Jump to content
Dogomania

lektury onkarzy


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ania skala']Czesc Beata Wilk , tu Ania Skala Majewska slyszalam ze masz meza niemca i licencje SV pokaz komus ja jak to wyglada bo znajac Ciebie 17 lat w zyciu zadnych papierow mi nie pokazywalas. Masz pozdrowienia od Marka Strzeleckiego. Masz wyszkolic dobrze Edoxa ON ktory sie u mnie urodzil. Niewierze ani jeden twoj kit ktory wkladasz ludzia w glowe pokasz sie sama wreszcie na zawodach a nie chodzisz i pierd.....ludzią glupoty a tak wogule to cie serdecznie pozrawiam i przykazji marek makuch przesyla gorące buziaczki[/quote]czesc aniu:evil_lol: .przede wszystkim gratulacje dla twojego[znaczy sie na wspolwlasnosc psiaka].widzialam go wtedy bedac u ciebie i w poznaniu-super ci wyrosl chlopak:loveu: .nie znasz mnie 17 lat tylko o wiele mniej.bo bvaaardzo dlugo sie nie widizalysmy a od wielu na pewno 11 lat nie wiesz o mnie nic.chyba tylko tyle co ci zdawkowo powiedizalam.moje zakrety zyciowe nie sa tajemnica-pisalam tez o tym na forum tutaj,ze popelnilam fatalne bledy,wdalam sie w glooopie sytuacje z mojej winy.i tego nei ukrywam.pisalam tez o tym ze jak zycie czlowieka skopie w tylek to staje sie troszke madrzejszy i bardziej z dystansem .oraz to ze moje poczatki z onkami byly fatalne z mojej winy.
na szczescie nie musze sie tobie ani nikomu tlumaczyc ze swojej pracy-to juz mam ZA soba-chec bronienia sie.
aniu-nie wiem skad taki wybuch u ciebie.naze spotkania nie byly nie mile ani w zaden sposob nie byly zabarwione niechecia.czyzbys udawala?nie staje nikomu na drodze.mam za meza kogo mam.robie co robie.wiesz rownie odbrze jak ja ze nie mnie ciebie uczyc ani tobie mnie.dziekuje za pozdrowienia od Marka Strzeleckiego.juz mi je przekazala Sawa.Jak rowniez od Marka.na swoje zycie patrze z dystansem i wiem jakich bledow sie wystrzegac.
na pierwszym miejscu jest nie wdawanie sie w zadne polskie piekielka.
zycze ci duzo sukcesow szkoleniowych,wystawowych,hodowlanych i osobistych.
ps.aniu dodam tylko ze ja podkreslam zawsze ze jestem miernota szkoleniowa i daleko mi do autorytetow i fachowcow.jako zawodnik odwagi mi starcza wylacznie do startow na malych zawodach i to w malutkich dziurach gdzies w europie.takie zawody nic nie znacza -jestem absolutnie bez ambicji jesli chodzi o starty.nazwisko mam tez inne, ale oczywiscie i tak to nic nie zmienia poniewaz mnie nikt nie zna i fajnie bo [powtarzam]nie jestem osoba ktora by dbala o znanie mnie badz zabiegala o to w jakikolwiek sposob.psy ode mnei od wielu,wielu lat zdaja egzaminy wzwiazkowe,namawiam rowniez na czlonkowstwo w zkwp,popieram hodowle psa rasowego,porzadna prace skzoleniowa itd.pracuje sobie cichutko [jako miernota szkoleniowa-przypominam]i nikomu nie wadze ani nie stanowie konkurencji.poniewaz jak zauwazylas slusznie-jestem nikim.:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania skala']:crazyeye:cześć a ile Beata bierze za szklonie???[/quote]nic.nie biore nic za szkolenie.
niem am rowniez hodowli,wogole nie mam onkow-zakaz taki mam:D.meza mam z hondurasu.seksu nei uprawiam bom brzydka i gruba sie zrobila[znaczy sie to w sumie zaaawsze taka bylam].
a tak na serio-nie martw sie aniu-nie mam dochodow ze szkolenia.szkoda ze zamiast rozmawiac piszesz w takim tonie ...to smutne bo nie przypominam sobie zebym kiedykowliek zrobila ci kryzwde albo dzialala w jakikolwiek sposob na twoja niekorzysc.zawsze dla mnie bedizesz super dziewczyna z ogromnym powerem do pracy z psami-taka cie pamietam od momentu elzy.
nie wiem czy spyder od edoxa jest zadowolony ze wspolpracy ze mna.bardoz mi przykro ze edox ma problem ze zgryzem bo to piekny pies-caly czas mam nadzieje ze jakos sie to wyprostuje:(.urodzil sie u ciebie?rozumiem ze juz pewnie od dawna nie mieszkacie na zoliborzu?no iwdizsz jaka ja opozniona w rozwoju jestem?czy twoj maz nadal pozoruje?jak tam dziecko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Jesli chodzi o moje psy to są hodowlane i wyszkolone i niemusze startowac na zawodach za granica tylko u nas w polsce a nie sie uktuwac i nic nierobi gadac ja tez duzo potrafie i startuje unas w kraju jesli chodzi o scislosc.[/quote]aniu-oczywiscie ze duzo potrafisz.bardzo mi przykro ze nie mam odwagi ze swoim poziomem pkazywac sie gdziekolwiek[na obi w poznaniu mialam taka trzesawe ze o malo zupenioe nie zeszlam z nerwow-ja po prostu sie nie nadaje:shake: ,pamietasz wtedy zesmy na siebie wpadly....startowalam z sunia znajomej...nawet pod jej nazwiskiem:p ].oczywiscie ze nalezy startowac w polsce.jak juz ci zyczylam-zycze jeszcze raz-duzo sukcesow.
juz niedlugo nie bedizesz musiala sie denerwowac ze istnieje ktos taki jak ja bo po prostu bede przyjezdzala do polski tylko na weekendy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']aniu-oczywiscie ze duzo potrafisz.bardzo mi przykro ze nie mam odwagi ze swoim poziomem pkazywac sie gdziekolwiek[na obi w poznaniu mialam taka trzesawe ze o malo zupenioe nie zeszlam z nerwow-ja po prostu sie nie nadaje:shake: ,pamietasz wtedy zesmy na siebie wpadly....startowalam z sunia znajomej...nawet pod jej nazwiskiem:p ].oczywiscie ze nalezy startowac w polsce.jak juz ci zyczylam-zycze jeszcze raz-duzo sukcesow.
juz niedlugo nie bedizesz musiala sie denerwowac ze istnieje ktos taki jak ja bo po prostu bede przyjezdzala do polski tylko na weekendy.:evil_lol:[/quote]


No nie no....Ayshe zawiodlam sie. Myslalam ze zalatwisz to w sposob ON-kowy- raz a dobrze i po zawodach a ty tu sie jeszcze tlumaczysz....Jak Cie lubie za te ON-kowe maniactwo tak czuje ze ktos powinien skonczyc plesc glupoty....

Pozdrawiam
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Czesc Beata Wilk , tu Ania Skala Majewska slyszalam ze masz meza niemca i licencje SV pokaz komus ja jak to wyglada bo znajac Ciebie 17 lat w zyciu zadnych papierow mi nie pokazywalas. Masz pozdrowienia od Marka Strzeleckiego. Masz wyszkolic dobrze Edoxa ON ktory sie u mnie urodzil. Niewierze ani jeden twoj kit ktory wkladasz ludzia w glowe pokasz sie sama wreszcie na zawodach a nie chodzisz i pierd.....ludzią glupoty a tak wogule to cie serdecznie pozrawiam i przykazji marek makuch przesyla gorące buziaczki[/quote]
bbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aż dreszczy dostałam .Tyle jadu i nienawiści !!:shake: Beata nie dziwie Ci się teraz ,ze w Polsce nie chcesz brać udziału w wystawach i zawodach. Widzę że farta miałam kupując ON-ki od hodowców takich jak Lidka Antuszewicz czy państwo Czerniakowscy . Poziom i język ciutka inny. A tak z czystej ludzkiej ciekawości dlaczego Paweł od Edoxa nie szkoli u szkoleniowca u którego Edox się urodził ,a jeździ do Warszawy kawał drogi aby szkolić u Ayshe? A moze to jest przyczyną tego jadu i nienawiści????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']I wiesz co ci jeszcze powiem, gdyby Beata miała nawet męża Chińczyka wisiało by mi to:roll: papiery tresera z Izraela:roll: i inne takie głupoty co piszesz. Mnie wystarcza że traktuje mnie i mojego psa indywidualnie, zawsze znajdzie dla nas czas i nie musze za każde zajęcia płacić indywidualnie kupe kasy, ba ostatnio wogóle nie płace i nigdy nie usłyszałam od niej "wiesz jutro nie przychodź bo mi nie płacisz". I co ją jeszcze wyróżnia: potrafi wysłać psa do innego szkoleniowca jak wie że nie będzie się mogła nim zająć gdyż ma za mało czasu i za dużo psów:cool1: :cool1: :cool1:[/quote]
no wiesz... z Izraela to moze bym miała lekkie obawy :cool3::cool3::cool3: a tak na poważnie jak ktos pluje jadem znaczy się ma zafiksowany obraz siebie i bardzo ciezko mu żyć. Najcześciej ma kamice nerkową albo w woereczku, nalezy mu współczuc i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Nie chodzi o bledy tylko o prawde. Ciekawe ile osob z was widzilo beaty hodowle , plac i te wszystkie rzeczy o kturych opowiada[/quote]
no wiesz, prądu tez nikt nie widział a jest, sa tacy co w Boga wierzą a tez nikt Go nie widział. Na grzyba mi ogladac czjąś hodowle? Twoich psów tez nie widziałam znaczy się nie istnieją? ciekawe co by wujek Freud na to powiedział

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Może ja jako instruktor szkolenia psow pojde do niej na szkolenie ciekawa jestem czego mnie nauczy :multi:[/quote]
wiesz... czego kursant może się nauczyć nie zalezy tak od szkoleniowca jak od samego kurasnta ile potrafi z niego wyssać. Bywa że są tępi :diabloti::cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']:mad:czyjes chwlicie a swego nieznacie dlaczego stertowac za granicą jak sie niebylo ani razu w polsce i nikt ze szkoleniowcow niezna beaty wilk.[/quote]
ja uważam że powinien być wręcz zakaz dla obywateli naszego zaścianka w startowaniu poza granicami! O!:eviltong::eviltong: kooocham takie reakcje!!!:multi::multi::multi:znaczy że znajomy psycholodzy i psychiatrzy beda jeszcze dłuuuugo mieć pracę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']no wiesz... z Izraela to moze bym miała lekkie obawy :cool3::cool3::cool3: a tak na poważnie jak ktos pluje jadem znaczy się ma zafiksowany obraz siebie i bardzo ciezko mu żyć. Najcześciej ma kamice nerkową albo w woereczku, nalezy mu współczuc i tyle.[/quote]
te teściowa czego chcesz od Izraela???? tam na pewno walki uczą najlepiej :eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']wiesz... czego kursant może się nauczyć nie zalezy tak od szkoleniowca jak od samego kurasnta ile potrafi z niego wyssać. Bywa że są tępi :diabloti::cool3::diabloti:[/quote]
teściowia wiesz że ciem kocham -masz taką łatwość i delikatność wypowiedzi:lol::lol::lol::roflt::happy1:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że wybuchła nam tutaj mała wojenka i czuję przez skórę, że to my jesteśmy jej przyczyną, więc musimy zabrać głos.

[U]Po pierwsze.[/U]
Dziwi mnie, Aniu, że poruszasz ten temat na forum publicznym, a nie zadzwoniłaś najpierw do nas:-( Tu już zarobiłaś duużego minusa.

[U]Po drugie.[/U]
Niestety bardzo mocno zapadło nam w pamięć jedno zdanie, które wypowiedziałaś na koniec ostatniego szkolenia:
"Szkolę Edox'a tylko dlatego, że jest z hodowli Wojtka."
Poczuliśmy się tym mocno urażeni i postanowiliśmy poszukać innego szkoleniowca. Wierz mi, że bardzo nie lubimy, jak ktoś robi nam łaskę.

[U]Po trzecie.[/U]
Czy my Ciebie pytaliśmy o Twoje papiery? Beaty też o papiery nie pytaliśmy. Dla nas naprawdę nie liczą się żadne papiery, tylko podejście do kursantów i ich psów. Metoda szkolenia też jest bardzo ważna i dobiera się ją do konkretnego psa. Edox lepiej reaguje na metodę Beaty, co nie znaczy, że Twoja jest zła. Po prostu szkolicie innymi metodami.

[U]Po czwarte.[/U]
Co do Beaty hodowli, i wiary w to co mówi, to bardzo dobrze napisała to gdzieś powyżej Monisieczka. Ja nie będę powtarzał.

[U]Po piąte.[/U]
Edox pochodzi z hodowli "a Posse ad Esse" Wojtka Skonecznego, a nie z hodowli Ani Majewskiej.
Ewa-Jo - nie oceniaj naszego hodowcy po wypowiedziach Ani. Ona nie jest jego hodowcą.

[U] I na koniec.[/U]
Aniu, jeśli masz jeszcze jakieś pytania do nas, to zadzwoń, lub napisz PW, a nie wyciągaj to na forum publicznym. To są sprawy pomiędzy nami a Tobą!

Beata nie jest tutaj niczemu winna. Z Twoich wypowiedzi jasno wynika, że jesteś zła na nas, a nie na Beatę. Odnoszę wrażenie, iż nie ważne którego szkoleniowca byśmy wybrali, to Ty i tak starałabyś się mu/jej zaszkodzić. Twoje zachowanie tylko utwierdza nas w przekonaniu, że pojęliśmy słuszną decyzję.

Link to comment
Share on other sites

eddiii-nie widze sensu wdawania sie w dyskusje na tym poziomie.jestem absolutnie odcieta od wszystkiego tutaj,moje zycie jest moja prywatna sprawa i nie sadze zebym musiala udowadniac cokolwiek-za stara na to jestem i zbyt duzy mam dystans do takich rozmow.siano w glowie mi juz daaawno temu wywietrzalo.kiedys moze bym walczyla,udowadniala...teraz juz nie.nie bede rowniez odpowiadala na zarzuty typu:pokaz hodowle-ok.pokaz meza-ok.nie mam hodowli.wogole nie mam psow.i jestem facetem bo zmienilam plec:evil_lol: .nie mam meza.nie mam dziecka.:evil_lol: .dla mnie to nie jest rozmowa .mnie nie zalezy.nie jestem nawet polska obywatelka w tej chwili juz.mnie takie klimaty po prostu nie interesuja.:lol:.kazdy ma jakis problem ze soba i wydaje mi sie ze trzeba do tego podejsc z tolerancja.bo kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.ja przez 11 lat ostatnie calkowicie zmienilam swoje zycie i nastawienie do tego kim mam byc,kim chce byc.zycie nauczylo mnie pokory.8).

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi sie Twoje podejście do sprawy ayshe.
Nie miałam przyjemności poznac Cię osobiście, ale nie jest to dla mnie aż tak istotne.Choć było by miło. Natomiast ważne jest dla mnie to, że nigdy mojego nawet najgłubszego pytania nie pozostawiłaś bez odpowiedzi. Ważne jest też, że moge czerpać wiedzę, uczyć się od ludzi, którzy wiedzą duuuużo więcej niż ja i po to przychodzę na forum. Nawet gdybyś była ( lub ktokolwiek inny) czarnoskórym żydem gejem to i tak bym tu była, zadając milion laickich pytań.
A ta osóbka, która tutaj była to...szkoda palców by o niej pisać.

Link to comment
Share on other sites

No kurcze..miałam ochote coś poczytać..o Onkach..a tu dzienniki zdrady czy co..?
Aniu..kolezanko moja droga..wiesz ze ja też kiedyś byłam bardzo kontrowersyjna i czasem za odważną osoba..ale mi przeszło..kurcze myslałam że wyszyscy z czasem doroslejemy,zaczynamy myslec w innych kategoriach..a tu taka wtopa..ale cóż..moze zaraz dowiem się też czegoś o sobie ale jedno Ci napiszę..
Obie znamy bardzo madra kobietę Krysię i wiesz co mi się udało zrozumieć sens jej słów..ty też je przemyśl..
"Nie walcz,nie krzycz i się nie miotaj tylko pracuj !..po swojemu i dla siebie..a jak inni to ocenia to ich problem!"
Ja tak zrobiłam i mimo że też mam "nie do końca męża "niemca,jakies dziecko i jakieś psy,to codziennie budzę się spokojna i pewna tego co chcę robić w zyciu,a nawet jak mnie ono kopie to wychodzi mi to na dobre bo żyję po swojemu.
Ayscha..nie znamy się..chyba osobiscie..(napewno to kiedyś zmienimy)..ale cenimy Cię(mimo tylko komputerowej znajomości)za wiedzę , podejście ,oko ,chęci i bezwzględny obiektywizm.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Napisze tak:dziecinada.

Znam Ayshe 10 lat.Znam jej psy.
Nie lubie jej kontrowersyjnego faceta.Nie popieram wywiezienia jej hodowli do Niemiec.Nie popieram zmiany obywatelstwa.Wielu rzeczy nie popieram.
Ale lubie Ayshe.

Internet to nie miejsce na linczowanie kogokolwiek.Moim zdaniem takie sprawy to na pm.
A tu jest jeszcze drugie dno tej sytuacji-vide post Spydera.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']eddiii-nie widze sensu wdawania sie w dyskusje na tym poziomie.jestem absolutnie odcieta od wszystkiego tutaj,moje zycie jest moja prywatna sprawa i nie sadze zebym musiala udowadniac cokolwiek-za stara na to jestem i zbyt duzy mam dystans do takich rozmow.siano w glowie mi juz daaawno temu wywietrzalo.kiedys moze bym walczyla,udowadniala...teraz juz nie.nie bede rowniez odpowiadala na zarzuty typu:pokaz hodowle-ok.pokaz meza-ok.nie mam hodowli.wogole nie mam psow.i jestem facetem bo zmienilam plec:evil_lol: .nie mam meza.nie mam dziecka.:evil_lol: .dla mnie to nie jest rozmowa .mnie nie zalezy.nie jestem nawet polska obywatelka w tej chwili juz.mnie takie klimaty po prostu nie interesuja.:lol:.kazdy ma jakis problem ze soba i wydaje mi sie ze trzeba do tego podejsc z tolerancja.bo kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.ja przez 11 lat ostatnie calkowicie zmienilam swoje zycie i nastawienie do tego kim mam byc,kim chce byc.zycie nauczylo mnie pokory.8).[/quote]

ale swoja droga szkopa/meza mogłabys pokazac, nawet z bliska... mniamusny ze zdjec taki... oj mniamusny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivonna70']Witam!
Napisze tak:dziecinada.[/quote]
Zgadzam się z tobą w 100%.

[quote name='Ivonna70'][CIACH] Ale lubie Ayshe.[/quote]
Ja też lubię Ayshe.

[quote name='Ivonna70'] Internet to nie miejsce na linczowanie kogokolwiek.Moim zdaniem takie sprawy to na pm.[/quote]
Na linczowanie kogokolwiek to nie znam żadnego dobrego miejsca. Jeśli są jakieś nieporozumienia to na pw w celu wyjaśnienia ale żeby obrzucać kogoś błotem na forum publicznym to już poniżej krytyki jakiejkolwiek.

[quote name='Ivonna70'] A tu jest jeszcze drugie dno tej sytuacji-vide post Spydera.
Pozdrawiam.[/quote]
[SIZE=-1][B]HOWGH[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Jesli chodzi o moje psy to są hodowlane i wyszkolone i niemusze startowac na zawodach za granica tylko u nas w polsce a nie sie uktuwac i nic nierobi gadac ja tez duzo potrafie i startuje unas w kraju jesli chodzi o scislosc.[/quote]
to gdzie sie spotkalismy na zawodach bo nie kojarze??
ja tez,tak jak ayshe nie lubie startowac w Polsce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...