Jump to content
Dogomania

Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dusje']Na forum szczurkow ktos oferuje transport pociagiem ok 10.08 z W-wy do Swinoujscia przez Szczecin.Zarejestrowalam sie i wyslalam do tej osoby PW.[/QUOTE]
To by było super, dzwoniłam do pana Przemka, ale nie odbierał. Dzisiaj dalej będę próbować. Kiedyś już też tak kilka razy próbowałam i się udało. Jadzia dzięki Bogu dobrze znosi podróże, jechała już raz do Warszawy i z powrotem :) Jest bardzo grzeczna w podróży :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Sytuacja ulegla zmianie - ancyk1 nie da rady przenocowac Jadziulki wiec propozycja Sary nie do odrzucenia :cool3:[/QUOTE]

Nie ma sprawy, do 11 sierpnia włącznie może Jadzia u mnie być:-). Potem, 12.08 wyjeżdzam na urlop. Z tym, ze ja mieszkam w Gorzowie, nie w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Niestety tak, jakieś zdaje się jeszcze 120 km od Poznania.[/QUOTE]

Kurcze .....Bedzie problem bo jak ktos od nas jednak bedzie musiał zawiezc ja pociągiem to najlepiej byłoby do Poznania .
Dzi ekuje ,ze jesteś .Nadal szukamy nic jeszcze nie ustalone więc zobaczymy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Zgadzam się z Tobą .Uważam ,ze im mniej ,,poczekalni,,tym lepiej .Pomimo ,ze Jadzia jest otwarta i nie strachliwa na pewno przezyje stres .Juz sam fakt ,ze nie będzie ze mną i opuści miejsce w którym była długo .Jedyne czego bardzo się boje to to .zeby nie zwiała ....Jest sprytna .
Mozesz mi podac jak tam wejść na ten transportowy zapytam o cenę paliwa .[/QUOTE]

wiadomo już jaki jest koszt tego przejazdu? czy juz nie bierzecie tego pod uwage?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cromikowa']wiadomo już jaki jest koszt tego przejazdu? czy juz nie bierzecie tego pod uwage?[/QUOTE]

Na transportowym 290 zl w jedna strone no i drugie 290 powrot

Niestety,opcja PKP ze szczurzego forum odpada.Wlasnie dostalam odp.
.

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

Na miau znalazlam 2 osoby jezdzace PKP na trasie Poznan-Lublin-Poznan.Zarejestrowalam sie, ale jako poczatkujaca nie mam mozliwosci wysylania PW, wiec puscilam dzisiaj prosbe do kilku osob z dogo o pomoc w wyslaniu PW do tych osob no i czekam teraz na odzew.

Jutro w nocy wyjezdzam i we srode bede juz w Kamieniu. Moge miec bardzo kiepska lacznosc z netem lub wogole jej nie miec ale bede w kontakcie tel z funia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Madziu ja mogę zadzwonić do BasiaD ona na miau działa też (tak mi się wydaje ;))
Ale Jadzia do Tosi
[*] podobna!!!!Magduś wielkie ukłony dla Ciebie!!!![/QUOTE]

Romenko, jesli dasz rade to bardzo prosze.Jedna osoba juz odmowila mi posrednictwa a Jadziula nadal bez transportu.Zaraz puszcze do Ciebie PW z konkretami.Dziekuje Ci bardzo :lol:
Masz racje kochana, jest w niej jakies podobienstwo do Tosienki...madre ,poczciwe,kochane slipia?:loveu:
No a z tymi uklonami to...no wiesz :oops: Ciesze sie,ze bedzie nasza :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kochani może być tak że Jadzia do Warszawy przyjedzie po drugim jeśli nic innego nie wymyślimy ale wtedy trzeba będzie szukać transportu Warszawa Poznań lub dalej...:shake: i w razie konieczności Jadzię gdzieś przetrzymać do czasu tego transportu bo mnie TZ nie pozwoli na pewno :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Słuchajcie może by założyć wydarzenie na fb a nóż ktoś się napatoczy z transportem ?[/QUOTE]
Zaloz romenko,jesli mozesz :cool3: Moze tam cos i ktos....?
Warszawa tez by pasowala wiec popatrze kto jezdzi.Chyba ajlii i jubu ale sprawdze dokladnie.


Edit: teraz spojrzalam i z Wwy do Poznania ponad 300 km a jeszcze droga powrotna :shake: przy zamawianym transporcie.

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Utworzyłam wydarzenie ale ostrzegam po raz pierwszy to robiłam: [URL="http://www.facebook.com/events/208839822575687/?context=create"]www.facebook.com/events/208839822575687/?context=create[/URL][/QUOTE]
Już zaglądam :) Dzięki za wydarzenie :) OJ, coś nie mogę znaleźć, podaj jeszcze raz link :)

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Już zaglądam :) Dzięki za wydarzenie :) OJ, coś nie mogę znaleźć, podaj jeszcze raz link :)[/QUOTE]

Mi wchodzi jak klikam ale na wszelki wypadek jeszcze raz: [url]www.facebook.com/events/208839822575687/?context=create[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Jeśli będziecie potrzebować przetrzymania Jadzi na noc w Warszawie (jeśli ona łagodna do suń i dzieci ;)) to zapraszam[/QUOTE]
Igam ale to może być kwestia 2-3 nocy, co wtedy? Ale dziękujemy za propozycje :)

Kochani musimy zacząć działać !!! Jakby mała znalazła się w Warszawie trzeba wtedy koniecznie transport do Poznania albo do Kamienia Pomorskiego!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Igam ale to może być kwestia 2-3 nocy, co wtedy? [/QUOTE]
Jeśli ona grzeczniutka to nie powinno być problemu :) mieszkam w bloku bez windy, ale ona z chodzeniem po schodach chyba nie ma problemu?

Pytałam kolegę poznaniaka czy może będzie jechał w najbliższym czasie do Poznania.
Będzie, ale tylko do Wrześni w najbliższy piątek lub sobotę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...