Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Haha, ta biało-czarna świnka wygląda jakby jej się gniazdo na głowie od spania na plecach zrobiło :D .

Jetsu rzeczywiście lepiej futrzasto wygląda, dobry okres wybrałaś, bo sierść na zimę zawsze lepsza i mniej narażona na słońce. No i zdjęcie z otrzepywaniem i ślinką :loveu: . Lubię miny ala pies w pralce.

Ćwiczycie obi? :D Obi jest fajne, Arni jest fajny chcę filmik :D

Link to comment
Share on other sites

Zimą to on całkiem fajnie wygląda, bo latem... ekhem :lol: Za to Arniego uwielbiam latem, bo zimą wygląda jak gruba kupa futra.

Tak, ćwiczę trochę obi z Arnim, teraz szlifuję do mnie i nogę, dostawianie itd. plus chodzenie na kontakcie, bo coś kiepsko idzie ostatnio, no i koniecznie zmiany pozycji, bo Arni cały czas miesza komendy :evil_lol: No i wypadałoby w koncu przeczytać regulaminy, żeby wiedzieć czego dalej uczyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ale ona nie jest aż tak stara,[B] jak dobrze pójdzie[/B], to jeszcze 4lata pożyje :evil_lol:[/QUOTE]

a jak pójdzie nie dobrze? Bo na przykład po łuku? :diabloti:

Co do OBI u mnie też problem z chodzeniem przy nodze :roll:

Haha 666 strona galerii :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']a jak pójdzie nie dobrze? Bo na przykład po łuku? :diabloti:

Co do OBI u mnie też problem z chodzeniem przy nodze :roll:

Haha 666 strona galerii :cool1:[/QUOTE]

To nie dożyje końca roku, bo w tym roku już 3 świnki zeszły.

Arni chodzi na kontakcie, tylko trochę się zrywa i zerka w ziemię, bo przecież nie może w coś wdepnąć :lol: Także pracujemy, szlifujemy, bo odpusciłam mu ostatnio.

[quote name='Angi']jaka 666? :evil_lol:[/QUOTE]

Bo ma inne ustawienia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Pamir z kolei problemów z kontaktem ( borzee jak to brzmi :lol:) nie ma ale za to dupa mu ucieka i idzie jak by bokiem :evil_lol:[/QUOTE]

To Arni za to ładnie chodzi, ale nie do końca wiem jak z tym kontaktem sie uporać :eviltong:

Świnie nie śmierdzą :) Brud w klatce owszem :P

Tak, Jetsan mieszka na dworze, do domu wpada popołudniami, Arni też mieszkał na dworze, ale od kilku dni jest cały czas w domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']
Co do kontaktu to u mnie na przykład pomogła piłka pod brodą na początku, teraz mu pluję smakami z ust w nagrodę :evil_lol:[/QUOTE]

Ale to trzeba mieć pieska najaranego na zabawki, a Arni się na zabawki aż tak nie nakręca, ale spróbuję ;)

W ogóle to bym musiała iść z nim na jakieś semi, zebrać opieprz, że zepsułam psa i czegoś dodatkowo się nauczyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ale to trzeba mieć pieska najaranego na zabawki, a Arni się na zabawki aż tak nie nakręca, ale spróbuję ;)

W ogóle to bym musiała iść z nim na jakieś semi, zebrać opieprz, że zepsułam psa i czegoś dodatkowo się nauczyć :evil_lol:[/QUOTE]


a smakołyk w ustach? Tylko tak żeby widział, że go tam masz :lol:

No ja pojechałam z taką nadzieją na semi z agi i zamiast dostać zrypę której oczekiwałam zostałam pochwalona :lol: Więc uważaj żebyś się nie przeliczyła z tym opieprzem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']a smakołyk w ustach? Tylko tak żeby widział, że go tam masz :lol:

No ja pojechałam z taką nadzieją na semi z agi i zamiast dostać zrypę której oczekiwałam zostałam pochwalona :lol: Więc uważaj żebyś się nie przeliczyła z tym opieprzem :evil_lol:[/QUOTE]

No właśnie, tu jest mały problem, bo do szkolenia używam tylko karmy... pokombinuję coś jeszcze.

Wiesz co, no ja nie mam doświadczenia w "sportowym" szkoleniu psów, Arniego szkolę na czuja, nic nie czytając, nic nie wiedząc tak naprawdę, niewiele wyniosłam z dogo, ale na zasadzie- widzę co inne psy umieją, no spoko, ale jak tego nauczyć? I kombinowałam sama :P Tylko wskakiwania na stopy uczyłam przy pomocy jakiegoś opisu na stronie, ale i tak zatrzymałam się na pewnym etapie i nie wiem co dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No ale skoro obca babka pyta mnie na spacerze, jak ma pracować ze swoim psem, by był tak posłuszny jak Arni, to jest coś! :diabloti:
Robię fejm :lol: Jestem okropnie rozpoznawalna w okolicy :lol:


Zamówić jeden, czy lepiej dwa dyski? Mam jeden kiepski w domu...
żegnaj kaso (*)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']to poczytaj trochę, może coś ciekawego wyczaisz co ci pomoże, albo przyspieszy prace. Ja Toro też ucze już teraz na czuja, ale kiedyś żeby wyprowadzić go na prostą chwytałam się czego mogłam bo nie mogłam liczyć na niczyją pomoc..[/QUOTE]

Tylko nie chce mi się niczego szukać, jak ktoś mi podeśle fajne strony, gdzie można wyczytać takie rzeczy, to spoko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...