Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

PS: po trudnych, długich rozmowach z rodziną, będziemy mieć nowego członka rodziny. Tak, zwariowałam. Na razie tymczasowo, musimy zobaczyć czy ogarnę czasowo wszystko i stado sie dogada.

U mnie też się coś kroi, ale na razie nie będę zapeszać :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Hehehe, nie będę już trzymać Was w niepewności.

Do naszego stada trafił "kwiatuszek". Dosłownie, przekładając z japońskiego Hana to "Kwiat". Pochodzi z rodziny patologicznej, z meliny, ma 3msc. Dzisiaj zrobiła swój życiowy kilometraż, najpierw z obcymi ludźmi w szeleczkach i pod kocykiem 80km, by następnie zostać odebranym przez moją znajomą, Gosię i pomieszkać u niej na czas mojego powrotu do domu ze szkoły. Przez ponad 10h była jako Monster i Kurzyk. Jak przyszłam, Hana zmieniła płeć - okazała się pełnojajecznym Hankiem. Taki tam z niej Jajcarz :D Ze mną, juz w transporterku z ulubioną zabawką od cioci Gosi oraz kocyczkiem, pojechał busem przez 40km do naszego domu. Trzeba mu przyznać - idealny podróżnik, spał całą drogę, a gdy tylko otworzyłam mu transporterek... to okazał się Potworem, wszędzie go pełno, wypróbował już firanki w moim pokoju ;) Podobno był spokojną, bojącą się dziewczynką... no u mnie okazał się nie dość, że chłopakiem to jeszcze bujającym się na firankach, ciekawskim, zawadiaką i Potworem. Po prostu. Chyba mam na niego zły wpływ :P No i był podobno kuwetkowy, a u nas nalał obok niej... na kartonach z papierami harcerskimi...

 

Rodzina się modli, bo nie miało być kocura, ale da się to załatwić, już za parę miesięcy pozbedziemy go męskich skarbów :D. I mam nadzieję, że z tym szczaniem to była wpadka, bo się załamię, jak będzie powtórka z rozrywki po Milce...

Aaa, jak ledwo z nim przyjechałam, to do naszej skrzynki przyszła paczuszka - niespodzianka od whiskasa: karma dla kociąt... to się nazywa być pod lupą :P.

11255754_669637523168717_187044094614145


 

Link to comment
Share on other sites

słodki maluszek ! Powodzenia w wychowaniu ;)

 

zdjęcie już masz - to możesz sobie wypełnić https://www.pierwsza-paka.pl/whiskas- zawsze parę saszetek (10szt) nawet jak nie dla Potworka - jakby nie jadał wiskasa,  to dla jakiś bezdomniaków ;)

 

ja dla Ruperta dostałam :D co prawda kociste moje zwykle jadają poza suchym, to surowe mięcho( znaczy Sol...Ruper surowego nie tknie oO ), ale mokre żarcie od czasu do czasu to dla nich rarytas ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Dziękuję, czort ma wiele za uszami ;) A miał to być kot do tulenia. Teraz się gapi na mnie jak naćpany. Biedny, przeżył dzisiaj wiele.
A widziałam i wypełnię. Mój co prawda ma być nie whiskasowy, jak na arystokratę przystało, ale karma się nie zmarnuje u nas :).

Link to comment
Share on other sites

https://lh3.googleusercontent.com/-GqbxCWSIeWI/VWYGPINacSI/AAAAAAAAGYE/VFUe3JnsQyA/w319-h567-no/11121306_797452536990358_1468072620_n.jpg- <3 o boziu jakie on ma futerko śliczne i ślepka <3 
Cudny tygrysek! Powodzenia Tyś :) 
A ja jak zwykle nacieszyłam oko przez chwilę maluszkiem i już nie mogę się go doczekać w wersji "dorosłej" :D 
On pewnie będzie taki pół-długowłosy nie? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...