Jump to content
Dogomania

Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)


Noelle

Recommended Posts

To jest cytat.
Rumi ja się nie chcę kłócić, tylko trzeba to wziąć zdroworozsądkowo.
Podpisanie umowy nie daje Ci ŻADNEJ gwarancji większej niż taka, że Ty podpiszesz umowę, a ktoś inny podejmie się zbierania kasy. Nie masz żadnej pewności, że ktoś kto podpisze umowę będzie spełniał swój obowiązek i odpowiedzialność, która na tą osobę spadnie zostanie przez nią poniesiona, bo potem usłyszysz "Ok, ja podpisywałam, ale nie mam kasy, nie mam skąd jej wziąć, wybaczcie". W takim wypadku ciężar związany z utrzymanie psa w hoteliku spadnie na pozostałe osoby albo pies wyląduje z powrotem w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Oooo mateńko, z dnia na dzień coraz gorsze wieści :(

Ja Panno Marple też myślałam o hoteliku, bo ten pies siedzi już 9 lat (!!!!) za kratami, ale czy sobie poradzimy finansowo...


A jest taka możliwość, żebyście to zaproponowały i żeby osoba decyzyjna się na to zgodziła?[/QUOTE]
Jeżeli Maksio będzie mógł resztę życia spędzić w ciepłym hoteliku, to ja deklaruję 50zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Żeby była jasność: jeśli Maks będzie w hoteliku, ja swoją deklarację prześlę za rok z góry dla pewności, że się nie wycofam[/QUOTE]

Z Ciebie Ciotka to piękny skarb. :D

Ja co od siebie mogę dołożyć to tylko w późniejszym czasie jakiś bazarek ogłoszeniowy. Jak będę miała coś więcej czasu na to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[B]Gosia85 [/B]dziękujemy!!




[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234383-KSI%C4%84%C5%BBKOWY-SUPER-BAZAREK-DLA-DZIECI-I-DOSOS%C5%81YCH!!!-Na-Heksia-do-25-11!!-ZAPRASZAMY!"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...!!-ZAPRASZAMY![/URL]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA KSIĄŻKOWY BAZAREK NA HEKSIA, KTÓREMU BRAKUJE DEKLARACJI!!![/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Świetnie, dziękuję Wam serdecznie Ciotki!!! :Rose:

[B]DEKLARACJE STAŁE:[/B]
Panna Marple- 100zł
mila-ada- 50zł
paula_t- 20zł
Gosia85- 10zł

RAZEM: 180zł
BRAKUJE: 270zł[/QUOTE]

[quote name='Gosia85']Dorzucam 10zł stałej deklaracji :)[/QUOTE]

Dziękujemy pięknie! Zapisuję do rozliczenia:Rose:


Prosimy o pomoc...:modla:

Link to comment
Share on other sites

Jak sądzicie jak tam u Maks z kotami? Jak by je akceptował to można zgłosić go na wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Du%C5%BCe-niem%C5%82ode-ciel%C4%99-lubi%C4%85ce-koty"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Du%C5%BCe-niem%C5%82ode-ciel%C4%99-lubi%C4%85ce-koty[/URL]

Ps. Mam świadomość, że ciężko to ocenić w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Też myślałam, żeby Maxia tam zgłosić, ale ludzie niedawno stracili psa i myślę, że będą się bali przeżywać kolejny raz utratę psiego przyjaciela w krótkim czasie. Wydaje mi się, że szukają psa ok 5letniego a nie ok 10letniego, takiego jak Max.

Link to comment
Share on other sites

Państwo do mnei zadzwonili, bo Maksinka ma plakacik na boksie w Schronisku. młode małżeństwo z dzieckiem, okazało się, że Pani kojarzy Maxa, bo kiedyś była wolontariuszką w Schronisku, obecnie mają dziecko, no i pracują w Krakowie, a mieszkają poza Krakowem, także pewnie nie sposób to pogodzić. Ogólnie Maxik oczywiście będzie sobie mieszkał w domu i będzie miał do dyspozycji ogród. :) Państwo, gdy sa w pracy, mieli go zostawiać na ogrodzie, ale zostali oczywiście poinformowani, że Max może uciekać. Mieli się zastanowić, ale stwierdzili że coś wymyślą, żeby wszystkim było dobrze. :) jestem dobrej myśli, tym bardziej właśnie dlatego, że Pani była wolontariuszką. no i dziewczyny, które były dziś w Schronie, mówią, że sprawiali bardzo dobre wrażenie (ja z nimi rozmawiałam przez tel.) zdjęcia za jakiś czas dostanę na maila. :)

Link to comment
Share on other sites

tak, rozmawiałam z nimi, że najlepiej aby zostawał w takim miejscu, aby nie mógł nic zniszczyć podczas nieobecności, Państwo się "naradzili" i powiedzieli, że mają takie miejsce, w którym psiak będzie mógł zostawać, gdy będą w pracy. poza tym w razie problemów mają się ze mną skontaktować i najwyżej trzeba będzie pomyśleć o klatce kennelowej. niby 10h w takiej klatce dziennie to sporo, ale na pewno to lepsze wyjście niż schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...