Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

[url]http://i1127.photobucket.com/albums/l621/chiquitadeedee/Darlowko%202013/1472808_249535288538539_1531757268_n_zpsb45a5c34.jpg[/url]
Wiki nie przyznaje się do reszty? :evil_lol:

[url]http://i1127.photobucket.com/albums/l621/chiquitadeedee/Darlowko%202013/1470009_249535148538553_1309954955_n_zps3b7b7895.jpg[/url]
Jaka ta trawa wysoka w porównaniu do niej :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lili8522']Śliczne dziewczynki :loveu: Ciocia Lili do Was przybędzie lada dzień laseczki :D hi hi[/QUOTE]

Dziękujemy :) czekamy na odwiedzinki ;)

[quote name='Gosiapk']A kto wydziergał te śliczne sweterki? :)[/QUOTE]

Sweterki zdobyczne tu i tam ;) jakieś aukcje, lub inne okazje :)

[quote name='Ewanka']Nareszcie jesteście :multi: fotki przecudne :multi:

- ale ta cisza jest niepokojąca ... :roll:

Rami, daj znać co z diagnozą Deeduszki???[/QUOTE]

Dziękujemy :)
Z Deeduszką na szczęście lepiej, dobrze, że jestem takim niedowiarkiem :P Leki działają, więc wątpliwe by to był rak.
Cisza, bo dużo się dzieje, a ja zmęczona mocno.

[quote name='Vilena']Co to, zdjęcia z zeszłego roku? Już je widziałam... Dawać mi tu nowe fotki! :mad:[/QUOTE]

Ekhm, to dlatego, że mnie się śledzi na FB :eviltong: a nowych nie mam bo nikt mi nie chce zrobić, takich śliczniusich :eviltong: heheh może niebawem się uda jakieś.. może jakiś dobry człowiek zrobi :evil_lol:

No ogólnie to może niebawem skończę wizytowanie u weta codziennie ;) także pomału do przodu, miło, że zameldowało się tyle osóbek, widziałam, że niektórzy chyba również mają przerwę, ale tak to w życiu, teraz czas na zdjęcia od Cioci Gosi, dawno nie widziałam pieseczków :razz: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dziękujemy :) czekamy na odwiedzinki ;)



Sweterki zdobyczne tu i tam ;) jakieś aukcje, lub inne okazje :)



Dziękujemy :)
Z Deeduszką na szczęście lepiej, dobrze, że jestem takim niedowiarkiem :P Leki działają, więc wątpliwe by to był rak.
Cisza, bo dużo się dzieje, a ja zmęczona mocno.



Ekhm, to dlatego, że mnie się śledzi na FB :eviltong: a nowych nie mam bo nikt mi nie chce zrobić, takich śliczniusich :eviltong: heheh może niebawem się uda jakieś.. może jakiś dobry człowiek zrobi :evil_lol:

No ogólnie to może niebawem skończę wizytowanie u weta codziennie ;) także pomału do przodu, miło, że zameldowało się tyle osóbek, widziałam, że niektórzy chyba również mają przerwę, ale tak to w życiu, teraz czas na zdjęcia od Cioci Gosi, dawno nie widziałam pieseczków :razz: :loveu:[/QUOTE]

Przytyk do mnie?;) Pytałam , czekałam ;) bo bardzo niepokoję się o Didunię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Od jakiej cioci Gosi? :niewiem:[/QUOTE]

:grins: pokazałabym paluchem, ale to ponoć nieładnie, więc musisz zerknąć w lustro :D hihi

[quote name='andegawenka']Przytyk do mnie?;) Pytałam , czekałam ;) bo bardzo niepokoję się o Didunię[/QUOTE]

Przytyk z czym Ninuś ? :) Miło Ciebie widzieć, a jak się miewa Twoje maleństwo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']:grins: pokazałabym paluchem, ale to ponoć nieładnie, więc musisz zerknąć w lustro :D hihi



Przytyk z czym Ninuś ? :) Miło Ciebie widzieć, a jak się miewa Twoje maleństwo ?[/QUOTE]

Może źle zrozumialam ""że niektórzy chyba również mają przerwę". :-)

Dziękuję. Cudownie się miewa, rządzi okropnie. Z mojej mięciutkiej kanapy mnie grzecznie wyprosiła. Chodzimy do pracy codziennie. Planujemy urlop w Suścu, już drugi, ale tym razem Niutka bedzie zwiedzać szlaki. Jest nadal lękliwa, musiała byc odganiania od miski bo ucieka gdy tylko robię minimalny ruch. Mam ogromny apetyt, pewnie dlatego. Na rękach była noszona, ale nie za bardzo lubi. Jest bardzo grzeczna. Po drodze obszczekuje psy i panów
I dziwnie śpiewa z radości, nie wiem czy to głos ptaszka czy kotka. Bardzo rzadko się rozstajemy i gdy po powrocie z zakupow otwieram drzwi to widzę że czeka i śpiewa. Normalnie cudeńko małe. Dostałam głupawki na jej punkcie.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z przerwą to miałam na myśli, że niektóre galerie też dawno nie odświeżane, bo jak już wróciłam to popatrzyłam co tam u znajomków.

Świetne wieści, wcale mnie nie dziwią, dziwi mnie jedynie, że nadal masz 1 :evil_lol:
Jak będziesz miała jakieś foto to chętnie ją zobaczę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Z przerwą to miałam na myśli, że niektóre galerie też dawno nie odświeżane, bo jak już wróciłam to popatrzyłam co tam u znajomków.

Świetne wieści, wcale mnie nie dziwią, dziwi mnie jedynie, że nadal masz 1 :evil_lol:
Jak będziesz miała jakieś foto to chętnie ją zobaczę :)[/QUOTE]''

Fotki są na wątku Pcioły. Poszuka Ci strony:smile:

Chciałam drugą ale długo by o tym mówić ......nie wyszło i już. Nie tak łatwo o cziłkę.


Może już widziałaś [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205924-Mini-2-szczeniaczki-ratlerek-chihuahua-JUŻ-W-DOMACH/page105[/url]

ale zobacz Pcioły ząbki na str 115....cudaśne:evil_lol:

Edited by andegawenka
Link to comment
Share on other sites

A tak widziałam te zdjęcia, myślałam, że zrobiłaś już nowe! :)
Czy jesteś nadal za tym by mieć drugą ? Pytam, bo ostatnio miałam dwie opcje, ale brakło mi domków, jeżeli będzie jakaś kruszyna, to czy mam Ciebie informować ? ;)

Ja już prawie miałam mieć 5 :evil_lol: myślałam, że znowu urobię G, niestety - zaparł się, że hej i maluszek znalazł w tym czasie inny dom... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']A tak widziałam te zdjęcia, myślałam, że zrobiłaś już nowe! :)
Czy jesteś nadal za tym by mieć drugą ? Pytam, bo ostatnio miałam dwie opcje, ale brakło mi domków, jeżeli będzie jakaś kruszyna, to czy mam Ciebie informować ? ;)

Ja już prawie miałam mieć 5 :evil_lol: myślałam, że znowu urobię G, niestety - zaparł się, że hej i maluszek znalazł w tym czasie inny dom... :eviltong:[/QUOTE]

Trochę sie boję co Niutka na to powie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam u dziewczynek i buziaki przesyłam:lol: Świetne zdjęcia,tylko trochę stare:evil_lol:
Sto lat tu nie byłam,myślałam,że już nie wrócisz.

Nadgoniłam trochę wątek i już wiem,że niektórzy mają "tajne" stadka cziłek:evil_lol: Ulv,myślałam,że masz tylko Żubra a tu takie delicje:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']No coś Ty! Chcesz, abym się wystraszyła?! :diabloti:[/QUOTE]

Cicho tam, zdjęcia dawaj, bo naślę na Ciebie moje groźne psy :D :diabloti:

[quote name='andegawenka']Trochę sie boję co Niutka na to powie:roll:[/QUOTE]

U mnie na początku zawsze Dee udaje wielką szefową, a później już się bardzo cieszy, ostatnio śpią w trójkącie Dee Wiki i Xenia jak jedno ciałko, myślę, że lubią swoje towarzystwo :)

[quote name='RUDA ZUZIA']Witam u dziewczynek i buziaki przesyłam:lol: Świetne zdjęcia,tylko trochę stare:evil_lol:
Sto lat tu nie byłam,myślałam,że już nie wrócisz.

Nadgoniłam trochę wątek i już wiem,że niektórzy mają "tajne" stadka cziłek:evil_lol: Ulv,myślałam,że masz tylko Żubra a tu takie delicje:lol:[/QUOTE]

Oj tam zaraz stare :eviltong:
No przerwę sobie robiłam, ale raz za czas wypadało by zdjąć pajęczyny z galerii ;)

No ba! Ulv to niebawem mnie przebije :D hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Dzięki Haniu.

Niutka nie lubi tej torebki więc chodzi do pracy na rękach. Pierwsza fotka zrobiona w pracy, kilka dni temu było zimno dlatego taka okutana:grin:[/QUOTE]
Proszę:)
Zapomniałaś dodać,że Niutka ma więcej kocyków niż niejedno niemowlę:eviltong:
Kocyk pod budką,kocyk na budce,kocyk w budce itp:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...