Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sporo? ogromnie dużo, a nie sporo.
jeśli chodzi o ten tytuł to napisałam do moda i pierwszy post dla mnie, no i jest mój, tylko jak wchodzę w ,zaawansowaną edycję" i wpisuje nowy tytuł to nie wpisuje mi się ten główny tytuł tylko tytuł posta. nie wiem jak zrobić inaczej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Crazy jest nieduża ok 8-10kg. Nadaje się do adopcji, ale do domu który sobie z nią poradzi. To bardzo sympatyczny pies, ale potrafi wejść na głowę (dosłownie i w przenośni) jeśli ktoś jej na to pozwoli. Czyli najlepiej doświadczony dom, w którym panują jasne zasady i granice bo inaczej Crazy będzie podczas obiadu siedziała na stole, a gości jak jej się nie spodobają po prostu pogryzie. Ja jej robiłam ogłoszenia na tablicy i gumtree, jakiś czas temu zamknęli mi konto na tablicy (za ogłaszanie nie swoich psów ?!?) po dłuższej wymianie zdań chyba już jest dostępne z powrotem ale muszę to ogarnąć, nie zajrzałam jeszcze bo mnie strasznie wkurzyli, ktoś im zgłosił że psy są jego a nie moje i wykorzystuje nie swoje zdjęcia i teksty ogoszeń, oczywiście nie zweryfikowali tego kogoś tylko uwierzyli chyba na słowo, jakaś masakra.
Każdy grosz się przyda na utrzymanie Crazy, coś czuje że do kwietnia niestety nic się w jej sprawie nie wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...