Jump to content
Dogomania

Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Ryniu123

gdzie mam kasę i ile wpłacić na ogłoszenia? Może do Ciebie Justyno? Napisz na PW ile mniej więcej trzeba.
Czy Bohun był u Dawidowicza? Wet powiedział że przyjmie go gratis i rtg zrobi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryniu123']gdzie mam kasę i ile wpłacić na ogłoszenia? Może do Ciebie Justyno? Napisz na PW ile mniej więcej trzeba.
Czy Bohun był u Dawidowicza? Wet powiedział że przyjmie go gratis i rtg zrobi.[/QUOTE]

Rysiu, wrzuć, ile możesz i masz ochotę na konto fundacji.
Mam nadzieję, że ogarnę się z ogłoszeniami w przyszłym tygodniu.
O Bohunie nie mam, niestety żadnych informacji...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Ją namówię na wizytę w Krzykosach...
Dzisiaj była u Figi - będzie przeniesiona do innego, większego pomieszczenia z jeszcze jedną sunią. Do tej pory była w kojcu, jednym z wielu stojących w rzędzie. Jak człowiek się do niej zbliżał, był już niezły hałas szczekających psów z bliższych wejściu kojców. To był sygnał "UWAGA!" dla Figi. Jeszcze zanim dotarli do niej ludzie, którzy brali ją na spacer, była już mocno zaniepokojona. Magda zaleciła, żeby póki co nie zabierać jej na spacery, tylko oswajać z obecnością "statycznego" człowieka, np. siąść przy niej i czytać sobie książkę, pić kawę itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Mam nadzieję, że Ją namówię na wizytę w Krzykosach...
Dzisiaj była u Figi - będzie przeniesiona do innego, większego pomieszczenia z jeszcze jedną sunią. Do tej pory była w kojcu, jednym z wielu stojących w rzędzie. Jak człowiek się do niej zbliżał, był już niezły hałas szczekających psów z bliższych wejściu kojców. To był sygnał "UWAGA!" dla Figi. Jeszcze zanim dotarli do niej ludzie, którzy brali ją na spacer, była już mocno zaniepokojona. Magda zaleciła, żeby póki co nie zabierać jej na spacery, tylko oswajać z obecnością "statycznego" człowieka, np. siąść przy niej i czytać sobie książkę, pić kawę itp.[/QUOTE]

ta metoda mozna duzo osiagnac... widzialam czesto jakie pozytywne daje rezultaty...

Link to comment
Share on other sites

Kochani Święta się zbliżają, czas pomyśleć o prezentach... a u nas duży wybór. Zapraszam na bazarek. Dochód z niego przeznaczony będzie na Akcję Kastracja Fundacji Przyjaciele Czterech Łap- Justyna Klimek jest sprzedawczynia na tym bazarku, ja zajmuję się reklamą.
Liczymy na obecność, zawzięta walkę i udane zakupy.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-świąteczne-prezenty-Akcję-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18059609#post18059609[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witamy, nową przybyszkę :)

Zapraszam na bazarek sterylkowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-Akcj%C4%99-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18067648#post18067648"]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-Akcj%C4%99-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18067648#post18067648 [/URL]
:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :)
Jak idzie lektura "Sygnałów uspokajających"? Ja już jestem w fazie testów tych pierwszych sygnałów - działają!

Jeśli ktoś nie ma jeszcze tej lektury, a chce mieć, niech mówi - prześlę :)

Jutro rano wyjeżdżam, niestety nie do Krzykosów, tak jak planowałam,ale na dalsze szkolenie do stolicy.

Mam nadzieję, że jeszcze w grudniu pojawię się w Krzykosach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Dobry wieczór :)
Jak idzie lektura "Sygnałów uspokajających"? Ja już jestem w fazie testów tych pierwszych sygnałów - działają!

Jeśli ktoś nie ma jeszcze tej lektury, a chce mieć, niech mówi - prześlę :)

Jutro rano wyjeżdżam, niestety nie do Krzykosów, tak jak planowałam,ale na dalsze szkolenie do stolicy.

Mam nadzieję, że jeszcze w grudniu pojawię się w Krzykosach.[/QUOTE]

A to potem jakis egzamin bedzie,czy cóś???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...