Jump to content
Dogomania

Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

[quote name='romenka']Anabelka jeszcze nie wie kiedy :( Dam znać jak najszybciej!!!Ja jutro dowiem się kiedy będę wyjeżdżać do Sobieszewa w Gdańsku ale pewnie ok 12-stego. Dusje w razie czego masz mój telefon ja na playa mam za darmo ;) Co do jarmarku to raczej nie damy rady bo płyniemy do Bornholm właśnie z tego Sobieszewa (między nami mówiąc mam nadzieje że to wyjazd zaręczynowy ;))[/QUOTE]
Ach, więc jeszcze taka opcja jest, że Jadzię trzeba by było dostarczyć do Warszawy ok. 12-go sierpnia? I wtedy z Tobą pojechałaby do Sobieszewa? Tam dusje by sobie odebrała w końcu to swoje szczęście?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tylko tym weekendem dysponuje, w następnym - 10-12 sierpnia - już nie pomogę

Hadziu, dałam Ci swój tel - zadzwoń, albo podaj swój to ja zadzwonię, bo się pogubiłam [I](myślałam, że ona jak najszybciej ma do Poznania i potem Dusje dotrzeć?)
[/I]
Myślę, że Jadzia szybciej znajdzie transport z Poznania niż Gdańska (żeby Dusje już nie jeździła).
Bo ta dziewczyna, z tego co pamiętam, jedzie z Warszawy do Poznania w najbliższą sobotę przed południem (?)
Ja i mój dom są do dyspozycji od piątkowego popołudnia.
Jeśli ktoś mógłby przywieźć Jadzie do Warszawy w piątek popołudniu to zapraszam do siebie - oferuję nocleg, żeby ta osoba nie wracała tego samego dnia, tylko sobie może jeszcze sobotę spędziła w stolicy (jeśli będzie chciała oczywiście :) )

Nie wiem jak jeszcze inaczej mogłabym pomóc...

Edited by Igam
Link to comment
Share on other sites

handzia-chyba nie przeszło to Pw z kontem bo nie mam

podziwiam Was ze tak sprytnie to próbujecie ogarnąć -szacun!ja przy moich suniach,a szczególnie Patyśce spanikowalam jednak (może dlatego że byłam sama a was jest tyle do konsulatcji)i mimo jakiś tam osob do kilku podwózek po kawałku musialam wybrać caly płatny transport (nie wszsytkim się to podobało ale odpowiedzialnośc i sumienie było moje i na mnie spoczywał obowiązek zrobienia wszystkeigo by droga byla bezpieczna)-od początku do końca ,jedna obca osoba i jeden samochód,dzięki ludziom z sercem udało się spłacić.

a tu Jadzia-wiercipięta bedzie musiała "zaliczyć" kilka obcych osob i kilka nowych miejsc,samochody,pociąg ,pamiętajcie o tych dobrych szelkach ,i smyczy przypiętej do obróżki i szelek ,adresatce aby był numer ważny ...-nieraz male detale mogą umknąć w całym organizowaniu.... ale dobrze że macie wiarę że to się uda i sunia w końcu bedzie w swoim DS-powodzenia !i w organizacji żeby wszsytko wyszło i Jadzi by byla szczęśliwa w DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Ja tylko tym weekendem dysponuje, w następnym - 10-12 sierpnia - już nie pomogę

Hadziu, dałam Ci swój tel - zadzwoń, albo podaj swój to ja zadzwonię, bo się pogubiłam [I](myślałam, że ona jak najszybciej ma do Poznania i potem Dusje dotrzeć?)
[/I]
Myślę, że Jadzia szybciej znajdzie transport z Poznania niż Gdańska (żeby Dusje już nie jeździła).
Bo ta dziewczyna, z tego co pamiętam, jedzie z Warszawy do Poznania w najbliższą sobotę przed południem (?)
Ja i mój dom są do dyspozycji od piątkowego popołudnia.
Jeśli ktoś mógłby przywieźć Jadzie do Warszawy w piątek popołudniu to zapraszam do siebie - oferuję nocleg, żeby ta osoba nie wracała tego samego dnia, tylko sobie może jeszcze sobotę spędziła w stolicy (jeśli będzie chciała oczywiście :) )

Nie wiem jak jeszcze inaczej mogłabym pomóc...[/QUOTE]
Igam, wielkie dzięki za pomoc, za to że jesteś gotowa przetrzymać nam ślicznotę, ciągle myślę o tym transporcie do Warszawy, musimy go znaleźć do piątku...Zaczynam już panikować...Ja do Warszawy nie mogę podjechać, ewentualnie do Lublina, zaraz napiszę do wszystkich ciotek z Lublina, może znajdą kogoś, kto przerzuciłby dalej Jadzię do Wawy...Dzięki za numer, zadzwonię do Ciebie jak tylko będę coś wiedziała więcej :)
Sonia, dzięki za rady, zastosujemy się, bo Jadzia to niezła spryciara ( pamiętam jak ją zabralam ze schronu, wyrwała mi się przy ruchliwej ulicy, łapałam ją w locie, rzucając się na ziemię :evil_lol:, kierowcy mieli ubaw :evil_lol:)
Co do nr konta, to moja skleroza martwi mnie coraz bardziej ;) Zaraz wysyłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cromikowa']Ja też czekam na info, czy moja pomoc będzie potrzebna, bo widzę że tu spore zamieszanie się zrobiło i chyba brak konkretnego planu? Czasu coraz mniej....[/QUOTE]
Dokładnie :shake: Myślimy teraz o kobiecie, która wozi psiaki za zwrot kosztów pociągiem. Dobry kontakt z nią ma BeciaLublin. Może ona da radę przyjechać do Lublina i zawieźć Jadzię do Poznania. Z Poznania odebrałaby ją dusje. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Chyba, że wcześniej znajdzie się ktoś, kto w piątek wieczorem będzie mógł zawieźć Jadzię do Warszawy z Lublina. Wtedy Igam ją przejmie, przenocuje i "poda dalej" pani Martynie z fb na pociąg do Poznania , uff...

Link to comment
Share on other sites

Kochani Anabela nie przyjedzie w ten piątek tylko dopiero po niedzieli :placz: Przykro mi :placz: Dzisiaj nawet próbowałam namawiać przyjaciółki męża bo jedzie do Świnoujścia na prom ale to nie jego samochód i będzie cały zapakowany :shake: Będę myślała ale czasu coraz mniej :-( Przepraszam!!!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Napisałam jeszcze do jednej osoby z dogo co ma lokalizacje Gdańsk- Kołobrzeg to wtedy jakbym już wiedziała kiedy dokładnie będę jechała do tego Sobieszewa to można by było w ten sposób może? Nie wiem ja już głupieje z tego myślenia:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']jak pisałam kiedyś mialam na uwadze Jadzie w miom bazarku ...ale dopiero dzisiaj go rozliczylam i to chyba dobrze;) bo teraz jest potrzeba ,to nie dużo 24zł....do 30zł.zaokrąglę .

proszę o konto :) i potwierdzenie jak dojdą na wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228996-rozliczamy-KOBIECY-ZAWRÓT-GŁOWY-szczebrzeszyńskA-NelkA-12-07[/URL][/QUOTE]

przelew poleciał -zaokrąglony 100% :) czyli wpłata 50zł.
24zł. proszę potwierdzić na bazarku-link wyżej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dokładnie :shake: Myślimy teraz o kobiecie, która wozi psiaki za zwrot kosztów pociągiem. Dobry kontakt z nią ma BeciaLublin. Może ona da radę przyjechać do Lublina i zawieźć Jadzię do Poznania. Z Poznania odebrałaby ją dusje. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Chyba, że wcześniej znajdzie się ktoś, kto w piątek wieczorem będzie mógł zawieźć Jadzię do Warszawy z Lublina. Wtedy Igam ją przejmie, przenocuje i "poda dalej" pani Martynie z fb na pociąg do Poznania , uff...[/QUOTE]

I jak, uda się namówić?

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam gotowość przewiezienia suni pociągiem do Wawy.
Wczoraj wysłałam pw do Handzi z namiarami na siebie, ale do chwili obecnej nikt się ze mną nie skontaktował.
Ktoś musiałby odebrać ode mnie sunię o godz. 13.00 na dworcu, bo ja muszę łapać następne połączenie.

Link to comment
Share on other sites

wszystko juz prawie dograne .....od kilku godzin wisimy na tel.Tylko żunia ma chyba tel wyłaczony bo handzia się nie moze dodzwonić .....
Handzia wejdzie koło 21 bo jeszcze z prqcy nie dotrała.
Lecę na chwilę do dzieciuków zaraz wracam ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...