Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

Poznałam Crazy osobiście na krótko przed jej pójciem do DS i zupełnie nie wyglądała na psa który nie ufa czy szczeka na człowieka. Przywitała nas z ogromną radością, a przecież nas nie znała.
Ponieważ przez tak długi czas była w hoteliku to uważam, że schronisko jest kiepskim pomysłem - tak nie będzie miała najmniejszych okazji aby się pokazać z dobrej strony. Sprawa miałaby się zupełnie inaczej gdyby dopiero co zostala znaleziona na ulicy i nie zaznala ciepła ludzkiej ręki, wtedy schron bylby jak najbardziej słuszny. Ale po tak długim czekamu na swój dom sądzę, że powinna dostać szasnę i stąd moja deklaracja, o której napisała Tusinka. Nie mogę więcej, ale chociaż tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Ale wieści :(

A ta behawiorystka to sprawdzona, znacie ją czy ta pani sama znalazła?[/QUOTE]

sprawdzona, ze szkoły dogmasters, z polecenia, pracuje z psami schroniskowymi np na paluchu, generalnie doświadczona i pewnie ma rację, Crazy potrzeba nowych bodźców. Co do socjalizacji to chodziło o nowe psy i nowych ludzi, a nie te mieszkające razem.

A na razie to Crazy zbiera deklaracje i dziękuje za dotychczasowe.

Link to comment
Share on other sites

Ja się dzisiaj dowiedziałam, że Brutus w typie doga wraca mi z adopcji po prawie 2 latach...

Pani Crazy wykazała chociaż chęć pójścia do szkoleniowca. Pani Brutusa ma to w doopie.

Nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje :-(

Wyślijscie mi na maila tekst plus kilka fotek Crazy. Poproszę Ziutkę lub plinę o ogłoszenia dla Crazy.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie Natalia mi mówiła :(

z tekstem trzeba się zastanowić i go jakoś zmodyfikować, rozważyć czy w ogłoszeniach wskazywać jakiego domu szuka - z mieszkaniem w bloku i małymi dziećmi nie ma chyba co ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

pani Justyna podarowała również 250zł na utrzymanie Crazy u Natalii, dziękujemy...

Crazy już u Natalii, na nową sunie zareagowała nie miło a na resztę ok... p. Justyna przez pół wizyty gdzie musiała ją oddać płakała i żegnała się z nią godzinę :( Crazy ucieszyła się jak zobaczyła Natalię ale chodziła krok w krok za p. Justyną i chciała z nią wracać :( eh... strasznie mi szkoda tej psiny...

trzeba pomyśleć na spokojnie nad mądrym tekstem... i zastanowić się czego potrzeba Crazy bo sytuacja nie może się powtórzyć....

Link to comment
Share on other sites

na dobrze odżywioną wygląda i tak wydoroślała.

Crazy na pewno potrzeba nowości w życiu, co Natalia będzie starała się jej zapewnić w miarę możliwości. Szkolenie zewnętrzne nie wchodzi w grę przynajmniej na razie.

Na pewno potrzeba jej deklaracji, na razie jest tak:

tusinka22 - 30 zł;
magdajedral - 20 zł;
tripti - 10 zł;
--------------------
60 zł stałych, brakuje 180/188 zł ......

Może na początek na szybko tekst z samymi suchymi danymi? szkoda tracić czas, a ludzi zweryfikuje się przez telefon.

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia na: woj. mazowieckie, miasto Warszawa.
[B]
SASZA - mała suczka o ciekawej urodzie[/B]

Sasza na tym świecie jest króciutko - [B]ma roczek z małym kawałeczkiem[/B], jest mała - [B]waży ok 9 kg[/B]. Niestety życie jej nie rozpieszczało, kilka miesięcy temu wraz z siostrą zostały podrzucone pod bramy zamkniętego schroniska w Korabiewicach. W schronisku była wtedy straszna bieda, brakowało jedzenia, pracowników i wolnego boksu dla suczek. Udało się zebrać pieniążki i suczki trafiły do hotelu dla psów. Siostra Saszki znalazła już domek, a ta bidulka nadal czeka.
Jest w pełni gotowa do adopcji - [B]zaszczepiona na choroby wirusowe, na wściekliznę, odrobaczona, odpchlona i wysterylizowana, utrzymuje czystość w domu i nie niszczy.

[/B]Adopcja jest bezpłatna, warunkiem jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Zachęcamy do kontaktu i poznania Saszki, która przebywa w hotelu dla psów 25 km od centrum Warszawy:
tel.:........
mail: ............


czekam na poprawki, wybieramy fotki i wysyłamy do obraczus87. Imię zmieniłam, Crazy źle mi się kojarzy i nie przyniosło jej szczęścia, a imię Milka nie pasuje do niej.


[B]Zbieramy też deklaracje, na razie jest tak:[/B]

tusinka22 - 30 zł;
magdajedral - 20 zł;
tripti - 10 zł;
--------------------
60 zł stałych, brakuje 180/188 zł ......

Edited by tripti
Link to comment
Share on other sites

O problemach bym nie pisała, jak zadzwonią ludzie to na spokojnie z nimi można rozmawiać.

Straszne :(

Ja bym jednak do ogłoszeń dała imię Milka, ma lepszy wydźwięk a ludzie w pierwszej kolejności zwracają uwagę na takie rzeczy właśnie (mam na myśli wyłowienie ogłoszenia z tłumu innych).
Ale jak nie pasuje to nie ;)

Link to comment
Share on other sites

przedostatnie były z imieniem Milka, nie wiem dlaczego ale teraz na topie zdaje się być imię Sasza, bo nawet ludzie zmieniają po adopcji. Poza tym w ogłoszeniach adopcyjnych trochę tych "Milków" spotyka się. Milka kojarzy się z fioletową krową, czyli ze statecznością, spokojem i "zdolnością do poruszania" (czy czego tam), Saszka taka bardziej zadziorna jest.

Co do pisania o problemach - nie da się tego opisać krótko i tak, aby nie zrazić ludzi. Wpisanie słowa nie zsocjalizowana z ludźmi i psami od razu ją skreśli, a to jest głębszy temat i niewykluczone jakby dostała jeszcze te dwa tygodnie to byłaby normalnym psem.

Potrzebne jest konkretne 5 fotek.

Link to comment
Share on other sites

poprosiłam Ziutkę o ogłoszenia :) mam nadzieje że się zgodzi...

w weekend mam zamiar odwiedzić Crazy, muszę się skontaktować z Natalią czy ma czas i chęci mnie przyjąć... Pojechałabym z Piotrkiem, zobaczymy jak reaguje na nowych facetów, mam nadzieje że go nie zje :) chociaż kiedyś go już widziała i się łasiła do niego że hoho ale zobaczymy teraz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='malvaaa']niestety o Crazy nie było ani jednego telefonu, przydałyby się nowe zdjęcia malutkiej...

Plakat muszę wydrukować i porozwieszać w swojej okolicy...[/QUOTE]

myślę, że się wiele nie zmieniła od ostatniej sesji, a zdjęcia moim zdaniem są naprawdę fajne- z tymi jeszcze nie było ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']poprosiłam Ziutkę o ogłoszenia :) mam nadzieje że się zgodzi...

w weekend mam zamiar odwiedzić Crazy, muszę się skontaktować z Natalią czy ma czas i chęci mnie przyjąć... Pojechałabym z Piotrkiem, zobaczymy jak reaguje na nowych facetów, mam nadzieje że go nie zje :) chociaż kiedyś go już widziała i się łasiła do niego że hoho ale zobaczymy teraz...[/QUOTE]

a udało się odwiedzić? jeżeli tak to jakie reakcje? chociaż z młodymi panami to nie było problemów w zachowaniu.

a z tymi ogłoszeniami udało się? z ostatniego dnia maja znalazłam tylko to: [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sasza-malutka-sunia-suczka-o-ciekawej-urodzie,-adopcja-id42423.html[/url] a reszta to styczeń, luty, kwiecień chyba, że coś źle szukam.

Edited by tripti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...