie poprawiłam.
Na szczęście to koniec, zaraz się pakuje i idę na biwak leśny, łuhuhu <3

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Ja i rozszerzona matma, buahhahaahha :D Nie, nie mam. Ja jestem noga z matmy.

 

Nie zgubię. Bylebym nie zamarzła, bo zimne noce zapowiadają ;p

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Żyyyję... i mogłabym dzisiaj napisać sprawdzianik z mięsniowego układu, czuję je wszystkie :D

Jednak 20kg na plecak przez 15km, niespanie przez całą noc po całym dniu harówki, warty nocne oraz rozbieranie nmiotu 10tki i wnoszenie jego stelażu na górę, a następnie w stanie ja-śpię-zostawcie-mnie-w-spokoju wracać do domu już tylko ponad 10km to za dużo. Wczoraj jak się położylam o 13 to wstałam o 20, zjadłam obiad (łyżka taka ciężka :D), poiuczyłam się hormonalnego na dzisiejszy sprawdzian i o 22 już spałam :D. Ale było fantastycznie, pogoda nam dopisała (noo kropiło, ale króciutki), jedzenie też zjadliwe, brakowało mi tego typu wyjazdów, ale następnym razem biorę psa. Będzie mi łatwiej stac na wartach i pilnować, by do obozowiska nie podszedł żaden dziki zwierz (w nocy się świeciły czasem oczy, ale przegoniłam) ani złodziej :p

Fotek jeszcze nie mam, wspomnien trylion i chodze jak połamaniec, mój kręgfosłup i moje kolana się odezwały - jednak cały weekend w glanach to za dużo, muszę w koncu te Gromy kupić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...