Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tripti']oj tam o tam :) pamiętaj, że czarnego dzioba brak :) ja przerzucam się na płazy i gady, przynajmniej nie pylą ;)[/QUOTE]

jak trzeba to dzioba pomaluję;), zapraszam do mnie, u mnie płazów pod dostatkiem (jaszczurki, żabki, itp...)a i gady też się znajdą.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']Crazy rozkochuje w sobie każdego kto ją zobaczy i nie ważne są te nóżki, ta sierść i jakieś drobnostki :) jest strasznie kochanym psiakiem :) ja przez pare godzin jazdy z nią już bym jej nikomu nie oddawała :)[/QUOTE]

to prawda, jest cudowna, czy mogę komuś przesłać zdjęcia Crazy i fajny plakat do rozwieszania??(mam problem z wstawieniem na dogo:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']czy Crazy ma już opłacony kwiecień w hoteliku? jakoś ten długi weekend rozregulował czas :)[/QUOTE]

Dziewczyny jak z tym kwietniem? bo nikt się nie odzywa.

może Państwo Velvet wyjechali gdzieś odpocząć bez telefonów.

Link to comment
Share on other sites

rozpoczęło się wybieranie kandydata dogo do konkursu na krakvecie na miesiąc maj, [B]Przytulisko Znajdki.pl[/B] p. Joli B. w marcu poparło zwierzęta z Korabiewic, a tym samym wycofało się z ankiety, startują w tym miesiącu dlatego bardzo proszę o poparcie i głosy na razie w wewnętrznej ankiecie dogo, poniżej link (kandydat nr 1):
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29?p=19066968#post19066968"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-)?p=19066968#post19066968[/URL]

dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Crazy przepraszam, ale... zapraszam na wątek Zojki z mojego podpisu. Kiedyś zabrana z Wołomina od Klamczyńskiego.... teraz po ponad 2 latach traci dom...[/QUOTE]

awaria na całego :( maleńka fajna sunia...
Crazy pewnie się nie pogniewa, ponieważ ostatnio miała nawet dwa wyjazdy na kilka godzin, do tego w powietrzu wiszą jeszcze inne ciekawe zmiany w jej życiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']awaria na całego :( maleńka fajna sunia...
Crazy pewnie się nie pogniewa, ponieważ ostatnio miała nawet dwa wyjazdy na kilka godzin, do tego w powietrzu wiszą jeszcze inne ciekawe zmiany w jej życiu.[/QUOTE]
Jakie zmiany??

Link to comment
Share on other sites

Crazy dzisiaj pojechała do nowego domku :)

nic nie pisałyśmy bo sytuacja nie była do końca pewna... Crazy zamieszka w Warszawie w centrum, w kamienicy ze swoją nową panią, która zakochała się w niej od pierwszego spotkania :) w weekendy będą wyjeżdżać na wieś do rodziny pani gdzie Crazy będzie mogła się wybiegać :) pani pracuje we wtorki, środy i czwartki do 16 a resztę dni spędza w domu...

trzymamy kciuki za domek i małą :) wreszcie ktoś ją dostrzegł :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z nową właścicielką Crazy, najbardziej bałam się tego że Crazy będzie obszczekiwać ludzi na klatce schodowej, ale nie na szczęście szczeka tylko gdy mijają drzwi a tak to jest cicho. Bardzo się ucieszyła jak odkryła łóżko, no bo to przecież podstawa ;) Niestety szczeka na psy na ulicy, co ciekawe szczeka jak jest na smyczy bo u mnie też taki numer zrobiła, jak biega luzem to nie ma problemu na smyczy robi się z niej bohaterka, ciężko coś z tym zrobić bo po mieście musi chodzić na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie z tym szczekaniem na smyczy na inne psy też mam problem z jednym psem i brak pomysłu jak to wyeliminować, ciekawe skąd to się bierze.
Czyli Crazy szybko odnalazła się w nowej sytuacji :)

Astaroth podsumuj do końca pobyt Crazy i daj znać to tusinka22 zrobi przelew z tych pieniążków, które są u niej z łapkowego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie będe podsumowywac bo z Crazy jest problem, wyje gdy zostaje sama, nigdy wcześniej czegoś takiego nie obserwowałam u niej , nie wiem skąd się pojawił taki lęk separacyjny, dzisiaj wielka próba bo Crazy musi zostać sama na 6h, wcześniej gdy tylko drzwi się zamykały Crazy zaczynała koncert i wyła bez przerwy aż do powrotu właścicielki. Kurcze, nie wiem co jej poradzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...