Jump to content
Dogomania

lektury onkarzy


ayshe

Recommended Posts

[quote name='mimoza']Powiem szczerze, że się rozczarowałam. Myślałam, że taki onkowy naród to będzie zapchany lekturami, a to gucio. Fe, niedobrzy Niemcy nie chcą się podzielić wiedzą :shake:[/quote]
Trzeba bedzie poczekac az Ayshe sie zabierze do roboty....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimoza']Powiem szczerze, że się rozczarowałam. Myślałam, że taki onkowy naród to będzie zapchany lekturami, a to gucio. Fe, niedobrzy Niemcy nie chcą się podzielić wiedzą :shake:[/quote]publikacje specjalistyczne sa dostepne internetowo mimoza.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']publikacje specjalistyczne sa dostepne internetowo mimoza.:roll:[/quote]

Wiem o tym, chodziło mi oto, że myślałam, że naród niemiecki jest ogólnie bardziej świadomy roli szkolenia psa, więc publikacje specjalistyczne będą łatwiej dostępne. A byłam w księgarni uchodzącej za najlepszą i figa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Wiem o tym, chodziło mi oto, że myślałam, że naród niemiecki jest ogólnie bardziej świadomy roli szkolenia psa, więc publikacje specjalistyczne będą łatwiej dostępne. A byłam w księgarni uchodzącej za najlepszą i figa.[/quote]
A może prędzej dostaniesz cś w ichnich sklepach zoo? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']A może prędzej dostaniesz cś w ichnich sklepach zoo? :hmmmm:[/quote]

Nie bardzo, to już przerobiłam w zeszłym roku. Ja nie trafiłam na naprawdę dobry sklep dla psów w Berlinie. Są sieciówki i prywatne, dużo tam ubranek dla yorków i spineczek, misek wysadzanych cyrkoniami, ale mało rzeczy wyspecjalizowanych. To znaczy w ogóle nie ma :lol: W Szwecji trafiliśmy na super sklep, ale książek nie mieli...

Link to comment
Share on other sites

Czesc Beata Wilk , tu Ania Skala Majewska slyszalam ze masz meza niemca i licencje SV pokaz komus ja jak to wyglada bo znajac Ciebie 17 lat w zyciu zadnych papierow mi nie pokazywalas. Masz pozdrowienia od Marka Strzeleckiego. Masz wyszkolic dobrze Edoxa ON ktory sie u mnie urodzil. Niewierze ani jeden twoj kit ktory wkladasz ludzia w glowe pokasz sie sama wreszcie na zawodach a nie chodzisz i pierd.....ludzią glupoty a tak wogule to cie serdecznie pozrawiam i przykazji marek makuch przesyla gorące buziaczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Nie chodzi o bledy tylko o prawde. Ciekawe ile osob z was widzilo beaty hodowle , plac i te wszystkie rzeczy o kturych opowiada[/QUOTE]

Wiesz co trochę przesadziłaś:angryy: :angryy: :angryy: nie musze widzieć hodowli Beaty aby wiedzieć jakim jest szkoleniowcem wystarczą mi dwa jej psy na szkoleniu. Na zawody jeździ poza granice Polski bo tutaj są takie osoby jak Ty, pełne jadu i zazdrości i nie dziwię się Beacie że nie uczestniczy w bałaganie kynologicznym w Polsce. Co do Edoxa to wierz mi juz dużo zostało zrobione i zapewniam jeszcze więcej będzie.
A błędy ortograficzne i to tak rażace należy poprawiać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

I wiesz co ci jeszcze powiem, gdyby Beata miała nawet męża Chińczyka wisiało by mi to:roll: papiery tresera z Izraela:roll: i inne takie głupoty co piszesz. Mnie wystarcza że traktuje mnie i mojego psa indywidualnie, zawsze znajdzie dla nas czas i nie musze za każde zajęcia płacić indywidualnie kupe kasy, ba ostatnio wogóle nie płace i nigdy nie usłyszałam od niej "wiesz jutro nie przychodź bo mi nie płacisz". I co ją jeszcze wyróżnia: potrafi wysłać psa do innego szkoleniowca jak wie że nie będzie się mogła nim zająć gdyż ma za mało czasu i za dużo psów:cool1: :cool1: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Nie chodzi o bledy tylko o prawde. Ciekawe ile osob z was widzilo beaty hodowle , plac i te wszystkie rzeczy o kturych opowiada[/quote]
:hmmmm: biorąc pod uwage ze mąż i psy sa w germanii a my codziennie jeżdzimy do naszych zachodnich sasiadów to rzeczywiście dziwne że zadna, - ny z nas nie widziało :errrr: :diabloti: .
Dla mnie jej psy moga miec 5 łap i trzecie ucho na grzbiecie, plac pomalowany na różowo bo to nie wpływa na wiedze i umiejętnośc pracy z psami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...