Jump to content
Dogomania

ONka podpalona żywcem MA KOCHAJĄCY DOM!!!


DONnka

Recommended Posts

Dziewczyny pomóżcie tej suni... proszę... wyrzucona z samochodu czeka na swego pana dokładnie w tym miejscu, w którym to zrobił...
wykopała jamę w ziemi i tam mieszka czekając... to stara suka, w schronisku nie ma szans... chwilowo dokarmiają ją pracownicy przy firmie, przy której ją wywalili...
wiem jednak, że już dzwonili do schronu i lada moment mają ją zabrać... być może już jutro, najpóźniej wtorek... pomóżcie.
Czarodziejka by ją wzięła, ale deklaracje... zajrzyjcie tam chociaż, proszę.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/2116...a-szybka-pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ludkowie Kochani wiem, że duża grupa osób nie jest zwolennikiem Fundacji Mrunio, ale oni wraz z lekarzami z Kliniki, z którą współpracują uratowali życie Kubusia. Poparzonego przeokropnie!!!! Fundusze płynęły szeroką rzeką do Mrunio, również od Dogomaniaków. Sprawa była bardzo nagłośniona, pomagali znani i lubiani: Justyna Steczkowska, Andrzej Rosiewicz, itd. Mrunio dziękowali już za pieniądze, kasiorrry było aż za dużo. Zapytajcie, może pomogą, jak nie finansowo to chociaż wiedzą, doświadczeniem w takich wypadkach. Najważniejsza sunia, animozje w takim wypadku na plan dalszy niechaj brykną....[/QUOTE]

Popieram rękami i nogami !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ludkowie Kochani wiem, że duża grupa osób nie jest zwolennikiem Fundacji Mrunio, ale oni wraz z lekarzami z Kliniki, z którą współpracują uratowali życie Kubusia. Poparzonego przeokropnie!!!! Fundusze płynęły szeroką rzeką do Mrunio, również od Dogomaniaków. Sprawa była bardzo nagłośniona, pomagali znani i lubiani: Justyna Steczkowska, Andrzej Rosiewicz, itd. Mrunio dziękowali już za pieniądze, kasiorrry było aż za dużo. Zapytajcie, może pomogą, jak nie finansowo to chociaż wiedzą, doświadczeniem w takich wypadkach. Najważniejsza sunia, animozje w takim wypadku na plan dalszy niechaj brykną....[/QUOTE]
Marycha świetny pomysł.Nikt nie będzie Ci utrudniał nawiązania kontaktu z Fundacją Mrunio.Próbuj:loveu:.
Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

W pomoc Małgosi ma być zaangażowana Fundacja Mrunio-dobrze zrozumiałem?
Prosze o krótką odpowiedż-tak czy nie?
Waldemar

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Dziewczyny, nawaliłam.
Nie zdiłam dziś dotrzeć do apteki po leki dla niuni.
Zrobię to w późniejszym czasie.
Możecie mi jeszcze coś dopisać na pw co potrzeba korzystając z obsuwu.[/QUOTE]

w aptekach sieci "dbam o zdrowie" (internetowych zresztą) grassolin neutral 10x10cm (10 szt.) kosztuje 29,09zł.
a te większe 10x20cm (30szt.) kosztuje 104,29zł.
wydaje mi się, ze to sporo taniej niż w innych miejscach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']W pomoc Małgosi ma być zaangażowana Fundacja Mrunio-dobrze zrozumiałem?
Prosze o krótką odpowiedż-tak czy nie?
Waldemar[/QUOTE]
Ja zrozumiałam, ze dobrze by było poprosić tę fundację o kasiorkę, bo zebrali dużo na poparzonego Kubusia....

A co to za sunia, która czeka w jamie, o której pisze Vutz? Podany lina się nie otwiera...

Link to comment
Share on other sites

DONnka,czyli jak zrozumiałam Małgosia jest w schronisku?Czy ma odpowiednią pomoc weterynaryjną tzn,środki przeciwbólowe itp.Pytam, bo nie wiem czym dysponujecie, a wiem jaka jest sytuacja w schroniskach.Bardzo ciężka,więc napisz jak jest z Małgosią,żeby było wiadomo czego potrzeba,czym dysponujecie.Nie jesteście na końcu świata i co najważniejsze nie jesteście SAMI.
A tak przy okazji ,czy zwrócił się ktoś o pomoc do fundacji Mrunio?Bodajże Marycha 35 ma dobry z nimi kontakt.
Kuba jest w Klinice Niedzielskich we Wrocławiu.Ale dostęp do informacji na temat postępów w leczeniu był i jest bardzo skąpy,więc trzeba liczyć na siebie w tej kwestii.To pewne.

Link to comment
Share on other sites

[B]Felko z Bagien[/B], ja tylko wynalazłam sunię i założyłam Jej tu wątek. Mieszkam na drugim końcu Polski, a ciotki ze Szczecinka, które się Nią opiekują znam tylko z dogo i owczarka. Wiem tyle, ile one napiszą. Kontaktuj się ze schroniskiem [URL]http://www.szczecinek-schronisko.com.pl/[/URL]
lub bezpośrednio z cioteczką mariamc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']W pomoc Małgosi ma być zaangażowana Fundacja Mrunio-dobrze zrozumiałem?
Prosze o krótką odpowiedż-tak czy nie?
Waldemar[/QUOTE]

W poście bodajże #85 cioteczka mariamc napisała tylko, że w poniedziałek, czyli jutro skontaktuje się z lekarzem, który leczył poparzonego Kubę. Co do współpracy z Mrunio to na razie nic konkretnego nie wiadomo. Pojawił się taki pomysł, ale cioteczki ze szczecinka nie wypowiedziały się jeszcze na ten temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']w aptekach sieci "dbam o zdrowie" (internetowych zresztą) grassolin neutral 10x10cm (10 szt.) kosztuje 29,09zł.
a te większe 10x20cm (30szt.) kosztuje 104,29zł.
wydaje mi się, ze to sporo taniej niż w innych miejscach.[/QUOTE]


Dzieki !
To jest pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochane cioteczki ze Szczecinka, szepnijcie choć słówko, jak czuje się Małgonia[/B]. Jak się goją rany, czy ma gorączkę? Mam nadzieję, że bardzo nie cierpi.
Trzymaj się Małgoniu! Uszy do góry! Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Felko z Bagien[/B], ja tylko wynalazłam sunię i założyłam Jej tu wątek. Mieszkam na drugim końcu Polski, a ciotki ze Szczecinka, które się Nią opiekują znam tylko z dogo i owczarka. Wiem tyle, ile one napiszą. Kontaktuj się ze schroniskiem [URL]http://www.szczecinek-schronisko.com.pl/[/URL]
lub bezpośrednio z cioteczką mariamc[/QUOTE]
Weszłam na tę strone, ale nic konkretnego tam nie ma.Wierzę,że weci robią wszystko co w ich mocy.
Czy ktoś już się odezwał do Mrunio z prośbą o pomoc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Weszłam na tę strone, ale nic konkretnego tam nie ma.Wierzę,że weci robią wszystko co w ich mocy.
Czy ktoś już się odezwał do Mrunio z prośbą o pomoc?[/QUOTE]

MAŁGOSIA - Strasznie chce żyć, jest w schronisku w Szczecinku od 16.07.2011.
Jest niezwykle cierpliwa, pozwala robić przy sobie wszystko bez cienia sprzeciwu. Zastrzyki, czyszczenie ran, kąpiele w roztworze jodyny. Merda ogonem i się cieszy. Nie straciła wiary w człowieka, mimo doznanych cierpień.
Leczenie będzie długie i kosztowne, dlatego sunia Małgosia prosi o pomoc. Po wyleczeniu sunia będzie szukała nowego, dobrego domu.
Czy to wina tego psa, że trafił na zwyrodnialców? Jak nazwać człowieka, który podpala psa żywcem?
Prosimy o pomoc, o pomoc dla psa, któremu zły człowiek zgotował taki los.
Sunia Małgosia przebywa w schronisku w Szczecinku pod opieką Szczecineckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Psa , kota i nie tylko.

Kontakt w sprawie informacji i adopcji:
Tel. 519 102 889
Mail: [email][email protected][/email]​


Szczecineckie Stowarzyszenie Przyjaciół Psa , kota i nie tylko
78-400 Szczecinek
ul. 1-go Maja 4/1

nr konta 08 1020 2791 0000 7602 0141 9365
Z dopiskiem „dla suni Małgosi”

[url]www.szczecinek-schronisko.​com.pl[/url]

Nie wiemy , kto podpalił Małgosię.
Lezała na parkingu i odchodziła.
Pierwsze dni były straszne. Nasz wet. senior , ponad 20 lat w zawodzie, jak skończył ją opatrywać w sobotę, puściły mu nerwy i wymiotował.
Nadal nie jest dobrze , ale nie tak tragicznie , jak na początku. Cały czas odmaczamy i wycinamy spaloną skórę.
Cały czas leci ropa z karku.
Nie ma już temperatury ale......
Nadal rokowanie b. ostrożne.

Karollek , adres do wysyłki
Schronisko dla zwierząt
78-400 Szczecinek
ul.Rybacka 7

[B]Plastry bardzo potrzebne.[/B]


mniej więcej tyle, co znalazłam na wątku na temat stanu małgosi.
coś nowszego i aktualnego musi napisać mariamc

opatrunki przeciw oparzeniowe [B]grassolind neutral, sorbalgon, permafoam, hydrosorb, hydrosrb gel, atrauman, atrauman ag[/B] - to na początek...
no i oczywiście pieniądze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...