Jump to content
Dogomania

Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, przybywam tu z wątku transportowego, 6 sierpnia jadę z Zielonej Góry do Kołobrzegu, patrzyłam na trasę jaka was interesuje i widzę, że z Zamościa do Kamienia pokrywa się ona od miejscowości Międzyrzecz z moją trasą, więc mogłaby zabrać sunię z Międzyrzecza i dowieźć prosto do Kamienia Pomorskiego. Oczywiście jeśli uda się zorganizować transport do Międzyrzecza na ten dzień. Będę jechała z mężem i naszymi dwoma psami, także miejsce mam tylko dla małego psa, który siedziałby ze mną z przodu "w nogach" ;) bagażnik zajmą moje smoki, a tylną kanapę bagaże (jedziemy na urlop).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cromikowa']Witam, przybywam tu z wątku transportowego, 6 sierpnia jadę z Zielonej Góry do Kołobrzegu, patrzyłam na trasę jaka was interesuje i widzę, że z Zamościa do Kamienia pokrywa się ona od miejscowości Międzyrzecz z moją trasą, więc mogłaby zabrać sunię z Międzyrzecza i dowieźć prosto do Kamienia Pomorskiego. Oczywiście jeśli uda się zorganizować transport do Międzyrzecza na ten dzień. Będę jechała z mężem i naszymi dwoma psami, także miejsce mam tylko dla małego psa, który siedziałby ze mną z przodu "w nogach" ;) bagażnik zajmą moje smoki, a tylną kanapę bagaże (jedziemy na urlop).[/QUOTE]

Czekaj złociutka a ten Międzyrzecz to gdzie ???Zaraz w google zerkne

Link to comment
Share on other sites

Cromikowa :lol: Dziekuje za chec pomocy ale cos mi sie nie zgadza z tym Miedzyrzeczem.Jeden na polnocy a drugi k Lublina. Czy to nie idzie przypadkiem o Miedzychod?
Pewnie bedziecie przejezdzac przez Gorzow Wlk i chyba najprosciej byloby Jadzie zabrac stamtad.Pytanie jak ja tam dowiezc i kto ewentualnie moglby ja przetrzymac dzien lub dwa?:niewiem:

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']U nas w lubelskim jest Międzyrzec podlaski, może to ten?[/QUOTE]

Jest, ale czy to mozliwe zeby z Z Gory jechac ta droga do Kolobrzegu? Cos jakby na okretke :cool3:
Super ze kaska dotarla :lol: Teraz tylko ten transporcik :modla:

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Jest, ale czy to mozliwe zeby z Z Gory jechac ta droga do Kolobrzegu? Cos jakby na okretke :cool3:[/QUOTE]
O, kurde...Coś jakby bardzo na okrętkę, nie doczytałam tego :lol: Pewnie o inny Zamość chodzi.
Ale ze mnie gapa :shake:, przecież wyraźnie dziewczyna napisała, że z Ziel. Góry jedzie, tak się podjarałam, że może coś mamy...szkoda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']O, kurde...Coś jakby bardzo na okrętkę, nie doczytałam tego :lol: Pewnie o inny Zamość chodzi.
Ale ze mnie gapa :shake:, przecież wyraźnie dziewczyna napisała, że z Ziel. Góry jedzie, tak się podjarałam, że może coś mamy...szkoda...[/QUOTE]

Moze Cromikowa miala na mysli ten: [B]Zamość, Szubin gmina - Szubin gmina (PL, 89-203) k Bydgoszczy?

[/B]Jesli dobrze kombinuje, to bedzie jechac przez ten Gorzow Wlk i tam musialaby dojechac Jadzia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dusje, ciągle szukamy... Teraz sezon urlopowy, to może coś się trafi, myślałyśmy dzisiaj, żeby chociaż do Warszawy ją dowieźć, potem może PatiC do Poznania by ją podwiozła...Kombinujemy z funią na wsystkie sposoby.[/QUOTE]

Ja tez popytalam tam, gdzie istnialo duze prawdopodobienstwo jechania w tym kierunku.Niestety, nic z tego :shake: Moze ewentualnie bedzie mozliwosc z Poznania do Szczecina ale nie wiadomo czy wypali DS dla tamtego psiaka,babki czekaja na wynik wizyty przedadop. Nawet jesli bedzie OK to i tak Jadziula musialaby na czas dotrzec do Poznania.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/transportd.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/transportd.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2545/transportd.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/URL]

Oj dziewczyny ;) trochę słabo widać, ale moja trasa do Kołobrzegu łączy się z Waszą trasą właśnie w Międzyrzeczu (punkt B), dalej w Gorzowie oczywiście też, więc jeśli tak będzie łatwiej to mogę ją zabrać z Gorzowa. Pewnie musiałybyście znaleźć kogoś z Międzyrzecza lub Gorzowa, kto by ją przenocował, żeby na niedzielę (ja jadę w poniedziałek) uzgodnić transport z Zamościa. Na wątku transportowym jest pati:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220003-Oferuję-transport-w-dowolne-miejsce-w-Polsce"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220003-Oferuję-transport-w-dowolne-miejsce-w-Polsce[/URL]

Ona jest z Radomia, to też jest na trasie

Dodam jeszcze tylko, że mój transport jest bezpłatny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Tymczasem prezent dla naszej Madziuni z krainy tulipanów .Z zyczeniami zdrówka nieustającego !!:loveu:

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=is1SOzVpPyY&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE]

Jadziula slodka jak malinka :loveu: a Majeczka przeurocza :loveu: Dzieki funiu za zyczonka i filmik :lol:

Wyglada na to,ze noca niezle sie zakrecilysmy z handzia :evil_lol: i przypuszczam,ze gdybysmy umawialy sie w Miedzyrzeczu to jedna z nas pojechalaby do tego Podlaskiego a druga na polnoc, haha :megagrin:


Napisalam PW do ancyk1 z zapytaniem o nocleg dla Jadziulki i czekam na odpowiedz. Na dogo jest jeszcze czia,ktora mieszka niedaleko Miedzyrzecza,ale zaczekajmy na wiesci od ancyk1.

Musi sie udac i juz :cool3: Fajnie,ze Cromikowa chce podjechac do Kamienia.Zapraszam na pycha obiadek i odpoczynek przed dalsza podroza :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jest cudowna wiadomosc od ancyk1 - przenocuje Jadziulke z niedzieli 5/08 na poniedzialek 6/08 :multi:

Czekam jeszcze na podanie przez ancyk, czy Jadzia ma dojechac do Miedzyrzecza czy do Gorzowa ale juz mozna szukac transportu do jednej z tych miejscowosci :cool3:

funiu, napisz prosze instrukcje obslugi Jadzi, bo ancyk ma dzidzie 2 letnia i dobrze zeby wiedziala cos wiecej.
Czy dasz Jadziulce troche karmy zeby miala co zjesc u ancyk?

P.S. Musze wyjsc na jakas godzinke ale niebawem wracam na dogo

Link to comment
Share on other sites

Jadzia kocha dzieci .Przynajmniej moje :cool3:
Ona nie lubi niektórych obcych i potrafi postraszyć ,ale dzieci nie na pewno nie .
Oczywiscie ,ze dam karmę .ALe znając Jadzię jak zwęszy domowe zapachy na sucha się wypnie .:evil_lol:
Musze uciekac z dogo bo mam migrenę ,ze aż wywala mi gały a mózg faluje .....
Madzia jutro moze sie dogadamy .Trzymaj dzisiaj reke na pulsie .Z kochaną ancyk .

Ps .Jedyne na co tzreba zwrocić uwagę to zabezpieczenie przed ucieczka bo Jadzia jest zwiercona .I moze nie tyle zwieje aby ucieć ale po to by zwiedzic okolicę .Zabezpiecze ją w szelki i obrózkę z adresowką .

Link to comment
Share on other sites

No to świetna wiadomość :) jak pisałam, mi jest bez różnicy czy Gorzów czy Międzyrzecz, bo będę jechała przez obie miejscowości (w prawdzie obie mają obwodnice, ale to nie problem zjechać do miasta), co do godziny to pewnie wyjedziemy koło 8-9, a do Gorzowa z Zielonej Góry jedzie się ok 1,5h , ale to jeszcze możemy ustalić, bo w sumie to jedziemy na wczasy, więc nic nas nie goni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Jadzia kocha dzieci .Przynajmniej moje :cool3:
Ona nie lubi niektórych obcych i potrafi postraszyć ,ale dzieci nie na pewno nie .
[B]Oczywiscie ,ze dam karmę[/B] .ALe znając Jadzię jak zwęszy domowe zapachy na sucha się wypnie .:evil_lol:
Musze uciekac z dogo bo mam migrenę ,ze aż wywala mi gały a mózg faluje .....
Madzia jutro moze sie dogadamy .Trzymaj dzisiaj reke na pulsie .Z kochaną ancyk .

Ps .Jedyne na co tzreba zwrocić uwagę to zabezpieczenie przed ucieczka bo Jadzia jest zwiercona .I moze nie tyle zwieje aby ucieć ale po to by zwiedzic okolicę .Zabezpiecze ją w szelki i obrózkę z adresowką .[/QUOTE]

'funiu, tyle tej karmy co trzeba na pobyt u ancyk, bo kobieta chciala specjalnie dla niej kupic a przeciez to dodatkowy klopot. Fajnie, ze przenocuje Jadziulke i za to jestem jej bardzo wdzieczna :lol:

Na Jadzie i czworonoznych gosci bedzie czekala u mnie super wyzerka i mam nadzieje ze zjedza z apetytem ;)

Cromikowa :lol: juz pisalam ale jeszcze raz: zapraszam na jedzonko i odpoczynek po dlugiej podrozy i jeszcze raz dziekuje za pomoc. Jadzience pewnie obojetne te nasze zmagania, ale nam dodaja one sil do dzialania :cool3: Doceniamy ogromnie i dziekujemy, a goscie zawsze mile widziani :lol: Czekamy na Was :multi:

Link to comment
Share on other sites

dzięki dusje, dla nas to sama przyjemność jak możemy pomóc ;) podróż dla nas nie taka daleka, ogólnie jak na nasze wyjazdy to powiedziałabym jedna z najkrótszych ;) zobaczymy jaki będziemy mieć czas i jaka będzie pogoda, bo jak będzie słonecznie i ciepło to pewnie będziemy pędzili jak najprędzej nad morze i wpadniemy dosłownie na chwilkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...