Jump to content
Dogomania

Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Żunia']rozładowuje się bestia, bo cały dzionek jest wykorzystywany.
wszystko jest chyba dograne. Z Handzią rozmawiałam, ktoś odbierze sunię z dworca. Czekam na namiary na osobę , która ma odbierać Jadzię.[/QUOTE]
Super /tylko jest problem z konten.Czy musi byc ?

Link to comment
Share on other sites

Bez kontenerka przewóz kosztuje 15.20 zł, a pies musi mieć kaganiec - wymogi PKP, niestety konduktorzy bardzo tego przestrzegają. No i nie wiem, czy Żunia weźmie Jadzię bez kontenerka - a od jakiegoś weta nie da się pożyczyć na chwilę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Bez kontenerka przewóz kosztuje 15.20 zł, a pies musi mieć kaganiec - wymogi PKP, niestety konduktorzy bardzo tego przestrzegają. No i nie wiem, czy Żunia weźmie Jadzię bez kontenerka - a od jakiegoś weta nie da się pożyczyć na chwilę?[/QUOTE]
Zapłacimy za to .Chyba ,ze żunia nie zawiezie bez tego ....
Nie mamy .Ja mam non stop sterylki bezdomniaków i bez kontenera nie mogę zostać .
Mam jeszcze koci ,ale chyba Jadzka nie wlezie ....Chyba ,ze na wcisk:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Zapłacimy za to .Chyba ,ze żunia nie zawiezie bez tego ....
Nie mamy .Ja mam non stop sterylki bezdomniaków i bez kontenera nie mogę zostać .
Mam jeszcze koci ,ale chyba Jadzka nie wlezie ....Chyba ,ze na wcisk:diabloti:[/QUOTE]

Hihi, no tak, zapomniałam, że panna ma gabaryty :diabloti: To już trzeba z Żunią dogadywać, na pewno ona nie ma kagańca dla niej, tzn. ma, ale inny rozmiar - trzeba by dać pewnie.

Link to comment
Share on other sites

To by było 2 razy po 15-20 zł. bo przesiadka w Lublinie jest .
Jak się trafi na konduktora - służbistę, to mogą być problemy.
Sunia jest ponoć trochę skręcona ( zdanie Handzi ) , w szybobusie nie ma przedziałów, pełno obcych ludzi, mnie nie zna.
Kontenerek moim zdaniem powinien być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']To by było 2 razy po 15-20 zł. bo przesiadka w Lublinie jest .
Jak się trafi na konduktora - służbistę, to mogą być problemy.
Sunia jest ponoć trochę skręcona ( zdanie Handzi ) , w szybobusie nie ma przedziałów, pełno obcych ludzi, mnie nie zna.
Kontenerek moim zdaniem powinien być.[/QUOTE]

Rozumie .Będziemy w takim razie wciskac w to co mamy .

Jak bedzie w kontenerze też się płaci ? Czy to nie ma nic do rzeczy ? Bo wyżej pisane było coś na ten temat .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Rozumie .Będziemy w takim razie wciskac w to co mamy .

Jak bedzie w kontenerze też się płaci ? Czy to nie ma nic do rzeczy ? Bo wyżej pisane było coś na ten temat .[/QUOTE]

Za psa w kontenerze/przenosce/torbie do transportu psów się nie płaci, musi mieć jedynie ksiązeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciw wściekliźnie.

Link to comment
Share on other sites

jak każą zapłacić, to zapłacę- psi bilet każę wypisać.
rozejrzę się i jak będzie można panienkę wypuścić na wolność, to niech siedzi pod siedzeniem albo na siedzeniu.
Numery mam.teraz kciuki proszę trzymać, żeby się to logistycznie nie posypało.

Link to comment
Share on other sites

Żuniu, po pierwsze, bardzo Ci dziękuję, że zechciałaś zająć się naszą ślicznotką. Zrezygnowałaś z jazdy busem na rzecz naszej panienki, jestem bardzo wdzięczna i nie tylko ja :loveu:
Jadzia będzie miała szelki, obróżkę zaciskową, kaganiec, adresówkę i kontenerek. Wszystkie koszty zwrócimy, aby tylko nasza Jadzieńka w końcu była u dusje :smile: Tam już szczęścia nie będzie dość :smile:
Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym osobom biorącym udział w tej "burzy mózgów" :smile:
Podróż Jadzi ma wyglądać tak:
Jadzia o 7 z minutami jedzie z Żunią do Warszawy, tam o 13.00 odbiera ją pani Martyna z fb, przetrzymuje ją do 17, potem odbiera ją Igam. Jadzia nocuje u niej do dnia następnego, w sobotę rano znowu przejmuje ją pani Martyna i wiezie ok. 11 do Poznania. Tam odbiera sunię dusje...Mam nadzieję, że to się uda wszystko bez żadnych komplikacji, trzymajcie kciuki dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

Martyna z FB to Szalony kot z Miau, jest tez na Dogo. :)
Wlasnie gadamy, chyba Ją wyrecze w sobote w podrozy do Poznania. Martyna ma robote w domu, a ja mam taniej w PKP, moge jechac IC, bedzie szybciej.
Proponuje ten pociag (czyli spotkanie na Centralnym ok. 8.30, a w Poznaniu 11.30)
[URL="http://rozklad-pkp.pl/bin/traininfo.exe/pn/88677/211075/153980/47431/51?ld=s2&seqnr=2&ident=av.079882.1343942766&date=04.08.12&station_evaId=5100065&station_type=dep&journeyStartIdx=1&journeyEndIdx=4&backLink=tp&"]http://rozklad-pkp.pl/bin/traininfo.exe/pn/88677/211075/153980/47431/51?ld=s2&seqnr=2&ident=av.079882.1343942766&date=04.08.12&station_evaId=5100065&station_type=dep&journeyStartIdx=1&journeyEndIdx=4&backLink=tp&

[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dokładnie :shake: Myślimy teraz o kobiecie, która wozi psiaki za zwrot kosztów pociągiem. Dobry kontakt z nią ma BeciaLublin. Może ona da radę przyjechać do Lublina i zawieźć Jadzię do Poznania. ..[/QUOTE]

To o mnie? Hmm, "kobieta, ktora wozi zwierzaki za zwrot kosztow" :evil_lol:
Ja bym tego tak nie nazwala. A zwrotu kosztow najczesciej nie stwierdzam. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']To o mnie? Hmm, "kobieta, ktora wozi zwierzaki za zwrot kosztow" :evil_lol:
Ja bym tego tak nie nazwala. A zwrotu kosztow najczesciej nie stwierdzam. :)[/QUOTE]
Przepraszam Cię ludka, miałyśmy tyle różnych opcji, że już po prostu się pogubiłam. Wiem już teraz, że wozisz psiki za darmo. Jeszcze raz przepraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Przepraszam Cię ludka, miałyśmy tyle różnych opcji, że już po prostu się pogubiłam. Wiem już teraz, że wozisz psiki za darmo. Jeszcze raz przepraszam :)[/QUOTE]

Zdarza sie, ze pomagam w transporcie. W miare kasy pokrywam tez koszty, zeby nie brac od DT i wolontariuszy. Tu jest DS, to chyba nie musze :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Dziękujemy Cromikowa za chęć pomocy, ale nie dałyśmy rady załatwić transportu do Poznania na 6 sierpnia. Właśnie odwiozłyśmy z handzią Jadzię na pociąg do Warszawy. Potem o 13-tej odbiera ją Martyna z fb, przetrzymuje do 17-tej. Następnie na nocleg Jadzię zabiera Igam do siebie. Rano w sobotę ludka zabiera Jadzię pociągiem Intercity do Poznania. Około 11 Jdzia wpada prosto w objęcia dusje [/COLOR]:loveu:
[COLOR=#000000]Podałyśmy Żuni 100 zł. Powinny wystarczyć na zapłacenie biletu na Intercity.[/COLOR]
[COLOR=#000000]50 zł, które przekazała [/COLOR][B]Sonia71 :loveu: i 50 zł od nas, czyli ode mnie i od handzi.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że tu zajrzałam :) Bo bym jutro Jadzie na 11 na Centralny wiozła ;)

Czyli jutro (w sobotę) do Poznania Jadzię wiezie Ludka, a nie Martyna?

Ja także bardzo dziękuję za pomoc w poszukiwaniu osoby do odbioru Jadzi dziś z Centralnego (Andzikie, Kapuszek, Paros, Zoji, Małej Czarnej :loveu: )

Domek na Jadziulkę gotowy, smaczki przygotowane ;)

Link to comment
Share on other sites

Igam, to ja handzia ;) Piszę z funi konta, bo jestem u niej i nie mogę zalogować się na swoim :)
Oczywiście zadzwoniłabym do Ciebie, żeby Cię o wszystkim poinformować. Na razie jesteś w pracy, więc nie chciałam przeszkadzać ;) Dzwoniła właśnie Żunia, stoi w 40 os. kolejce do kasy w Lublinie. Nikt nie chciał jej przepuścić...:shake: Więc Jadzia nie zdąży odsiusiać się w Lublinie, mam nadzieję, że wytrzyma. Pani Martyna potwierdziła, że odbierze Jadzię o 13. Tak więc na razie czekamy na dalsze wieści.
Bardzo Ci dziękuję za gościnę dla Jadzi :)

Link to comment
Share on other sites

Jadzia już przekazana. Pociąg się opóźnił, ale dzięki Bogu samolot Żuni też i mogła spokojnie sobie dalej polecieć :) Jadzia była grzeczna i wszystko przebiegło bezproblemowo :) Teraz czekamy na wieści od pani Martyny, a potem od Igam :cool3:, dzwoniła do mnie i pytała co Jadzia lubi i w ogóle ;) Dzięki dziewczyny z całego serca :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...