Jump to content
Dogomania

Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ramono ..........nawet nie chcę sobie wyobrażać jak cierpisz.....
Cały czas o Was myślę .....
Szuwarku kochany...........dlaczego ?
Dlaczego los nie dał ci nacieszyć się ukochaną panią ?:placz:


Dlaczego one odchodzą , gdy ktoś je pokocha?
Ja się nie zgadzam !
NIE ! :placz:


Ramono bardzo Ci współczuję ......przyulam mocno Ciebie i kosmaty , śliczny łepek Szuwarka .......

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Wam bardzo.... Sama nie myslalam, ze to takie trudne...

Ale Szuwcio nie cierpi juz. Śpi. A wet powiedzial, ze... ktoregos razu... po prostu sie nie obudzi...

Boze, spraw prosze, zeby... zeby to bylo jak najszybciej...

Przepraszam Cie, Szuwarku, to moj egoizm........

Kocham Cie bardzo, chociaz znam Cie tak króciutko. Zawsze będę o tobie pamietac, zawsze bedziesz w moim sercu.....

Śpij, sloneczko, spij.... I niech ci sie sni wszystko, co najlepsze- moze morze? Pamietasz nasze spacerki? Jak uciekalismy z miejsca wypaku, kiedy tylko na Świetojanskiej zrobiles.... hmmm, nieladnie sie zachowales?

Śnij, kochanie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ramikib1']Dziekuje Wam bardzo.... Sama nie myslalam, ze to takie trudne...

Ale Szuwcio nie cierpi juz. Śpi. A wet powiedzial, ze... ktoregos razu... po prostu sie nie obudzi...

Boze, spraw prosze, zeby... zeby to bylo jak najszybciej...

Przepraszam Cie, Szuwarku, to moj egoizm........

Kocham Cie bardzo, chociaz znam Cie tak króciutko. Zawsze będę o tobie pamietac, zawsze bedziesz w moim sercu.....

Śpij, sloneczko, spij.... I niech ci sie sni wszystko, co najlepsze- moze morze? Pamietasz nasze spacerki? Jak uciekalismy z miejsca wypaku, kiedy tylko na Świetojanskiej zrobiles.... hmmm, nieladnie sie zachowales?

Śnij, kochanie....[/quote]

Ramona, to nie egoizm, to PRAWDZIWA MIŁOŚĆ jest. Pozwolić przyjacielowi odejść............. w lepszy byt.......

Link to comment
Share on other sites

KOchany , cudny Szuwarek ..........

Jek dobrze, że już nie cierpi........

Szuwarku, biegaj sobie za TM szczęśliwy i pięknymi wspomnieniami z ostatniego okresu swojego życia ....
Jak to dobrze, że nie był sam ..że miał ukochaną panią .....Że odszedł KOCHANY I PRZYTULANY.....

[B]Ramono dzięki Ci !!![/B]
Dzięki Ci , że dałaś mu dom, że dałaś mu miłości na te ostatnie chwile jego życia......

Bardzo mocno Cię przytulam i strasznie , strasznie współczuję .......

Szuwarku opiekuj się Kudłaniem , Misiem , Dagetem, Froteczką i wszystkimi naszymi zwierzaczkowymi przyjaciółmi , którzy przedwcześnie od nas odeszli.......

Link to comment
Share on other sites

Ramona jestem z Tobą, dziękuję za wszystko, co zrobiłas dla Szuwarka.
Niech biega szczęśliwy po tęczowych łąkach, spotkamy się tam kiedyś wszyscy razem z naszymi pupilami i będzie pięknie!!!!

Szuwarku, miałeś swój dom, kochającą Panią, miałeś nas...

Żegnaj piesku nadmorski, przywitaj się z sopockimi przyjaciólmi, oni się tobą zaopiekują [B][SIZE=3][ ' ] [ ' ] [ ' ][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie znamy sie... a daliście mi tyle wsparcia, dzieliliście ze mną nadzieję, ból...

Dziękuję Wam. Z całego serca....

Mój mały Szuwcio.....
Tak mi żal....
Ale cieszę się, że już nie czuje bólu, że tam gdzieś, po drugiej stronie, jest mu dobrze, jest lepiej, jest szczęśliwy...

A mi pozostaje już tylko go pochować....

Link to comment
Share on other sites

Nie zagladalam na ten watek ,,bo sadzilam ze teraz szuwarek jest bezpieczny i nie potrzebuje nas,,Ale teraz juz wiem ze odszedli sama nie moge uwierzyc,,
Ale Ramona,,powiem jedno,,wiem ze ty cierpisz okrutnie i zadajesz sobie pytanie dlaczego,,??Niestey nikt nie zna odpowiedzi,,ale mimo bolu wiedz ze dzieki tobie Szuwar mial Raj za zycia choc w tych krotkich chwilach,,dalas mu cala siebie , poswiecilas mu czas i darowalas mu swoja milosc,,czego wiecej mogl ???Dostal wszystko i zapewne umarl szczesliwy , ze choc na starsze lata udalo mu sie zobaczyc prawdziwy dom i kochana osobe kolo niego,,Kurcze samej sie mi chce plakac,,
Najpierw Brys teraz SZuwar,,,Trzymaj sie i dziekuje ze dalas Szuwarowi sznase,,nie znasz mnie ale ja jestem ci bardzo wdzieczna,,
Trzymaj sie,,
pozdrawiam olka

Link to comment
Share on other sites

Tak Gabi, zapalmy mu świeczkę, tak długo, jak one będą płonąć Szuwarek będzie wiedział, że pamiętamy o nim...

[CENTER][I][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/21/e9100cab5e73dc14.gif[/IMG][/URL][/I]

[I][B]A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy Tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza.[/B]
[/I]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...